Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

hej hej witam po dlugiej nieobecnosc bardzo chetne bym wrocila tutaj czasami zagladalam ale nikogo nie bylo wiec sie nie udzielalam jesli ktos bedzie sie udzielal to i ja zaczne od nowa marine mi tez zamias ubyc to porzybylo wiec chcialabym znowu zaczac tracic a nie zyskac wiec co startujemy jeszcze raz czekam na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam ;P no to wiec zaczyami od nowa.Dzis ide sie zapisac na aerobik. REaktywacja dziewczyny !!!!!!!!!! Sniadanie: 2 kromki razowca jedna z serkiem druga z miodem i kawa INKA 2 sniadanie: banan i 2 chlebki ryzowe Obiad: miseczka zupy pomidorowej i planuje kasze z sosem pieczrakowym i buraczki Kolacja: Owoce badz warzywa W miedzy czasie duzo wody i zielona,czerwona herbatka. Razem jest razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Annula nie martw sie nie jestes sama ja utylam polowe tego co schudlam prze okres wakacji jestem zalamana....Wogole to spotkalam wczoraj kolezanke schudla 26 kg masakra nie ta dziewczyna wyglada cudownieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marine ok to starrujemy ja od dzis bo wczoraj nie było za dietetycznie wiec dzis juz start z wagą 64kg wstyd sie przyznac no ale trzeba zacinac zeby i walczyc ze swoimi slaboszciami dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, U mnie na sniadanie dzis dosc sporo... -pol makreli wedzonej i kromka pumpernikela z serkiem i pomidorem,kawa inka(bez cukru) 2 sniadanie: Jakis jogurt z musli,owoc Obiad: Ziemniaki w mundurkach z kefirem POdwieczorek: Owoc jakis Kolacja: chyba serek wiejski i kromka ryzowa. Zaraz zabieram sie za cwiczenia,nie bylam wczoraj na aerobiku bo okazalo sie ze nie ma miejsc wiec wybieram sie dopiero we wtorek;-)takze sie ciesze bardzo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
na kolcje zjadlam miseczke kaszy z sosem pieczarkowym.......cos mi sie wydaje ze jem za duzo......czuje sie jakas najedzona .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
heja, cos sie nie odzywacie......buuu u mnie dzis na snaodanie 2 parowki bobaski i kromka ryzowa, Obiad.PIerogi ruskie Podwieczorek:Jablko A na kolacje cos sie jeszcze wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marine cichutko bylam bo bylam z wizyta jeden dzien u tesciów drugi u rodziców i tak piatek sobota i niedzile zleciały dlatego dopiero dzis pisze i dzialam wekend mało dietetycznie ale zero obzarstwa i mniejsze ilści w posiłkach a dzis juz sie poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam obrone mgr wiec dzis mam juz żołądek na supełek i kawka jak na razie tylko wchodzi buski i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
W USA ostatnio robi furorę dieta surowa (raw-food) http://www.surawka.republika.pl/ Cytat: Czy gotowane pożywienie jest dla nas dobre? Autor: T.C. Fry, Tłumaczyła E.Spyra W naturalnym środowisku wszystkie zwierzęta jedzą żywy pokarm, taki jakiego dostarcza im natura. Tylko ludzie gotują pożywienie i tylko ludzie cierpią na szeroko rozpowszechnione choroby i dolegliwości. Te osoby, które odżywiają się głównie żywym pożywieniem, są bardziej czujne, myślą jaśniej i bardziej logicznie i stają się bardziej aktywne. A co najbardziej istotne, osoby odżywiające się żywym pożywieniem stają się rzeczywiście wolne od chorób! Gotowanie jest procesem niszczenia żywności i to już od momentu, gdy zastanie ona poddana obróbce technicznej. Długo zanim żywność obróci się w proch, jej wartość zostanie całkowicie zniszczona. Polecam film pt."7 kroków by zachować zdrowie i młodość" http://www.youtube.com/watch?v=8Z1Nilpew6s&feature=related Gość ma 62 lata a wygląda na 40 - zjada od 15-20 owoców dziennie oraz pije zielone szejki. Podaję przepis na mój ulubiony zielony szejk: Blender lub mikser : - 2 szkl. wody, 3 gruszki, 2 kiwi, 2 jabłka, 1 banan, 4 liście sałaty i 1/2 pęczka natki pietruszki - wszystko dokładnie miksujemy - powinno wyjść 1 litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam;-) U mnie dzis na snaidanie byly 2 kromki razowca z serkiem twarozkiem i wedlina.Pozniej szkalneczka kefiru.Na obiad zupka brokulowa.Pozniejn serek homogenizowanyz musli.A pozneij cos sie wysmulio.Byl tez spacer i ide dzis tez na basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
