Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Hej Kobitki! Mam pytanie - jak liczycie ilość zjadanych kalorii w ciągu dnia? Ważycie wszystkie zjadane posiłki? Pewnie głupie pytanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę u mnie dzisiaj jakiś głodomór zamieszkał w brzuchu..ciągle tylko mnie coś kusi... Masakra dzisiaj...a za 3 dni @..i to by wszystko tłumaczyło:P No nic przez te 3 dni jakoś trzeba bedzie przebrnąc ... a potem znów spokój:) Pewnie ,ze topic przetrwa..w końcu każda z Nas wie czego chce i to osiagnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) Wczoraj jednak poległam na 3 czekoladkach...strasznie słodkie mi się wydały stąd 3 ,a nie 10:) Dzisiaj zjadłam 2 kromki chleba z żółtym serkiem.Do pracy wezmę sobie tradycyjnie jogurt,a do tego jabłko. Na obiad zrobię spaghetti(muszę kupic pomidorki,cebulkę,mięso i przecier). Mam nadzieję ,że dzisiaj obędzie się bez sensacji czekoladkowych:) TTITTIO z tego co wiem to są liczniki kalorii na stronkach.Spróbuj w google wpisac.Chyba ,że któraś z dziewczyn poda Ci jakiś sprawdzony dres:) Ja nie korzystam. Używałyście kiedyś past wybielajacych? chciałabym rozjaśnic zęby o 2 tony,ale bez niszczenia najlepiej:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-))) www.female.pl/tabela.php3 www.diety.wp.pl/ Poranna kawka zaliczona. Na śniadanko 3 kromki razowca z serkiem turek i pomidorkiem. Na resztę posiłków nie mam pomysłu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandra ;) ja od niedzieli mam ciśnienie na wybielanie zębów bo kawki mi je strasznie zniszczyły. Kupiłam sobie pastę PEARL DROPS, fajna i niedroga. Poza tym od poniedziałku stosuję specyfik o nazwie \"BIAŁA PERŁA\", jest to wybielający żel stomatologiczny, jeszcze zbyt krótko go stosuję żeby wypowiadać się na temat jego skuteczności ale jestem dobrej myśli. Do jego zakupu zachęciła mnie koleżanka której naprawdę pomógł. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=6806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłam za niego równe 40zł w aptece. Co do dietki to trzymam, na śniadanie tradycyjnie dwa kawałki kołodzieja z masłem i parówka drobiowa. Zaraz zmykam z dzieckiem na spacer. W piątek stuknie już 3 tyg dietowania, ciekawe jaki będzie tego efekt ;). Wizualny jest pozytywny, widzę że kilka cm ubyło, a waga..... pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyśliłam: na drugie- banan na obiad- kurczak z ryżem w sosie słodko-kwaśnym uncle bens Teraz czas na kawkę ;-))) Byłam na zakupach i ... zakupiłam wafle ryżowe o smaku cynamonu i jabłka Sonko ciekawe jak smakują? Nadają się świetnie jako przekąska, bo jeden ma ok 30kcal ;-) Później napiszę czy były zjadliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis chyba przecholowałam ale coż Sniadanie kanapka razowca z serem drugie sniadanie kanapka razowca z serem + jabłko + paluszków troche potem 1 porcja chrupkiego wafla ryżowego obiad: brokuły+ gotowany pęczak+ mięsko z piekarnika+ buraczki jakoś strasznie dużo mi sie dzis tego wszystkiego wydaje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanulla - ja mysle ze nie jest zle, a naoewno nie zaduzo a jak sie czujesz ciezko to na kolacje zjedz juz tylko jogurcik mi sie troszke plany pozmieniały ale chyba na leprze sniadanie: obrzydliwy w smaku jak sie okazało serek danio wazywny z bułeczką słonecznikową 2 sniadanie: jogurcik naturalny z łyzeczka płatków owocowych