Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Gość marine
HEj dziewczęta;-) U mnie dzis na snaidanko bylo pol grahamki z twarogie a pozniej cholerna ZAPIEKANKA;/ nie wiem czemu ostatania mi sie zadzraja takie wpadki chciałabym znowu od nich uciec;/ ale jakos mi coraz cieżej .Dzis juz wracam do domu pozdawałam wszystkie egz i mam spokoj:-) Mam nadzieje ze bede miala wiecej ruchu i bede bardziej zwracala uwage na swoją zywnosc;) bede tu zaglądała:D Dzieki ze migłam z wami byc podczas mojego odchudzania jestem bardzo zadowlona z efektów tylko niesttey wszytskie spodnie sa na mnie za duze hehee i teraz czeka mnbie troche wydatków:) bede sie uzielała i mam nadzieje ze nadal bede trwała i ograniczała sie:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie dzisiaj menu wygląda tak: sniadanie 2 kromki razowca z serem żółtym i pomidorem, po południu kromka razowca z dżemem malinowym, potem zakąszę daktyle:) i jakiś jogurt. Dzisiaj szkoła stąd takie a nie inne menu:P Chyba uzależniłam się od daktyli! wiem,wiem tuczące...co dobre to zaraz musi miec tyle kcal:P jawna niesprawiedliwośc;) pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wczoraj trzymałam się jadłospisu wzorowo. Dziś zjadłam: -bułkę ziarnistą z serkiem topionym i ogórkiem. -jabłko, -ziemniaki, śledzia marynowanego, ogórki kiszone i pól małego jogurtu nat.- małą porcję -serek wiejski z truskawkami. Była też szklaneczka maślanki. Teraz obmyślam menu na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja dzis było juz 2 próweczki z kromka razowca i ketchupem teraz palnuje kaweke z mlekiem gotuje rosołek na domowej kurze (mniam) a co na drugie to nie wiem bo nie mam pomysłu zaraz lece na zakupy na bazarek moe jeszcze beda truskaweczki to zrobie z nich jakas niespodzianke dla mojego misiaka pozdrawiam a i gratulacje marine zamkniecia sesji i udanych wakacji zagladaj tu cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mogę dołączyć? wiek 31 lat waga 57,5 tydzień temu było 58 cel 1 lipiec 52kg. Dieta mniej jeść co trzy godziny i węglowodany tylko na śniadanie i obiad. mam nadzieję, że tak zostanie już na zawsze. Poza tym zaczęłam biegać, planuję to robić 3 razy w tygodniu, w tamtym tygodniu mi się udało. Dieta nie udała mi się wczoraj, na wieczór zjadłam zapiekankę o zgrozo i dzisiaj 1,5 kawałka pizzy i troszkę słodyczy. jestem na siebie zła ale jestem dobrej myśli, chcę wyglądać szczupło i ładnie w letnich sukieneczkach i bluzeczkach bez fałdek tłuszczu. od jutra zaczynam od nowa zmagania z ciałem i psychiką. Planuję też pojeździć na rowerku stacjonarnym jak mój malec będzie w przedszkolu ( chodzi dwa razy w tygodniu po 4 godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy też gubicie cm w biuście? Ja niestety tak i wygląda na to,że schudnę jeszcze trochę, a biustu nie będę miała :-( Do niedawna miałam 80d, raz nawet kupiłam biustonosz 80e-jak jeszcze karmiłam synka i się nie odchudzałam. Teraz po kilku miesiącach mam zaledwie 89 cm w biuście :-( i całą bieliznę do wymiany:-( Zastanawiam się czy można odchudzić jakimś sposobem tylko jedną partię ciała??? Np. brzuch albo nogi??? Muszę przemyśleć czy dać sobie spokój z odchudzaniem i zacząć wychodzić powoli z diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anata :-) Widzę,że ktoś tu zagląda jednak ;-) Fajnie,że chcesz dołączyć do nas. W grupie raźniej się odchudzać. Masz dobry plan na odchudzanie szczególnie ta dawka ruchu, którą planujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jak wekend u mnie całkiem całkiem było kilka wpadek ale to takie nie pokazne dzis kawa z mlekiem+ 2 kromki chleba z sałatą pomidorkiem+ rzodkiewka+ plasterek pasztetu sceri jesli chodzi co do odchudzania konkretnych parti ciala to moja pani instruktor robi na aerobiku wlasnie takie cwiczonka np na same boczki lub na same miesnie brzucha ale te dolnie lub na same gorne lub na przeman lub na sama pupe lub na same uda i nogi itd wiec mysle ze mozna tak cwiczyc tylko jedna partie ciała i tłuszczyk znika pomału z tych okolic zapytaj jakiedgos instruktora na siłowni na ten temat i niech ci pokaze jak prawidłowo wykonywac je bo u mnie instruktorka twierdzi ze samo machani=e np noga nic nie działa poniewaz trzeba machac ale pod odpowiednik kontem i pod odpowiednim ustawieniem ciala i wtedy dane cwiczonko przyniesie skutek no to tyle mojego wywodu i obserwacji na temat mam nadzieje ze ktos na