Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

No ciekawe jak u Asiulki/ Trzymam kułaki obydwa z nią. dziewczyny ja już chyba do końca nie poznam płci dziecka a chciałam już pokój przed porodem urządzić. W tedy tylko na początku mi powiedział ze córeczka a tak nie wiem teraz bo wtedy tylko ta na 80% powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może lepiej nie wiedziec jaka będzie płec ja bym chyba nie chciała wiedziec ważne aby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób sobie tak żeby mogłbyć i dla chlopca i dla dziewczynki.. Teraz już tak nie ma że jak dziewczynka to wszystko na rózowo a jak chłopczyk to niebieskie.. a poza tym jak się urodzi zawsze możesz podokupować jakieś ładne dodatki albo coś.. nie wiem ja tak sądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak myslałam własnie o tym i tak zrobię. widziałam takie zasłonki w żyrafy na seledynowym tle. a pokój mam na kanarkowy kolor zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to śliczne by były... seledyn do żółci.. podobają mi się takie kolorki.. a już łozeczko wszystko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super włąsnie tak będzie najlepiej uniwersalny pokój a miedzy czasie dodatki jakies można kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja też dzisiaj kupiłam chlebek tostowy i jutro se zrobie a dzisiaj częstuję się twoimi. dziewczyny ja juz wszystko wiem o kasie jaką się dostaje to możecie pytac o co chcecie. A z tym dochodem to prawda jak nie przekracza 400 tam chyba z kawałkiem to dostajecie 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu a te pieniążki związane z tym dochodem to się dostaje z pomocy społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy jak się nie ma dochodu 400 zł to dostaje się zasiłek z pomocy społecznej ? czy to jest becikowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo rzez moment pomyslałam że ten zasiłek to becikowe a my na szczescie mamy większe dochody bo jak tu by było wyżyc z 400 zł w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się martwię... pewnie niedlugo będzie.. A te swędzenie piersi jest związane z rociąganiem się skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez nie dostane ale mam znajomych którzy zarabiają dużo ale w umowach mają mało wpisane i dostali 1000. A u mnie niestety maż ma dużo wpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się Stefciu martwie ale miejmyt nadzieje że bedzie dobrze wierze w to z całego serduszka a Ty Stefciu może połóż się odpocznij jak Cię kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja juz przyzwyczajona do tego. mi zawsze po USG kłuje bo dzidzius zestresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to czyli rosną.. ojej byle nie za duzo bo i tak są ogromne hihi Ciekawe kiedy Asiulek do nas zawita a Ty Stefciu jeśli się źle czujesz i Cię kłuje to faktycznie lepiej się połóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no chyba że tak.. dzidzia nie wiedziała co się dzieje :) Myślę co by tu sobie zjeść na kolacyjkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak czasami zakłuje w lewym lub prawym boku, tak nie mocno, ale mam nadzieję że to nic groźnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak to norma. najważniejsze żeby nie krwawic. A Wy juz macie zdjecia dzidziusiów. Bo ja już dużo mam ale powiem Wam że to z pierwszych tygodni najładniejsze i najwyraźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×