Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

asiulka ja dalej nie rozumiem zasmarkana gin nie grzebie kobiecie w ciąży chyba ze zgłosi upławy ale krew i mocz robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ja jestem taka chora ze szok.... wiecie co myslalam ze w nocy umieram:((( śniło mi sie ze mam isc do notariusza przeoisac sklep na meza. a jak sie obudziłam puls miałam 170 a serce mnie tak kłólo ze do 7 rano juz nie spałam.... rano zadzwonilam do przychodni w zlotoryi i mowie ze nie mam tu karty czy ktos mnie przyjmie ze moze byc nawet prywatnie a ta szantrapa ze mam isc do ginekologa państwowo....ja dziekuje tego ginekologa on wogole sie na niczym nie zna.... wieczorem mam wizyte u tego nowego ginekologa i powiem mu jak mnie potraktowali dziady..... wzielam apap bo nic innego nie moge a z reszta sie boje.... asiula81 co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja w cciazy z michałem byłam padana na fotelu i przez usg co wizyte az do 9 miesiaca.... a teraz tylko przez usg 3 razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka domyślałam sie ale bałam sie powiedzieć. Trzymaj sie kochana Zasmarkana to nie masz co sie martwić. Wszystko ci dobrze robi. koteczek to faktycznie miałas noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja kobitki:) Ja niedawno się z łozka zwleklam i muszę sobię śniadanko zrobić:) Zasmarkana ja też jestem badana na fotelu a potem mam usg co wizytę ale to pewnie każdy lekarz inaczej, nie wiem... asiulka biała - przykro mi strasznie.. :(( trzymaj się kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie mam badania na fotelu w ciąży. 2 razy tylko miałam. ja mam zawsze serduszko badane, krew, mocz ciśnienie wagę i czasami USG. jak pytałam koleżanek to też mówiły ze nie bada sie w ciąży tylko jak potrzeba zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zajadam.. mmm kanapeczki z serkiem czosnkowym :D a ja dzisiaj w końcu wizyta na 18:D doczekalam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko Stefcia wszystko.. ja np. miałam grzybice bezobjawowo no oprócz lekkich białych upławów ale podobno w ciązy występują więc się nie przejmowałam i gdyby nie badanie to bym tak chodziła więc są w jakimś stopniu potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysługuja 2 dni... moj na szczescie mial 2 miesiace wolnego a jak poszłam na operacje to mial 3 tyg opieki od lekarki pediatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu.. Ja dokładnie nie wiem, ale moja bratowa rodziła rok temu i brat dostał dwa tygodnie wolnego, ale ona normalnie rodziła nie przez cc i wszystko bylo oki:) wiec nie wiem jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki👄 Asiulka nie mogę uwierzyć w to co się stało.Przecież ostatnio pisałaś taka szczęśliwa z nami.Boże to takie niesprawiedliwe.Ja już cała w strachu jestem.Ściskam cię mocno👄 Stefcia martwiłam się wczoraj o ciebie. Kasiu.Koteczek,Gosiu:D Ja jem śniadanko ale tak mnie brzuch zaczyna boleć bo się zdenerwowałam Asiulą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka83 - ale Ty masz fajny brzuszek:) który Ty tydzien? Ja juz koncze 14tc i w sumie dopiero mi brzuszek wywalilo:D no ale Ty pewnie blizniaczki masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja dopiero 8 ale tak mnie wywaliło że szok.Ale ja się cieszę:-) Może będę miała dużo wód płodowych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka u mnie ok. wiecie ja juz troche mniej piszę bo ciężko mi a jeszcze hormony mnie dopadły. Asiulka wejdź na stare forum co tam sie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aSIU STRASZNIE MI PRZYKRO- NAPRAWDĘ WIEM CO CZUJESZ- BUZIACZKI DLA CIEBIE Dziewczynki mam pomysł- wróćmy wszystkie na to poprzednie forum, naprawdę będzie raźniej. Zobaczcie jakie to przykre, ktoś straci dzidziusia i wraca na poprzednie forum. Wspierajmy się razem te którę starają się o dzidziusia i te które bęą go miały. Zastanówcie się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Asiulka biała strasznie mi przykro Koteczek Biedaczko Ty tak mi Ciebie zal ze taka chora jestes Dobrze że chociaż Michałek lepiej Ale Ty też masz taką gorączkę? wracaj do zdrowia Asiulka czarna nie denerwuj się bo zaszkodzisz fasolkom a co do badań to mnie badałą na fotelu teraz jak byłam i stwierziłą nadżerkę ale ja ją już mniałam jeszcze przed ciązą Gosia Zasmarkana Kasia :) Rozkręcamy topik !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam szczęśliwego donoszenia ciąży i lekkich porodów. Ja już nie będę was czytać ani pisać bo teraz nerwy są mi najmniej potrzebne.I nie chcę żeby ktokolwiek o coś mnie znowu posądzał. Trzymajcie się ciepło.Buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ale ciebie nikt nie posadzą. ja też jestem kłębkiem nerwów teraz ale nie chcę juz o tym mówić. cieszę sie ze zostało wszystko wyjaśnione. Piszmy dziewczyny normalnie, kto gdzie chce. ja juz mam dość na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×