tym skorzysta pozdrawiam wwas dziewczyny udanego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aanulla :-) Narazie jeszcze pochodzę na siłownię, bo mam karnet, ale na jesieni chciałabym zmienić rodzaj ćwiczeń. Myślałam właśnie nad aerobikiem :-) Zważyłam się i .......................60,6 hurrrrrrrrrrrrrrrrrra!!!!!!!!!!!!!!! Tak w ogóle to super dzień się zapowiada dziś :-) :-) :-) Najpierw ta waga, teraz zza chmur wygląda słońce, na dodatek wstałam już w dobrym humorze, bo drugi raz śniło mi się,że znalazłam dobrą pracę :-) Postanowiłam w tym tygodniu ciągnąć dietę 1200 kcal i w następnym też, bo będę miała @ i nie będę tak często na siłownię pomykać. Trenerka mi powiedziała,że nie powinno się zmniejszać dawki ruchu przy zwiększaniu kcal... Czyli za 2 tygodnie zaczynam wychodzić już z diety. Mam nadzieję,że i tak będę tu mile widziana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri nie gadaj głupot nawet jak juz wyjdziesz z dietki mozesz tu zagladac ze tak powiem trzeba sie ciagle wspierac a im nas wiecej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moje menu wyglądało następująco: śniadanie-2 kr razowca,2 berlinki i pól pomidora. drugie- truskawki. Niepotrzebnie 2 kawałki ciasta biszkoptowego z kremem... obiad- kalafior. kolacja- bułka razowa z serem żółtym. Na forum będę oczywiście zaglądać także piszcie ;-) Pisać też zamierzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ja dzis zwazyłam sie i nie jestem z siebie dumna bo waga nadal pokazuje 57,8kg ale coz moze w koncu wroci do wczesniejszej wagi dzis kawa z mlekiem i kanapka z pomidorem i paszetetem młoda kapustka ze smietana _+ młode ziemniaki moze sie udda nic ale watpie w piatek ide na pierwsza przymiarke sukni i ccialaby juz bez poszerzania w nia wejsc ale to dopiero sie okaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robię sobie dzień dziecka i jem pierogi z kapustą i grzybami na obiad...zbliża się okres gigantycznymi krokami i mam zły dzień :-( Aanulla najważniejsze się nie poddawać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja ważę 56,5 lub 57. niestety nie biegałam ostatnio ale bardzo dużo jeździłam na rowerze, wczoraj 4 godziny. Dietkowanie ok poza tym, że zjadłam kilka dni temu całą czekoladę i wafelek.Zbliża mi się okres stąd ta słabość. Żeby nie forum tomoja waga byłaby cały czas 58. Mam cel 1 lipca 52 kg ale kiepsko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sceri milo ze zawitałas ja mam juz od pewnego bardzo malo zaparcia w sobie ale jakos idzie po malu dzis parowkan x 2 = kromka chleba + ogorek kawa z mlekiem pozdrawiam was wszyskie dziewuszki i wracajcie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Mi zostały jakieś 2 kg do zrzucenia :-) Póki co czekam na @, nie mam kiedy iść na siłownię i na razie dietę trzymam na poziomie 1200 kcal :-) Dziś moje menu wygląda następująco: - śn. 2 kr razowca z serkiem naturalnym i pomidor, - II-jogurt, - zupa kalafiorowa na bulionie, -jabłko, -kolacja tak samo jak śniadanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri mi tez zostao tak ze 2-3 kg ale motywacja jakas marna i leniuch sie aktywnia za bardzo trzeba bedzie mu tyłek przetrzepac i wziasc sie do roboty pozdrawiam wszystkie i biore sie dpo roboty bo czas goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem musze przyznac ze malutko nas tu ostatnim czasem ale moze jeszcze przetrwamy sceri gratuluje i zycze powdzenia z tym jednym kg u mnie po staremu tzn dieta juz marnie mi idzie ale staram sie jak moge poza tym dzis na wadze pokazało rano 57,4kg wiec jako tako moze uda mi sie zgubic tak z 2 kg do slubu bardzo by mnie to ucieszyło ale nic na siłe pomału do celu pozdrawiam i odzywajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz mam lekka nerwowke i jakims sposobem kg mi uciekł praktycznie tak sam z siebie a wy dziewczyny gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze wakacje przyszły i wszystkich wywialo dzieki i trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri gratuluje, nie moge wyjsc z podziwu, ze tak dlugo sie swietnie trzymasz, a raczej brniesz do przodu. chapeau bas, czyli kapelusze z głów:-)zycze wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Dziewczynki czy tu jeszcze czasami zagladacie?? bardzo mi Was brakuje utylam chcoialabym sie zaczac na nowo udzielac bo to na prawde pomaga !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×