Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

http://www.zdrowe-diety.pl/porady_dietetyczne/tabela_kaloryczna/n-o/ sceri tu masz takie fajne tabele kaloryczne ja z tego korzystam bo są w nich prawie wszustkie potawy które ja jadam i nie musze kalkulowac sama jedna bolączka ze samemu trzeba obliczyć bo wszystko przelicza sie z 100g posiłku w kalorie wiec jak sie zje mniej lub wiecej to przeba skalkulowac samemu ale ja jestem zadowolona z tych tabel pozdrawiam a obiad modyfikuje beda warzywa z tuńczykiem w oliwie z oliwek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim czasie ;) Ostatnio mało piszę ale czytam Was regularnie. Jakoś mnie wena opuściła, wogóle humor do bani, masakra, nie wiem czy to dieta na mnie tak wpływa /raczej nie, bo jakoś szczególnie mi nie przeszkadza ten sposób odżywiania/ czy po prostu mam dość zimy!!! Brakuje mi słooooooońca! Kocham wiosnę, to wg mnie najwspanialsza pora roku i już nie mogę się jej doczekać ;( Co do diety to wszystko w najlepszym porządku, codziennnie 4 posiłki, ostatni ok. 18.30. Prawie codziennie się ruszam, jak nie rowerek to aerobik. Dzisiejsza waga - 58,50kg, więc 3,5kg za mną. Jestem zadowolona, bo jakoś specjalnie się nie katuję a waga spada więc jest ok. Dzisiaj: 1/ Dwa kawałki kołodzieja + łyżka sałatki jarzynowej 2/ Szklanka mleka 2% z dwoma łyżeczkami zmielonego siemienia lnianego - nawet dobre a przede wszystkim syte W planach: 4/ Pierś z kurczaka + warzywa na parze 3/ Jogurt naturalny z 2 połówkami brzoskwiń + otręby i siemię. Jutro idę na urodziny więc pojem, ale mam taki plan, że najem się za jednym razem, ok. 18-stej, będzie to po prostu taka większa kolacja ;). A jak wrócimy to spalę to z Mężulkiem moim! A co! Byle do piątkuuuu! Zawsze kochałam piątki, ale odkąd mam w ten dzień ważenie i waga się zmniejsza to je wręcz uwielbiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla...................69kg..............64.7kg...... ............59kg 19. TITTIO...................62kg.............58,50kg........... ........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ...... .......48kg PODSUMOWUJĄC W STYCZNIU POSZŁO 3,5 kg! Pierwsze koty za płoty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTITTIO idziesz jak burza:) Ja na obiadek zrobiłam naleśniki,zjadłam aż 3:) ale dobre wyszły także żalu nie mam;) W pracy był spory ruch, ale to też dobrze bo nie siedziałam na tyłku przynajmniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikaaa
ja też chcę schudnąć:( ale nie mam silnej woli wrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzisiejszy plan zrealizowany doszły tylko dwie kosteczki ptasiego mleczka :-P ah tesciowa hi hi namawiała :-P teraz układam plan na jutro bo jak sobie nic nie zaplanuje to potem cięzko ze mną jest potem napisze co wymysliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandra_22 - za mną od tygodnia chodzą naleśniki i w przyszłym tygodniu robię na bank!!! Wogóle będę jadła wszystko, ale z umiarem. W tym tygodniu była i pizza i spagetti a jednak na minusie. Bo jadłam to z głową, wcześniej jak mi coś smakowało, to niestety obżerałam się na maksa. Najbardziej w tym całym \"odchudzaniu\" brakuje mi piwa!!!!! Straszne!!!!!! Z drugiej strony dwa w jednym - odchudzanko i odwyk ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wymysliłąm: sniadanko:aktivia 2 sniadanko:sałątka z pomidora obiad:2 jajka na twardo albo jajecznica podwieczorek: jabłko albo inny owoc kolacja: aktivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gikaaa nie taki diabeł straszny;) TTITTIO za mną właśnie tez ,ale teraz juz mam spokój na jakiś czas z chodzacymi naleśnikami;) konsultantkaa no wiesz..teściowej to czsami nie sposób odmówic...maja dar przekonywania chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim:) U mnie na śniadanko były: 2 kromki chlebka pełnoziarnistego(1 z serkiem topionym,2 z paprykarzem). Do pracy zabieram activie(dzisiaj tylko 4 godzinki) , a obiad w gościach zjemy pewnie:) Wczoraj tez sobie pocwiczyłam wieczorkiem także zadowolona jestem:) Ogólnie dietka ma na mnie dobry wpływ i nawet nie mówię tu już o samym chudnięciu(bo to swoją drogą),ale o tym,że mam teraz więcej energii i lepiej się czuję:) Jak się zacznie robic