Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Dziewczynki wymieniajmy się doświadczeniami z okresu ciąży a tamto forum zostawmy naszym kochanym staraczką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będzie mi miło jak będziemy nadal do siebie zaglądać:D A tak nikt się nie będzie czuł urażony i mam nadzieję że z naszego starego forum będzie dołączało coraz więcej zafasolkowanych.Czekam na was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Stefciu że dziewczyny zafasolkowane się dołączą i je rozkręcimy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem. Dzisiaj zrobiłam beta hcg- bo znów wyszła delikatna kreseczka. Asiula czy to możliwe, że pobolewają mnie troszkę jajniki- tak jakby przed okresem? A wczoraj miałam leciuśkie plamienie - dwie takie małe jasnobroązowe kropki- czy może tak się zdażyć na początku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka na tym forum faktycznie możemy gadac o ciąży a na tamtym tez sie wspierac a mniej gadac bo dziewczyny naprawdę moga sie źle czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajan
a ja nawet się nie staram,ale mam nadzieję że na poprzednim wątku też jeszcze Was będę widziała ;) powodzenia dziewczynki 😘 dla was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się na wtorek- ale dzisiaJ MOŻE PO 17 DOWIEM SIĘ WKOŃCU NA 100% CZY JESTEM, CZY NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutexxxx witaj Słuchaj mnie ciągle bolą jajniki i podbrzusze tak jak przed okresem także to normalne bo macica się powiększa.A jak masz malutkie brązowe plamienie to powinnaś iść do lekarza bo to może świadczyć o małym progesteronie.Ja biorę właśnie luteinę i duphaston i to jest właśnie progesteron i nie mam żadnych plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu no pewnie że tam też będziemy zaglądać i wspierać dziewczyny ale tutaj możemy sobie swobodnie porozmawiać i nam i staraczką nie będzie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIĘKI- JUŻ MI LEPIEJ- ALE DZIEWCZYNKI JA MIAŁAM TYLKO WCZORAJ RAZ NARAZIE NIE MAM- MYŚLICIE ŻE NIE MOGĘ POCZEKAĆ DO WTORKU- UWAŻACIE ŻE TO NAPRAWDĘ ZA PÓŹNO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak jest nowe forum to szybko się wpisy ładuję:D agutexxxx na 100% jesteś w ciąży a kolor kreseczki nie ma znaczenia czy blada czy nie.Jest napisane na ulotce że nawet słabo widoczna oznacza ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutek ja bym nie ryzykowała a za bardzo pragnęłam fasolki i bym dzisiaj nawet poszła na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może nowe dojdą i mam nadzieję że na starym forum się posypie dużo fasolek i będzie jak dawniej:D agutexxxx nie denerwuj się i spokojnie poczekaj jeżeli to było jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutek po co masz potem sobie w brodę pluć a zobacz teraz jeszcze weekend na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o której masz odebrać wynik? Rajanku jak miło że się wpisałaś kochanie.I Tobie życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób jak sama czujesz. gdybys jednak nie szła to jak pokaże sie plamienie to sie połóż z nogami do góry ponoć tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEWCZYNKI- pANI Z LABORATORIUM WYSYŁA TE EYNIKI- ALE POWIEDZIAŁA ŻE MAM ZADZWONIĆ O 14.30 BO ONA SPRÓBUJE SIĘ DOWIEDZIEĆ- JEŻELI NIE DAŁA MI NUMER I PO 17 MAM DZWONIĆ TAM BEZPOŚREDNI-- I MAJĄ MI POWIEDZIEĆ. nIE WIEM CZY ZNAJDĘ GDZIEŚ GINEKOLOGA JESZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moja koleżanka urodziła teraz na święta druga dziewuszkę ale jej fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutexxxx wyłącz Caps Lock bo źle się czyta takie duże literki.Jak możesz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×