obiadek : sok pomidorowy który sącze do tej pory i piers z kerczaka z rozna kolacja: banan i jakis jogurt lub kefir narazie jestem baaaardzo najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w domku wreszcie:) Z nudów zaczęłam robic generalne porządki w pracy...czyli latałam ze ścierą konkretnie:) Dzięki wielkie TTITTIO za informację:) Dzisiaj szczerzyłam się do lustra i chyba tez kawa jest winowajcą w moim przypadku:) W każdym razie kupiłam już jedną pastę Blend-a-med 3d luxe glamour - zobaczymy.Jak będzie się dobrze sprawowac to będę polecac:) Te pearl drops kiedyś miałam dokładnie była to 14 dniowa kuracja wybielająca(czy jakoś tak) i faktycznie dobrze się sprawowała:)Także jak ta nie zadziała to wrócę do pearl jak pisałaś:) Co do diety...to głód na słodycze minął:) Zjadłam dzisiaj: 2 kromki pieczywka z ż.serem, banan,jabłko, jogurt naturalny 200g, miska sałatki z kapusty pekińskiej i pomidorka, spahgetti(ale nie z paczki - z pomidorkami się pomordowałam) Ogólnie to jestem zadowolona z dnia:) Zobaczymy czy będę z wagi...ale to jeszcze troszkę do ważenia:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wciągnęłam pomarańcze (jakieś 180kcal) . Puściutko się tu robi...a przecież kg tylko czekają na zrzucenie:( No nic,do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to znowu ja:P:) Na śniadanie tradycyjnie były 2 kromki chleba,ale tym razem z twarożkiem i miodem. Do pracy activia jagodowa i jabłko(może i banan), a na obiad pewnie resztka spaghetti z wczoraj:) Kolacja...(?)się wymyśli:) Dzisiaj będzie pracowity dzień - muszę przygotowac sporo rzeczy do szkoły i co najgorsze pouczyc się:P Uciekam do pracy,pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja sie melduje dzis sniadanko : kroka grahama z twarozkiem = herbatka pomarańczowa (ponoć na spalanie działa):P potem jeszcze nie wiem napisze jak wymysle dzis urzęduje w domu bo mam ustny egzamin o 15 i w koncu trzeba sie zaczac uczyć na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............64.7kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............60,2kg........... .........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ....... .......48kg tym razem malutko bo niecałe kg ale zawsze coś w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wracam pełna parą bo pomału doła łapie ze brak mi znów silnej woli i cos ostatnio zaduzo sobie \" przegryzam\" przed snem :-( dzis juz sobie na zadne grzeszki nie moge pozwolic to mój plan: sniadanie: jajecznica 2sniadanie: szklanka mleka sojowego z płatkami odiad:zupka warzywn podwieczorek:sałatka z pomidorem kolacja: mam nadzieje ze mam w lodówce kalafior bo mam straszna ochote narazie nie wchodze na wage bo sie boje ze stoji w miejscu a co gorsze ze podskoczyła w góre więc zwaze sie dopiero w sobote Miłego Dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wybielania zabków... to ja tez mam ochote na taką nową paste Signal white now, strasznie ostatnio ja reklamują, zobacze jakie efekty ale dopiero po wypłacie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a gdzie sie podziała nasza Kuleczka86???? mam nadzieje ze sie nie zagłodziła na tej kpenchaskiej?? Kuleczka86 odezwij sie, co tam u Ciebie, jak idzie odchudzanie bo zaczynamy sie martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No właśnie coś kiepsko piszą Panie Odchudzaczki... mam nadzieję że nie poległy w walce. ;) Mi bardzo to forum pomaga, motywuje mnie kiedy mam ochotę zaszaleć, więc piszę i będę pisać ;) Was też zachęcam!!! U mnie dzisiaj: 1/ Dwa kawałki kołodzieja + parówka drobiowa - monotonnie ale uwielbiam to śniadanko 2/ Trzy krążki ananasa z puszki zalane jogurtem naturalnym i posypane otrębami To za mną ;) W planach: 4/ Pierś z kuraka + warzywka na parze z masełkiem 5/ Serek wiejski Właśnie zeszłam z rowerka i czuję się bossssko! 