ciepło to zacznę biegac(nawet mój M. już dał się na to namówic) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Na obiadek wczoraj była sałatka ryżowa, bo lodówka świeciła pustkami ;-) Na kolację twarożek +3 kr. razowca Ogólnie ok 1300 kcal:-))) Dziś sobota, więc taki luźniejszy dzień także w diecie ;-))) Bez kawki się nie obędzie. Oprócz tego na śniadanko 3 kr. razowca z dżemem jagodowym. Potem owoc, jeszcze dokładnie nie wiem... Zastanawiam się też nad obiadem i nie mam pomysłu :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietę dzisiaj szlag trafił...bo zjadłam 6 czekoladek:P I szklaneczkę martini wypiłam...ech świetowanie nie wspomaga diety niestety:P Na szczęście jutro nie ma pokus:) Oprócz tego jadłospis w normie..mimo wszystko jest 1 plus...nie pochlonelam całego pudełka;) pozdrawiam i trzymam się w ryzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dopiero wstałam:) Mój M. robi śniadanko:) ale zażyczyłam sobie standardowo: 2 kromki pełnoziarnistego z powidłami:) Jak miło się wyspac!!!! pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaliTka
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla...................69kg..............64.7kg...... ............59kg 19. TITTIO...................62kg.............58,50kg........... ........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ...... .......48kg 21. TaliTka..................87kg.............72kg.......................55kg walczmy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaliTka
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla...................69kg..............64.7kg...... ............59kg 19. TITTIO...................62kg.............58,50kg........... ........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ...... .......48kg 21. TaliTka..................87kg.............72kg.............. .........55kg 22. Shine101................86kg............86kg........................53kg no wlaczmy, walczmy! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj od rana: 2 kromki chleba pełnoziarnistego z powidłami, 2 x jabłko, kromka chleba z serkiem topionym i żółtym. jakos glodna sie nie czuje...takżdział Kodeksu Pracy to chyba bedzie na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny troche milczałam ale to nie z własnej woli- byliśmy z miśkiem u znajomych \" górali nizinnych\":P czyli naszych znajomych z krakowa ( mam nadzieje ze ikogo ta nazwa nie uraziła ):P maja śliczną niuńkę a poza tym to było troche grzeszków i troche dietkowania ale ogólnie wporządku waże sie dziś bo chce zrobić podsumowanie miesiąca wiec sie okaże jak moja walaka wyglada dzis kromkas razowca+ serek+ kawa zupa warzywna herbata i woda grejfrut witam także nowe dietokowiczki i zachęcam do wspólnego dietkowania i wspierania sie:D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaliTka
śniadanie: kubek gorącej kawy, jogurt naturalny + musli :) no i woda mineralna niegazowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie na śniadanko 2 kr.chleba z serkiem topionym i serem żółtym. W pracy zjem activie i owoce, a na obiad chyba będzie kurczak po meksykańsku(jak mi się nie odwidzi). Muszę trochę się wziąc za naukę bo w przyszłym tygodniu mam 2 egzaminy.Nie chce mi się i tyle:P Lecę wyczesac kota zanim zrobi sie z niego jeden wielki dred:) pozdrowionka!:) PS : Waga stoi jak zaklęta...ani w jedna ,ani w drugą stronę nie drgnie:P także 61 bez zmian:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla...................69kg..............63.6kg...... ............59kg 19. TITTIO...................62kg.............58,50kg........... ........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ...... .......48kg 21. TaliTka..................87kg.............72kg.............. .........55kg 22. Shine101................86kg............86kg................ ........53kg i znowu 1 kg w dół bardzo dobrze dostatecznie:P oby zawsze było w dół ten jeden na tydzień TaliTka jak mozesz zaczernij sie bo moze potem sie ktoś pod ciebie podszywac pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam do mojej robotki bo sie juz za mna stęsknili i dzwonia pa kochane do póżniej ale mi wesoło bo miesiąc okazał sie bardzo udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×