Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

Gość Zfantazją_21
setunia, a ja nawet nie chwaląc się ankietę wypełniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
"Na razie czytam ale pani jest dość interesująca nie z samego tematu" trochę się późno robi, ja o tej porze czasami już gorzej kojarzę :D o co cho? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem a ty możesz się domyślać :) A tak po za tematem sexu jaki tu jest jaki jest prawdziwy cel tego tematu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
TenTamten a któż to wie? :D na początku było o seksie i 'wyzwalaniu sie' ;) dopóki atmosfera się nie zagęściła i panowie spuścili z tonu gdy nie chciałam wysłać zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
TenTamten- aha no i miałam się dowartościować ;) więc możesz śmiało pisać konkretniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś za inteligentna jak na 21 lat coś mi się za dużo tu nie zgadza:D" no i jedziemy od poczatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeen
dobrze że tylko z tonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
TenTamten oj, muszę przyznać, że yyy zdziwiłam się po tym co napisałeś, nie przebywasz nigdy w towarzystwie inteligentnych dziewcząt? jak mogę być za inteligentna? :-O chociaż w sumie co mi tam, poczytam to sobie za komplement...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bawi mnie dowartościowywanie przez internet więc nie będę za bardzo się narzucał :) Większą satysfakcje daje mi dowartościowywanie kobiet na żywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie składasz wypowiedzi i każda przemyślana :D tak to miał być komplement zeby było bardziej formalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
w sumie za jakieś 4 i pół miesiąca będę miała 22, też będę za inteligentna, no proszę Cię :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
a pasję dziennikarską posiadam od dziecka ;) może to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie za jakieś 4 i pół miesiąca będę miała 22, też będę za inteligentna" ah nie martw sie tak na zapas - nie ma czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
"ładnie składasz wypowiedzi i każda przemyślana" Mój Drogi, kobiety w wieku 21lat też myślą, trust me on this ;) a ty ile masz lat, że taki niedowiarek z ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
TenTamten- no nie bardzo, jak już zresztą pisałam gdzieś wyżej. No ale trudno oczekiwać cudów gdy masz do czynienia np. z etatowym wyśmiewaczem, kolegą malym ksieciem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zfantazją_21 Nie twierdziłem nigdy że , kobiety w twoim wieku nie myślą :D ale śmiem twierdzić że kobieta w twoim wieku za dużo się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Alter Ego Ty jej sie po prostu ze zdjecia nie podobales Ona musi miec lysego karka" Trochę się przypakuje i będzie OK :classic_cool:. "o przepraszam, ale występowanie owłosienia (głowy) jest jak najbardziej mile widziane" Znaczy się w okolicach główki już tak mile widziane nie jest? Jesteśmy sobie przeznaczeni :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
maly ksiaze 🌻 :D TenTamten za dużo się wydaje? w jakim sensie? mam to odnieść do mojej skromnej osoby? /same znaki zapytania :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe same znaki zapytania ?? tajemniczość dodaje smaczku :) a co do " za dużo się wydaje " zostawie to dla siebie jak nie masz nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter Ego wiedziałam że kogoś mi brakuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
ejj nie ma tak :P jak wytoczyłeś działa, to daj się bronić :P jako przedstawicielce populacji 21latek, albo mnie nieznanej tu z imienia i nazwiska, ale postaci z krwi i kości :) gdyż nie wiem czy było to stwierdzenie ogólne czy też skierowane specjalnie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×