30km za mną ;) Zmotywowałam się przed jutrzejszym ważeniem, ciekawe czy jutro będę w podobnym humorze... Ząbki wybielam intensywnie i jakby jest lekka poprawa :), a może tylko ja ją widzę??? Pozdrawiam Was bardzo i zachęcam do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lece na orbitrek, musze wytrzymac 40 minut !!!!! i potem przyszkuje sobie jedzonko na jutro do pracy oto mój jadłospis na jutro: sniadanie: sałatka owocowa, banan jabłko, mandarynka ( zainspirowałam sie Twoim sniadankiem TTITTO, zapomniałam ze na sniadanie mozna jesc cos oprócz jajek i chleba , ziekuje TTITTO za przypomnienie :-P 2 sniadanie: twarozek obiad: sałatka z pomidorem, kukurydza i kapusta pekinską (została z dzisiejszego dnia) podwieczorek: swierzy pokrojony ogórek pozany kefirem kolacja: moze kupie na realu jakąś dobą wędzoną rybke, mam ochote na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cd mojej diety wyglądał następująco: obiad- ryż z sosem słodko-kwaśnym kolacja- 5 wafli ryżowych cynamonowo-jabłkowych Niespecjalnie mi dziś ten jadłospis wyszedł, bo tylko 3 posiłki, a tyle kcal :-((( Jutro się poprawię ;-) Pójdę też na 2 godz na siłownię ;-))) Myślę,że ważę jakieś 68 kg już. Bynajmniej powinnam po 3 tygodniach diety z małymi szaleństwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje niestety nie dostałam kalafiora, było małe danio bananowe ale jestem nadal głodna jednak dzis sie nie poddam, musze sama sobie udowodnic ze mam silną wole buziaki i do jutra, ps. tylko piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu lepiej jak można Was poczytac:) aanulla - najważniejsze,że w dół:) Sceri cynamon bardzo lubię to sobie zafunduję tez takie cudo;) TTITTIO - ja się mogę pochwalic dobrą frekwencją;)ale na razie tyko nią:) konsultantkaa...skąd ja znam ten wieczorny głód:P Właśnie Kueczko86 wracaj do Nas:) U mnie w ostatecznej wersji menu wyglądało tak: 2 kromki chleba z twarożkiem i miodem, activia jagodowa,kiwi i gorący kubek(to byś średni pomysł), 2 łyżki sałatki,średni talerzyk spaghetti. Jak mnie najdzie głodomór to jeszcze sałatki zjem troszkę:) a Teraz herbatka:) Dzisiaj pochwalę się,że upolowałam w \"lumpie\" całkiem fajną spódniczkę(w hawajskie kwiaty na czarnym tle,krótką!) za całe 2 zł:) Jakby tam dłużej poszperac to całkiem fajne okazy można wygrzebac:) Kurczę jak się wszystkie zabierzemy za wybielanie zębów to holywodzkimi uśmiechami będziemy porażac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja obiadek dzis następujacy jajko sadzone+ 2łyzki ryżu+brokułki 4 mandaryki ( to na razie tyle ale mis kupił dzis całe kg wiec ja jako mandarynkowy potwór moge sie ie powstrzymac w zeżreć wszystkie:P ) poza tym zaraz zmykam na orbitka podziwiam 40 min ja daje nadal rade tylko 30 i to z przerwami alew najważniejsze ze sie ruszam i z tego bardzo sie cieszsze salamandra gratuluje łupu ja tez lubie czasmi zaszaleć w \"ciuchlandzie\" mozna całkiem fajne rzeczy znaleść za małą kase a ja sie jeszcze pochwale ze egzamin zdałam na 