Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

aanulla ja niestety tak codziennie siedzę w domu :-((( Nie mogę znaleźć pracy i narazie opiekuję się moim synkiem... Teraz będzie ciężko z dietą , bo mam @. Śniadanko- rybka po grecku+3kromki razowca. Później będzie jabłko. Na obiad planuję rybkę w folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) U mnie na śniadanie activia, później bedzie banan a na obiad jeszcze nie wiem... Narzeczony chce mnie zabrać gdzieś na herbatę oby na tej herbacie się skończyło... Sceri ja też mam te dni @ i jest strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , miłe panie siedze grzecznie w pracy, i mysle co tu wymysli zeby niormalny obiad tu zjesc a nie wziełam nic z pracy pracuje w salonie na pasazu reala więc mam w czym wybierac ale nie ma jak czegokolwiek przygotowac, nawet mikrofali nie mamy tu więc... moze któraś by mi podsuneła jakis pomysł, bo mi do głowy przychodzą tylko zupki chinskie i gorące kubki wszelkiego rodzaju a mam juz chyba dość ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... moze poszukam jakiejs sałatki gotowej ale z tego co widziałam to bardziej z majonezami wszystkie moze poprostu wezme sobie udko kurczaka z garmazerki bez skury.... albo pozostane przy zupce hinskiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis dzi sdzień @ ja też dzis mam - i jest masakra konsultantka w realu nie wiem czy u ciebie ale widziałam i w rzeszowi i w mkrakowie i w nowym sączu takie gotowe sałatki z samych warzyw np z wegetariańskia, albo z serem feta chyba około 5 zł za 400 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobietki..:):) u mnie dzis sniadanie 2 kromki razowca jedna z salami druga z galaretka z kurczaka II sniadanie jogurt i pomarancza obiad:-/ wlasnie robie pizze , ale taka nie duza...i bedzie praktycznie z warzywami no i pieczarkami... i potem jak przyjdzie mi na cos ochota to mam w planie maslanke no i pomarancze bo kupilam dzis duzy worek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moj dzisiejszy jadłospis sniadanie: bułka pełnoziarnista z pasztecikiem +herbata 2 sniadanie: jogurt naturalny z łyzła płatków + kawa czerwona cherbata obiad: niestety zupka hińska :-P kolacja: jakis jogort i mandarynki 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) do mojego jadłospisu doszedł jogurt ze zbożami. Rybkę zjadłam dopiero o 16:30, ale już dziś nic nie planuję . Chyba nie przekroczyłam 1000 kcal ;-))) Brakuje mi ruchu, ale @ mi przeszkadza skutecznie w pójściu na siłownię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg 20. konsultantkaa...........58kg...........56kg................. .......48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Schudłam tylko 0,40kg buuuuuuuuuu :(:(:(:( Na pocieszenie tłumaczę sobie że w ciągu dwóch tyg. jest 1,80kg, więc prawie mieszczę się w swoich założeniach ;) Ale z motywacją będzie ciężko, chociaż walczę dalej. Dzisiaj: 1/ Dwa kawałki kołodzieja i parówka drobiowa 2/ Activia do picia 3/ Pierś z kuraka z warzywkami na parze 4/ Trzy kawałki kołodzieja z serem, wędliną i serkiem Turek - baaaaaaardzo cienko Pomyślałam sobie że może za mało piję i na wieczór mam butlę wina hahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaa! Mąż mi kupił, na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............60,2kg........... .........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........56kg................. .......48kg ;);););) Naniosłam do tabelki te moje \"sukcesy\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............60,2kg........... .........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ....... .......48kg a ja moje sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe zmiany nastapiły w mojej kolacji bo skusiłam sie na jeszcze jedną bułeczkę z pasztecikiem, ale co tam i tak dzis w domku bede przed 23 więc troche energii mi sie jeszcze przyda wiec policzyłam sobie ze mój jadłospis liczył dziś: około 1150 kcl 2 szkl. czerwonej cherbi tylko jedną kawkę :-) pół litra wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) U mnie nieźle dzisiaj było,ale głownie dzień bytowałam na grahamkach i owocach. Mi też @ zbliża się wiekimi krokami...i apetyt też.Przetrwam zagryzając owoce zamiast słodyczy:) dobranocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wczoraj przegięłam :p Narzeczony zabrał mnie na kolację, ale jakoś nie wariuje z tego powodu bo od dzisiaj znowu dietka :) Trochę kolorów w tym szarym życiu też się czasem przyda :) Dzisiaj zaczęłam od activi i herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie jak narazie jeszcze nic nie było zjedzone..ale napewno będzie na śniadanie jajecznica:) Pobyt u rodzinki to ciężki czas dla diety,ale pochwalę się żę przetrwałam próbę z szarlotką:D Wszyscy zauważyli różnicę odkąd mnie ostatni raz widzieli(4m-ce temu) także to miło połechtało moje ego:) Budzę mojego M. i idziemy śniadaniować:) Wpadnę wieczorkiem z dokładnym raportem;) Udanej soboty..dietowo i w ogole życzę Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też dziś nie u siebie bytuje tylko u mamuśki i tatki więc nie jest łatwo ale daje rade w prost prawie z drzwi powiedziałam że jestem na diecie i maja sie z tym pogodzic i do niczego mnie nie namawiać bo już nie raz tak yło ze byłam na diecie a mama z tatką swoje zew przecież sama to pewnie marnie gotuje i nie mam czasu to w domku musze nadrobić ;D a mi nadraabiać nie trzeba i chyba w koncu to do niech dotarło dziś śniadanie: pół kromki z serem twarogowym drugie pół z tuńczykiem + kawa drugie : moje ulubione mandarynki Oboiad: warzywa z wody z oliwą i octem balsamicznym + porcja chleba chrupkiego + mamuski pierożki z kapusta i grzybami pyszota Kolacja : jeszcze nie wiem wiecie co bardz sie ciesze z tego pobytu u rodzicw bo dawno ich i rodzeństwa nie widziałam a poza tym moj mis jest oszczędzony bo przy @ mam swoje humory i fochy:P i jemu zazwyczaj sie obrywa a tak został oszczędzony - jutro juz bedzie ok ze mna to sie pewnie pokarze zeby mnie zabrać od mamuski zebym sie do luksusów nie przyzwyczajała:P pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot moja dzisiejsza spowiedz sniadanie 2 kromki chleba, jedna z serem zółtym, druga z jajkiem na twardo obiad: warzywa z patelni podwieczorek:: jogurt ze zborzami kolacja: 2 jajka na zadko potem 4 ciasteczka :P -wiem, wiem juz mogłam sobie darowac he he 40 minut na orbitreku za kare :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z ciastkami to jakies 1600 kcl w sumie nie ma takiej tragedii ale pewnie przez te ciastka efekty beda mniej widoczne aha, nie wiem jak sie zmobilizowac do cwiczen brucha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dzisiaj: pół kromki razowca z porcją jajecznicy na kiełbasce(mały talerzyk), 2 mandarynki,jabłko, krokiet z nadzieniem ruskim,spora porcja sałatki z kapusty pekińskiej i papryki zjogurtem. wafel ryzowy z miodem suszone jabłka(garstka). Najwiecej w ciagu dnia zjadłam sałatki także nie ejstem zła na siebie:P Miło dzionek - prawie cały spędzony na chodzeniu po zoo:) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie wczoraj było: śniadanie activia drugie sniadanie: banan obiad: szklanka barszczu,2 ziemniaki, odrobina gotowanego mięska i kapusta podwieczorek 2 mandarynki kolacja kiełbaska drobiowa z grahamem Myślę, że jest ok:) Dzisiaj na śniadanie planuję to samo a później to się zobaczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja ogólnie dietkę trzymam, ale jest weekend, więc są też małe przyjemności ;-))) Wczoraj zjadłam 2 malutkie kawałeczki ciasta i wypiłam 2 desperadoski w zasadzie zamiast kolacji... Obudziłam się jednak z płaskim brzuszkiem, więc jest ok. Dziś dalej dieta, jednak na obiad zapiekanka makaronowa z szynką, serem, brzoskwinią i rodzynkami. Do kawki kawałeczek ciasta. Niestety oprócz @ dopadło mnie przeziębienie :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) U mnie zjedzone dzisiaj było:) 2kr razowca(jedna z miodem,a druga z plastrem ż. sera), garść suszonych jabłek, placek ziemniaczany z sosem zbójnickim i ze szpinakiem. Do końca dnia zjem jeszcze activie . Dzisiaj wracamy do domku:) Take nic nas nie będzie już kusić:)Nie licząc pokaźnej wałówki od mojej mamy:P pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane długo się nie odzywałam ale niemiałam czasu:(lecz mam wiadomość waga pokazała dziś niecałe 91 kg:)niewiem jak poprostu mniej żarłam a więcej się ruszałam!!!mam do zrzucenia jeszcze dużo narazie chce by waga pokazała 80kg planuje rozpocząć od jutra diete kopenhaską co wy nato??przyłącza sie ktoś?super są wasze wyniki widzę na tabeli:)huuraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............91kg------- --- ------..70kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........85kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........60kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............60,2kg........... .........53kg 20.konsultantkaa...........58kg...........54kg.......... ....... .......48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×