Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Witam nowe Panie, czyli Shila, Lara , Oleksja i Niataanita- mam nadzieję że nikogo z nowych dziewuszek nie ominęłam. Stefciu- będę się oszczedzała na maxa, dobrze że jutro weekend, to sobie troszkę poleżę. Lara im nas więcej tym lepiej- będziemy mogły się wzajemnie uzupełniać. Oleksja a pierwsza niunia to chłopczyk czy dziewczynka? Nitaanita- ja robiła dwa razy test ciążowy i i wyszła bardzo blada ta druga kreseczka. Dlatego dzisiaj zrobiłam Betę HCG, nie wiem ile miałam, dlatego że nie odebrałam wyniku, tylko Pani mi przeczytał że jestem między 2 a 4 tyg ciąży i że ciąża jest wczesna- ale jak odbiorę wynik to porównamy:) Ale skoro u mnie powiedziała że wygląda to na wczesną ciążę to u Ciebie jest podobnie i nie powinnaś się martwić takim wskazaniem Asiula??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mam juz 2-u letnia coreczke, a jestem w 15 tygodniu, fajnie miec swiadomosc, ze zawsze mozna sie poradzic kogos kto rozumie:) na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleksja to teraz synek by sie przydał co. Agutek z jednej strony to dobrze przynajmniej ty rządzisz kiedy możesz odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleksja a jak Twoja córeczka ma na imię? Wiesz pytam bo sama chyba córeczkę urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przysnęłam sobie i dopiero teraz wstałam.Jestem miło zaskoczona że topic się rozwija:D Muszę poczytać co naskrobałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutexxxx a ja jeszcze chora jestem i troszkę mężuś krzywo patrzy jak chcę posiedzieć przed kompem.Ale zawsze w wolnej chwili wstąpię i super że się ciężaróweczki dołączacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazanka mnie nie.Ja lubię takie bardziej nowoczesne.Ale znam kobietki które przepadają za takimi prostymi polskimi imionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, bo tak myślę nad imionami i tak chciałabym nazwać córeczkę, jak już zafasolkuję :) Asiulka, a ty się już nad imionami zastanawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
mi sie podoba imie dla dziewczynki Lalra a dla chlopca Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się dla chłopca strasznie Alan podoba :) A dla dziewczynki Dalia, ale Pat stwierdził, że na Dalie nawet nie mam co nalegac, bo on się w życiu nie zgodzi... Tak, więc zostaje Tosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania witaj kochanie.Zawitałaś do nas.Super.Tak się cieszę.Aniu który ty masz tydzień? Dziewczyny jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazka a ja miałam się ciebie zapytać.Czy Pat to jest jakieś zdrobnienie od imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka on ma na imię Sebastian :P Ale kiedys juz o tym pisałam, że miałam fazę na piosenkę z takiej bajki "listonosz Pat" I mój Patuś tak fajnie to śpiewał, ze go przechrzciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie Julia dla dziewczynki (btw. mam tak na 2 ;)). dla chlopca Remis chcial Brian- bo bohater naszego ulubionego serialu tak mial na imie moj chrzesniak ma na imie Mateusz- bardzo mily chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mój chrześniak też ma na imię Mateusz.Fajne chłopaki są Mateusze. Zazka no właśnie mi też się kojarzy z listonoszem Patem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
agutexx tak chodzilo mi o Laure Asiulka u mnie juz 17 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Stefcia a ty masz juz zdecydowane imnie dla swojej corci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie bety to w 13 dniu po zapłodnieniu miałam 87 a dwa dni później 1300... mnie podobaja sie takie w sumie powszechne imionka - Maja i Kubuś... Strasznie chciałabym córcię ale synka będę równie mocno kochała...najważniejsze aby dzidzia była zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też nie ukrywam że córeczkę bym chciała ale jeszcze na 100% nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×