5 wiec dziewczyny lecimy dalej z wagą w dól razem rażniej ja nigdy sama tyle nie przetrzymałam na diecie wiecej niż tydzień a tu juz 3 hura dzieki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przyznać,że po tych waflach ryżowych na kolację (ok.17;00 ) do teraz nie jestem głodna :-) Jutro idę po kolejne,ale teraz spróbuję słonecznikowe. Salamandro mam nadzieję, że Tobie tez będą smakowały ;-) Mogę jeszcze zaproponować NesVitę- tj. mała paczuszka płatków gotowych do zalania wrzątkiem o różnych smakach. Są również sycące i małokaloryczne;-) Skusiła mnie reklama w tv, ale nie żałuję. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie. Chętnie skorzystam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanulla to gratuluję ocenki:) pozazdrościc:) Sceri mi bardzo smakują musli fitella -szczególnie te pomarańczowe,kokosowe i bananowe. Mieszam je z jogurtem naturalnym i są pyszne:) Dobrze ,że są w małych opakowaniach ;) Właśnie piszę prace do szkoły...a kompanów mam przednich:) Kot i świnka morska...tylko trudno powiedziec czy bardziej pomagają czy przeszkadzają:P Oj ta moja ekipa:D Mam motywację- w wakacje chce paradowac w szortach:) no i w bikini wyskoczyc na plaże a nie w płachcie:P Mi tez znacznie lepiej odchudza się z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaki rozpisany wieczór!!!!! Zaraz się lepiej człowiekowi robi!!! Ja dzisiaj zmodyfikowałam kolację, tj. zamiast serka wiejskiego wrąbałam miseczkę zupy ogórkowej!!!! To było silniejsze ode mnie! Ale od 18.30 już tylko woda! Powiem Wam że to wybielanie ząbków też w jakiś sposób pomaga w niejedzeniu wieczorami. Jak je sobie wyszoruję a potem nałożę Białą Perłę, z którą muszę siedzieć 30 min, to mi jakoś apetyt przechodzi, nie chcę sobie zaśmiecać paszczy ;);););) aanulla - gratuluję piąteczki! Podziwiam! Ja to leniuch jestem, chociaż nie będę się zarzekać bo kto wie... Jakiś tam głód wiedzy we mnie jest ;) Sceri - jutro pędzę po wafle, bo mam trochę monotonny jadłospis, a też lubię. NesVitę też spróbuję - mam pyt: po zalaniu wrzątkiem robi się z tego posiłem mleczny tak? Salamandra_22 - lumpeksy to swego czasu był mój nałóg, w chwili obecnej jestem na odwyku, bo liczę że za jakiś czas będę mogła kupować rzeczy w mniejszym rozmiarze :):):):):) Konsultantkoo - ja dzisiaj sprawdzam swoją silną wolę bo z barku woła mnie winko. Ale jutro ważenie i poczekam... Wypiję z rozpaczy lub radości ;) Oczywiśnie naiwniaczka liczę że z radości. Wogóle to chyba nie pisałam ale raz w tyg. pozwalam sobie na szaleństwo, czy to winko wieczorem, czy coś dobrego do zjedzenia w ciągu dnia. Następnego dnia wracam do diety. Wiem że bez tego napewno nie dałabym rady! dlatego też każdy wynik, byle na minusie, jest dla mnie zadawalający. To się rozpisałam!!! Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Zrzuciłam 0,8kg!!!!!!! Nie są to może powalające efekty, ale ja bardzo się cieszę - przecież to jeszcze raz tyle co w zeszłym tygodniu :):):):) Jeszcze tydzień i przekonamy się jaki będzie bilans stycznia. Tymczasem muszę kończyć bo mi dziecko wisi na nodze ;) Buziaki Chudzinki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla...................69kg..............64.7kg...... ............59kg 19. TITTIO...................62kg.............59,40kg........... ........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ...... .......48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×