Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Asiula a u mnie mróz ale śniegu malutko i dzisiaj nie pada. ponoc idą duże mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutexxxx u nas prywtnie w Sobotę też niektórzy przyjmują. Stefciu a ty pamiętasz jak długo na początku cię bolały jajniki i podbrzusze jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula wiesz juz nie bardzo ale chyba nie długo, choć dziewczyny mówią że czasami cała ciąże boli to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja od urodzenia opiekowałam się już bliźniaczkami i bez problemu.Było fajnie bo takie małe bączki razem się sobą zajmowały jak np.szykowałam im obiadek.Dam radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula mnie teraz to bardzo boli. tak kłuje szczególnie w nocy takie skurcze jakies. lekarz kazał nospe brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale będziesz miała zajęcia co? Ale fajnie. kobietki ja Was zostawię na chwileczkę, potem będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia a właśnie mam przed sobą gazetę i jest napisane że to są takie lekkie skurcze przygotowujące już ciało do późniejszego porodu i że to jest prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Stefciu.Ja jeszcze posiedzę póki mąż dżemie i jak nie zajmie mi później kompa to zajrzę ale co jakiś czas spróbuję coś napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 5 tydz. i 2 dzień ... bardzo sie boje by nie stracić teraz tego dzieciątka :( bo już je tak bradzo pokochalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita ja też mam już za sobą poronienia a teraz udało się po 5 latach starań:D A byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci fajnie... :) ja do ginek. ide dopiero w środę . wcześniej robilam test z apteki ale wyszla slaba II kreseczka prawie nie widoczna..i ubrałam się i pobiegłam do laboratoriu.. I tak w ostatni dzień roku okazało się że mamy dzidzię :D staraliśmy się 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula a Ty w którym tygodniu byłaś na badaniu u gin.? bo ja czekam by było coś widać... a Ta pani do ktorej się wybieram przyjm. w środy tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita ja najpierw poroniłam 6 fasolek z czego się okazało że dwie się uchowały.I teraz w zeszłym ty.byłam na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje \"Wredne Zdrajczynie\" :D Całus dla Was 👄 Ja i tak będę do Was co chwila zaglądać, bo uwielbiam czytać o wszelkich objawach :):):) A dziś podotykam brzusia z Fasolką-Julką, bo wpada do mnie brat Pata z moją Przyjaciółką, która nota bene zaczęła się już dziś pakować do szpitala, bo w końcu w ciągu miesiąca będzie rodzić :) A teraz uciekam na Forum dla Wytrwałych Staraczek :) Buzialki i miłego dnia 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok. Zmykam się położyć bo brzuszek mnie bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazka👄 a wpadaj do nas ile chcesz i życzę ci żebyś tak wpadła już raz na 9 mies. do ciężaróweczek hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie.. jak teraz dbacie o skórę... moja cera to krosta na kroście :O i tak od 2 tyg... co dziennie nowa przybywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita to zależy.Ja już 4kg przytyłam i nie dopinam się w spodnie:D A muszę się położyć a ciężko mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj liczę że wpadnę :P:P:P Niteczko Kochana u mojej Przyjaciółki zaczeło byc widać w czwartym miesiącu, ale ponoć przy pierwszej ciaży zawsze widać później, a tak to juz w trzecim normalnie zaczyna być widoczny brzusio :) A teraz uciekam, bo jeszcze mnie pogonicie... hihihi :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza jak lubisz rozmawiać o takich tematach to super i nikt cię stąd nie pogoni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×