Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala cytrynkaa

---------Umowa a zmiana cennika????????//------------

Polecane posty

Gość mala cytrynkaa

Witam ! Mam problme. Otóż rok temu byliśmy zamówić z narzeczonym zespół. Umowa została podpisana na 1950 zł . No i jakie było moje zdziwienie kiedy weszłam na stronę zespołu a tam cena większa o 500zł i jedna wokalistka więcej. Czy cena która mnie obowiązuje to ta z umowy czy aktualna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaIIIka
a było w umowie napisane że cena może ulec zmianie i o powinniście zastrzec o ile może się max zmienić jeśli się zmieni. Jak nie ma tego napisane to obowiązuje ta cena co w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
nic takiego nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
jeśli nie ma w umowie punktu mówiącego, że zespół zastrzega sobie możliwość zmiany ceny/ warunków to powinnaś być spokojna. Podejrzewam, że może zespół wywiązuje się z umów podpisanych na tą niższą kwotę, a nowa cena jest dla klientów dopiero podpisujących umowy. Najlepeij zadzwon do nich i zapytaj, bo ludzie różne mają pomysły, których czasami na zdrowy rozum nie sposób wymyśleć;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszzz_28
Dobrze że masz umowę , ja miałem przykry przypadek gdzie musiałem zapłacić 1000 zł więcej ....Zespół grał super , ale co z tego jak nie miałem z nimi umowy. Ustnie ustalilismy występ za 2500 zł , nagle zrobiło się 3500 , mało tego grali tylko do 3 rano a poźniej zaśpiewali 400 zł za godzinę. Co z tego ze fajnie grali jak umawialismy się inaczej. Polak mądry poszkodzie , zawsze czytajcie uwaznie umowę i podpisujcie. Nieładujcie się w ustne zobowiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ewa Maria
czy to zespół California :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×