annula co sie n ic nie odzywasz:P Wczoraj na snaidanie byla parowka i kromka razowca pozniej zupka pieczarkowa, sałatka no i 2 nalesniki meksykanskie pozniej bnylam na STEPIE pierwszy raz bylo rewelacyjnie wypocilam sie jak nigdy,chyba sobie kupie karnet.Annula pisz cosssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam marine ale we wtorek mialam obrone i pzygotowywałam sie dlatego bylam cicho ale teraz juz wracam dzis $ mandarynki kawa z mlekiem a dalej nie wiem co jeszcze ładnie ci idzie kontrolownanie posiłkow mi czasami to nie wychodzi i podjadam ale bede sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Annula dzis bylo na snaidanie razowiec z maslem i miodem heheh i kawa inka,pozniej mandarynki,pozniej risotto z ogromna iloscia warzyw,jablko i grahamka z szynka i warzywami;)pociczylam tez troche;-) w weekend andrzejki takze chyba troche pofolguje;-) a Jak obrona pani mgr juz;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zostalam w koncu magistrem nareszcie juz za mna i w piatek mam rozmowe rekrutacyjna tzeba zaczac szukac pracy i juz widze ze zaraz zaczne jeczyc jak to bylo fajnie na studiach pomimo ze czasami dawali w kosc poza tym marnie dietkuje jakos nie moge sie wziasc za siebie a tobie marine gratuluje silnej woli mi jakos brakuje tego samozaparcia dzis byly dwie kromki z paprykarzem + kawa z mlekiem i znow nie wiem co na obiad penie bedzie wczorjszy barczyk czerwony ( tak z mezem trenujemy przed swietami juz) ale zobacze jeszcze co sie wymysli a co u ciebie teraz marine słychac co porabiasz bo ja ostatnio to tak tylko o sobie nawijam i z tego wynika ze kultura jest ale obok mnie:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
A JA SOBIE STYUDIUJE HEHE JESTEM DOPIERO NA 2 ROKU :p do magistra to mi jeszcze brakuje heheh:P:Dza to Tobie gratuluje.U mnie dzis niedietkowo zupelnie,przyjechalam do domu na weekend i zjadlam rybe z frytami popilam cola takze buuuuuro:P w andrzejski tez planuje sobie odpuscic:) ale od pon biore sie za sibie ostro,pozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja prosta rada Mam też problemy z nadwagą, ale od kiedy koleżanka mi poleciła niemiecki żel do picia Aloe Vera z pokrzywą, problem zaczął się rozwiązywać. Ona pijąc aloes przez 3 m-ce schudła 7 kg, a ja po dwóch miesiącach schudłam z wagi 82 kg do 78 kg. Myślę że wynik jest korzystny. Otóż jak mi koleżanka powiedziała problem z nadwagą leży często w nieoczyszczonej wątrobie, która powoduje leniwą przemianę materii przez co człowiek tyje, bo wątroba nieprawidłowo pracuje. Nie chcę tu wyjaśniać jakie są właściwości aloesu i pokrzywy, bo wiele informacji można znaleźć w internecie. Przede wszystkim reguluje prawidłowe funkcje naszego ciała i odtruwa organizm. Ja tylko mogę powiedzieć po sobie, że bardzo lubiłam jeść słodycze, a pijąc aloes vera z pokrzywą, cukier w organiźmie mi się wyrównał i nie mam już takiego łaknienia na słodkie. Oczywiście też zmieniłam swoje żywienie. Po prostu nie jem śmieciowego jedzenia. Jestem bardzo wdzięczna mojej koleżance, że powiedziała mi o tej prostej metodzie pozbywania się nadwagi przez picie tego aloesu, bo czuję się dobrze i nie jestem osłabiona i wiem że moja wątroba oczyszczając się poradzi sobie jeszcze z tymi kilogramami, które mi zostały. Mam zamiar wrócić do wagi 68 kg i wiem, że to mi się uda. Tylko trzeba dać czas oczyszczonej wątrobie :-))) Podaje mojego maila w razie pytań a-raczynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
