Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOFR

Kto z was ma brzydkie zęby?

Polecane posty

Gość gość
Ja także nie byłam zadowolona ze swoich zębów. Jedynki i dwójki miałam nieco krzywe i źle się z tym czułam. W zeszłym roku zdecydowałam się na aparat i już za kilka miesięcy będę go zdejmowała. Jestem bardzo szczęśliwa ale widzę, że ząbki wyglądają już super. Ja osobiście miałam zakładany aparat u dr Górnickiej w www.dent-saska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PamelkaBelka
Ja mam problem z zębami, ciągle je leczę, a na wybielanie mnie nie stać, więc zainwestowałam w licówki, zasłaniają one moje brzydkie zęby, mogę się teraz do woli uśmiechać. Proszę o tym przeczytać http://pluplu.pl/inwestuje-pieniadze-w-nowe-licowki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także miałam ten problem. Bardzo długo zwlekałam z założeniem aparatu i wstydziłam się swoich krzywych zębów. Na szczęście rodzice namówili mnie na aparat i już niedługo będę go zdejmować. Potem prawdopodobnie jeszcze wybielę sobie zęby ;). Jeśli zdecydujesz się także na aparat to mogę polecić Ci klinikę www.dent-saska.pl. Pani dr Maria Redlińska-Górnicka jest bardzo kompetentna, przyjaźnie nastawiona i odpowie Ci na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaka41
Ja miałam bardzo brzydkie zęby, mimo że o nie dbałam. Okazało się że to wszystko przez moją chorobę. Zęby robiły się żółte i wypadały. Nie mogłam tego wytrzymać i wszystkie zaoszczędzone pieniądze wydałam na implanty, jak ktoś chce o nich poczytać to proszę http://www.chorwacja-zakwaterowanie.pl/zdrowie/nowe-piekne-zeby-u-kuzynki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaByrak
Na całe szczęście brzydkie ząbki to już nie mój problem!W końcu!Dwa miesiące zdjełam aparat i mam teraz mega piękne zęby którymi nie mogę się nacieszyć!Ciągle przeglądam się w lusterku;) a wszystko dzięki pani Iwonie Gnach Olejniczak z Unident Union Dental Spa która podjeła się mojego leczenia ;) Przed założeniem aparatu moje życie to był koszmar...miałam ogromne kompleksy ze względu na krzywy zgryz i wampirzy uśmiech!Na całe szczeście dziś to tylko złe wspomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zapisać się do dobrego dentysty, który zadba o nasze zęby. Moje zęby też nie były najpiękniejsze. Postanowiłam zapisać się do www.epsilon.info.pl W tym gabinecie zadbali o moje zęby, które teraz wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja na takiego trafiłam w Stomatologii Cichonia - i na prawdę działają cuda...moje zeby były bardzo nierówne a w końcu teraz zaczynam widzieć efekt ze jest coraz lepiej! a na koniec wybielanie i nie będę się wstydzić moich zębów więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×