Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
..... S I N G L E ....
Przez
Gość zielona słodko-kwaśna cebulka, w Dyskusja ogólna
-
Popularne
-
- 10 odpowiedzi
- 138 wyświetleń
-
Bez afer ta partia po prostu nie jest w stanie funkcjonować - afery, przewały, korupcja, nepotyzm - oni to po prostu mają we krwi.
Przez +RC+, w Życie uczuciowe
- 9 odpowiedzi
- 180 wyświetleń
-
