Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

Gość Zfantazją_21

kto chce mnie poznać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
bmblondyn-> ;) potrzebuję prawdziwego faceta u którego boku poczuję się atrakcyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
oprócz tego, jestem urocza i inteligentna oczywiście :P:D no panowie!! nie mówcie mi, że wszyscy leczą teraz kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfdsfsf
zfantazją, ciekawa jestem po co pytasz? a) chcesz kogoś poznać b) dowartościować się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż fotke......
wymiary mogą być ale jak jesteś brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqssdsdfds
kurna glupio sie pytasz nie wiadomo jak wyglądasz te cyferki i kolor wlosow nic nie mówią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
sdgfdsfsf -> mogłabym udzielić odpowiedzi, że z nudów ;) aczkolwiek nie wypieram się, że dowartościowanie po ostatniej nędznej podróbie mężczyzny by mi się przydało :P nagle zapragnęłam prowokować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
narzekacie :D odrobina tajemnicy nie zaszkodzi ;) znajomi twierdzą, że jestem bardzo ładna, ale zaraz odezwą się głosy, że się chwalę i tak naprawdę zapewne jestem "pasztetem", więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
tylko bez wulgaryzmów mi tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie o to chodzi
chodzi o to ze takich dziewuch jak ty sie opisalas jest większosc, wiec skad wiadomo jak wygladasz nic nie wiadomo :D jak chhcesz kogos poznac pokaz fotke to moze komus sie spodobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabyś żdziebko przytyć, moja luba przy takim wzroście jak oscyluje z wagą w granicach 56-58 kg wygląda korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
maly ksiaze-> pozwól, że pominę twoje pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
bm blondyn, widzisz, nie mogę przytyć choćbym nawet wcinała niezliczoną ilość słodyczy, ale i tak byłam kiedyś bardziej zasuszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
eee chyba nie jesteś inteligentna , skoro sama piszesz że jesteś inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
a generalnie mój problem polega na tym, że chcę się uwolnić z bycia "grzeczną dziewczynką" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależ od gustu, jak ktoś lubi takie zwiewne eteryczne blondyneczki, to zakocha się w tri miga, oby trwale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
internet nie jest szczegolnie dobrym miejscem na nowe znakomosci. sredni oczekiwany zwrot z zainwestowanego czasu jest zazwyczaj bardzo niewielki. nie lepiej ruszyc tylek i tradycyjnie isc np na jakas prywatke?;-) a tak swoja droga - coz takiego zrobila ta "imitacja", ze musisz sie az tak dowartosciowywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana no czemu nie odpowiesz?;] opisałas nam swoje ciałko to teraz powiedz co z tym ciałkiem potrafisz zrobic :D nie chcesz byc grzeczna ? chcesz kurwa zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
właśnie podobno "mężczyźni wolą blondynki", a ja trafiam przeważnie na amatorów brunetek :P dialog z moim byłym: -Kochanie, jak to się stało, że jesteś ze mną, skoro wolisz brunetki? (tak, chciałam się z nim podroczyć :P) -wiesz...czekam na tę jedną, jedyną /śmiech/ no i cóż tu począć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
facett24- po prostu ciągłe uszczypliwości i mimowolne bardziej przychylne komentarze w stosunku do innych kobiet i jest jak jest. Nigdy nie byłam specjalnie pewna siebie, chociaż może powinnam być. Nie jestem brzydka i jako młoda kobieta chciałabym się czuć seksowna... mlody ksiaze- nie popadajmy w skrajności może, co? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
mialo byc *maly ksiaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Baby! Jakie Wy głupie jesteście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
różne rzeczy mi się ostatnimi czasy przytrafiły, na podstawie tych doświadczeń, mam poważne wątpliwości co do tego czy seks tylko i wyłącznie z miłości ma sens, a tak do tej pory kierowałam swoim życiem. To w sumie przykre, bo zawsze w główce miałam swoje ideały, ale skoro po raz kolejny ktoś je zdeptał, to może czas przystosować się do życia w społeczeństwie XXI wieku i zacząć korzystać z życia, póki kiedyś tam nie utonę w pieluchach... a czy to jest równoznaczne z byciem k**wa?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravooooo
zmieniasz sie w tzw kobiete wyzwolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×