Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriiianna

muzyczka do cwiczen

Polecane posty

Gość adriiianna

witam, miom postanowieniem noworocznym jest codzienne polgodzinne cwiczenie, nie chce schudnac, moze nawet chcialabym nabrac troche wagi ale moim glownym celem jest wyszczuplenie lydek, zniszczenie lekkich boczkow, umiesniony brzych i jedrne piersi potrzebuje jakichs pioseneczek w sam raz do hula hop, cwiczen typu brzuszki, pompki, i takich spokojniutkich do rozciagania kobietki prosze o jakies tytuly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie się swietnie ćwiczy przy September :) choc zwykle w ogole takiej muzyki nei słucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriiianna
moze jeszcze ktoś pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriiianna
pliiiiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikai494
moze Britney Spears? ;) mnie się najlepiej przy jej muzyce ćwiczy , w szczególności przy oficjalnych-niewydanych albumach z remixami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokohama
Westbam & The Love Committee - United States Of Love Armin Van Buuren - In And Out Of Love Bob Sinclar & Cutee B - Rock this party Eric Prydz - Pjanoo Madonna - Hung Up to moj repertuar przy tym cwicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinton oferma
acdc - mozna pedaly pourywac w rowerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mnóstwo pościąganych kawałków do ćwiczeń, głównie disco z lat 90tych, typu dr alban, ale też sporo latynoskich kawałków, salse itd, najlepsze do hula hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuica
Ja mam cale plyty do prowadzenia zajec ;D Moge sie podzielic, jak ktos wpisze email to podesle :D cos na brzuszki i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×