araz bez obrazy ale swego czasu( przed slubem wiec motywacja byla) tez schudłam 7kg i bez zadnych wynalazków po prostu miej żarłam a wiecej sie ruszałam marine ja tez jakos nie umiem sie poskromic dzis bylam na pierwszej rozmowie o prace jednym słowem masakra na jedno stanowisko przyszło chyba z 50 kobiet :( ale dzis poszlam zeby zobaczyc jak to wyglada i czym to pachnie pozdrawiam i udanych wróżb w andrzejki zycze Ja mam swojego Andrzeja wiec bedziemy balować w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
hej sorki ze sie nie odzywalam ale wstyd mi bylo bo caly weekend byl dla mn ioe obzarstwem buuu ale dzis juz wracam do siebie !!a więc ja studiuje International Business a TY co skonczylas i o jaka prace sie starasz.Ja dzis na snaidanie zjadlam platkji z mlkeim poznije kanapka z indykiem serem i warzywami,na obiad zupka chinska i kromka razowca.Pozniej to jzu chyba tylko owoc jakis no i pocwicze jutrio chyba na step:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to pdobny kierunkek wybralas choc powiem ci ze twoj lepszy choc humanistyczny ja skonczylam zarzadzanie i marketing i teraz nie ma za bardzo pracy w tym kierunku a poza tym to taka jest prawda ze 5 lat studiowania czlowiek konczy i do konca nie wie jaka prace moze szukac no ale szukam czegos w biurze urzedzie lub cos podobnego moje dietkowanie tez marnie ale przynbajmiej sie nie obrzeram a to juz jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co tam marine u ciebie co porabiasz jak samopoczucie?? ja dzis siedzoco troche pracowałam wiec zaraz zaczynam prasować ehhh jak ja tego nie cierpie ale czasami trzeba a potem moze jakis spacerek sniadanie 2xkromka = jajecznieca z jednego jaja na obiad dzis miesko + ziemniak+ cwikala kolacja ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
hej sorki ze sie nie odzywalam:) ale mialam bardzo zajety dzien:P na snaidanie byl pumpernikiel z serkiem pozniej kanapka z pieczenia i warzywami a pozniej ziemniaki z kefirem.WIeczorem bylam na stepie wycisk cholerny ale jakos dalam rady hehehe:) buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajesz rade marine ja dzis pieke ciasto na torta dla mojego męzusia a dietka dzis 2 kajzerki z serem a potem nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was dziewczyny kciuki wiem cos o tym bo udalo mi sie zgubic 38kg choc jeszcze bym chciala ale teraz coraz trudniej moze z Wami mi sie jeszcae uda cos zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia piekny wynik gratulacje powiedz co robilas zeby tyle schudnac ja teraz to i 1kg ciezko zrzucam to do dlatego ze ja marnie obecnie dietkuje ale staram sie ograniczac pozdrawiam marine dzien doberek gdzie sie podziewasz znowu na stepie dopinguje :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero tluszczu zero slodyczy i zero cwiczen:>) miesko tylko drobiowe gotowane na parze a napisz cos o sobie ile Tobie udalo sie pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
moze cos wiecej Gusia:? przybliz nam cos bo takiego rezultatu mozna tylko pozazdroscic......nie odzywalam sie dzis bo bylam na zajeciach.Dzis na snaidanie serek wiesjki i pomidor plus kromka pumpernikela,na obiad zupka pomidorowa i pol kaszy z sosem i ogorkiem.na kolacje kronmka pumpernikela z warzywami i tak siedzac na uczelni patzry;lam jak inni jedza zapiekanki bylo mi tak ciezko sie powstrzymac wiec tez kupilam zjadlam 3 gryzy i ja zostawilam tak cholernie zalowalam ze sie skusilam heheh dzis malo ditetycznie czuje sie bardzo glodna teraz ale ide zaraz spac zeby przespac glod.Troche cwiczen tez dzis bylo;)jutro chyba sobie kupie na sniadanie swieza buleczke bo juz tak za mna chodzi,a szczerze powiedziawszy mam juz dosc tego pumpernikela pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×