Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

hej i ja sie juz melduje no własni jem śniadanie -3 łyz jogurtu naturalnego z 1 jabłkiem i 1 pomarańczą + kawulec a na potem czyli obiad: - zupa jak wczoraj ( bo jeszcze jest) i nie wiem co jeszcze sie okaze dzis znowu w domu przy pracy mgr juz wole chodzic do biura to jest 100 razy gorsze pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wczoraj juz byłam tak zadowolona z siebie ze wszystko popsułam zjadłam wieczorem po pracy 2 kawałki pizzy, tyle dorego ze wegetariańskiej bo sie kelner pomylił :-P i kilka drineczów z wódeczką wypiłam i byłam tak zmęczona ze padłam na mordkę dzis sama nie wiem co mam jesc , brak mi pomysłów ale zaraz sobie poszukam w jadłospisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Ja już po porannej kawce i śniadanku (3 kromki razowca z żółtym serem). Na drugie będzie grapefruit Na obiad - sałatka z kurczaka Kolacja- danio Ostatnio się mieszczę w 1000 kcal dziennie, choć wcześniej mi się to nie udawało ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśłiłam tak: sniadanie: jajecznica + kawka 2 sniadanie: sałatka z pomidorka i cebuli obiad: wazywa z patelni kolacja: kromka chleba z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba nawet bede zmuszona dodac pomiędzy 2 sniadaniem a obiadem bo od 13.30 do 18 mnie nie bedzie w domu a najłatwiej mi bedzie zjesc jakis owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten licznik jest rewelacyjny sa tam wszyskie produkty i bardzo łatwo daje sie przeliczyc a nie trzeba wiedziec ile co ma gram dzięuje sceri, miałas racje , zeczywiscie bi baaardzo mało wyszło kalorii bo około 600 a mi sie wydawało ze to jest baaaardzo duzo jedzenia moze jeszcze do tych wazyw dorzuce makaron albo kawałek mięska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri popieram konsultantkę świetny licznik ;) strona już jest w moich zakładkach :) PS Przeliczałyście swoją wagę idealną ?? Mi wyszło 58 kg :D Jak liczyłam BMI mój wzrost+55kg to wyszła niedowaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - mi wyszło podobnie :-) a minimalna waga jaką moge miec to 52kg a ja bym chciała 48 bo jak tyle wazyłam kiedys to sie czułam idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze wszystkie zjezdzamy powoli w dol z waga:):):) ja dzis na sniadanie zjadlam standardowo musli... na II snadanie jogurt naturalny z musli obiad warzywa z ryzem z patelni, + paluszki rybne:) potem zjem sobie twarozek.. i wiecie na weekend planuje zrobic pizze ale taka nieduza bo normalnie slinka mi leci jak tylko o niej pomysle...ale potem mam w planie zrzucic kalorie z moim kochanym:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25Kaśka2500
Witam To ja sie też dołącze Ja utrzymuję dietę MJ (czyli mniej jem ) od 1.01 troszeczkę zdrowie mi pomogło ponieważ się rozchorowalm i prawie do 5.01 nie umiałam nic jeść. Waga pokazała 65 kg jak zdecydowałm sie odchudzać , teraz mam 62,5 wiec idzie w dół ale wolno ale idzie mój cel to 58 kg a moze byc mniej ale do 58 bede dążyła Jem mniej nie jem kolacji jak juz jestem głodna to jakąś sałatkę polecam seler naciowy z pomidorem i ogórkiem i troszkę oliwy pyszne a nie tuczące Teraz zgłodniałam wiec zrobiłam sobie jogurt z musli bo obiad jem gdzies ok 18 jak mąż wraca z pracy ale potem już nic nie jem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaśka ;) U mnie już po obiadku : jajko+2 ziemniaki+kapusta zasmażana i banan też już za mną...kurcze jestem przed okresem i mam ogromną ochotę na jedzenie...będzie ciężko przez te parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po oiadku była zupa i bylo 6 pierogów z surówka z zielonch pomidrów no i herbatka dzis zrobiłam na kolacje ulubiona sałatke mojego misia czyli zsmazonego kurczaka, kukurydzy, papryki konsertowej, jaja, cebulki, ogórka kiszonego i majonezu - no i teraz wiadomo czego tylko dla misia ja skosztowałam pycha ale niestety nie dla mnie na pozna pore mie bedzie musiała wystaczyć herbatka bo jak wroce to bedzie zapozno juz na kolacje:) a salatka to wiecie taka troche podpucha zeby sie nie skarrzył szefowi ze zmuszany jest do dietkowania hehe bo tak to pewnie bym nie robiła - bo ja tez ja lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri ja do tunczyka dodaje cebulke,ogorka korniszonego i jak masz to mozesz dodac kukurydze czy groszek..troche sole i dodaje ketchup, albo sos salsa:):) jest pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×