Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Ja również dziękuję za wsparcie. Pracę mam już napisaną i nie boję si.ę tyle obrony, co egzaminu w sesji, który mam w połowie czerwca. Tragicznie się zapowiada i prawdopodobnie powstrzyma kilka obron na roku, jeśli nie więcej... Biedronka79, jeśli chodzi o ślub cywilny, to na pewno nie powinniście mieć większych problemów. Zwłaszcza w Warszawie. Będziemy tu wszystkie trzymać kciuki, żeby się udało. I tak sercem życzymy jednak października, bo to wyjątkowy miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen, ja też tu jestem kilka razy dziennie i czekam i czytam z zainteresowaniem, jak tam u Was sprawy stoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w końcu udało się zalatwić fotografała :) po kilkunastu spotkaniach przekładanych przez mojego faceta, w końcu przydusiłam i się udało :) Kolejny "ciężar" z głowy :) Ja tez się bronie, w czerwcu, praca napisana, ale jak zanosze do promotorki to odnajduje za każdym razem jakieś inne rzeczy, i nie powiem, denerwujące to jest... bo musze poprawiać, a mailowo nie chce aby jej przesyłać, a do Warszawy mam półtorej godzinnej drogi... więc żeby tylko zawieźć pracę i wrócić to cal dzień się schodzi... No ale już bliżej końca :) My jednak na sam początek zamierzamy wynająć jakieś mieszkanko, ewentualnie pomieszkać u mnie, a w między czasie będziemy się budować... niestety kredyt jednak trzeba będzie zaciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i za Ciebie mysia7a będziemy trzymać kciuki :) Gratuluje fotografa :) Jeśli mogę zapytać dużo sobie zażyczył? Bo my zamawialiśmy jeszcze w zeszłym roku.. Mimo, że jest tzw. \"Kryzys\", to zewsząd słyszę/czytam, że wszystko co związane ze ślubem poszło bardzo do góry :/ Wytłumaczy mi to Ktoś? Bo z tego co widzę to przemysł ślubny kwitnie.. Co do tego naszego wspólnego gniazdka, to i u nas też bez kredtu się nie obejdzie :/ niestety.. Póki co, od 1,5 roku wynajmujemy i przez najbliższy rok (do czasu aż ja się obronię :) pewnie wynajmować będziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Dziewczyny.. Chciałam się zapytać, jak z Waszą kondycją? Ja się zmobilizowałam i znów zaczęłam chodzić na aerobik :) I nie piszę tego, żeby się tym chwalić, ale żeby Was również do takiej aktywności zmobilizować :) Ja na przykład po dzisiejszym treningu umieram :) Ale jakoś dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do niedawna dzielnie ćwiczyłam na stepper\'ze. Przez około miesiąc, codziennie po 40 minut i dłużej. Ale... niestety do czasu jak mi się nie popsuł :( Sprzęt okazał się bublem i teraz czekam na rozpatrzenie sprawy, bo był jeszcze na gwarancji. Jak zwrócą mi kasę to pewnie znowu sobie podobny sprzęt kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen my wzieliśmy fotografa... prywatnego, że go tak nazwę :) Pracuje w branży fotograficznej, ale żeby sobie dorobić robi też prywatnie. Za 300 zdjęć na płycie + 100 zdjęć do albumu formatu 21x15 (w tym również album) oraz jedno zdjęcie formatu 40x50 (chyba) na płótnie w ramie.. bierze 700 zł... Tylko to jest sam plener. Jeżeli byśmy chcieli również w kościele, to zmieniłaby się ilość zdjęć w albumie do 150 a na płycie 400 no i by kosztowało 200 zł drożej.. Powiedział jeszcze, że możemy sobie wybrać dowolne miejsce w plenerze. Więc my mówimy, że chcemy w trzech różnych miejscach, a on na to że nie mam problemu, przyjedzie tam gdzie trzeba. No i nie trzeba też za to płacić jak niektórzy się domagają :) Z kolejnych nowości.. W końcu kupiłam butki, nie takie jakie chciałam ale też są piękne :) doradzał mój Tżcik :) uwielbiam z nim chodzić na zakupy, wprawdzie szukałam czarnych szpilek ale nie znalazłam no i natrafiły się te ;) Jestem zadowolona :) A moja praca licencjacka została zatwierdzona przez promotora :D ufff kolejny ciężar z głowy :D Mam jeszcze do was takie pytanko. Mam przyjęcie weselne, taki obiad w restauracji na 20 osób. Do kościoła chciałam tylko zaprosić te osoby, ale ostatnio zastanawiam się czy nie zaprosić całej rodzinki tylko do kościoła a te wybrane osoby na obiad no i nie wiem co zrobić.... a Wy co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia 7a - koleżanka była w podobnej sytuacji. Do kościoła zaprosiła wszystkie te osoby, które chciała aby były z nią w tej szczególnej chwili. Natomiast do restauracji tylko najbliższą rodzinę. Nikt nie miał pretensji, że był kościele a nie dostał zaproszenia na obiad. Ja jednak nie zapraszałabym rodziny z dalszych miejscowości czy z drugiego końca Polski, było by mi głupio, że tyle drogi przebyli a ja nie zapraszam ich nawet na obiad. Z listy rzeczy do zakupienia/załatwienia mogę odhaczyć dwie kolejne pozycje: dzisiaj kupiłam butki a w czwartek K. odebrał obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Witajcie dziewczyny:) Trochę długo się nie odzywałam ale nie miałam jakoś czasu:) Widzę że i wasze przygotowania posuwają się trochę do przodu:) mi udało się ostatnio kupić suknię ślubna:) taka jak chciałam:) hi hi normalnie byłam w lekkim szoku udało mi się tak że nie dość że to była moja wymarzona to jeszcze uszyta jak na mnie:) więc bez większego namysłu kupiłam ją od ręki.. co prawda trochę żal było mi wydać od razu ponad 2000 al trudno..:) teraz poluję na byty ślubne:) jeśli ktoś ma namiar na jakiś fajny sklep obuwniczy w Krakowie to proszę o namiar:) Słuchajcie dziewczyny jeśliby któraś z was była zainteresowana zrobieniem sobie tzw gazetki weselnej to mam trochę materiałów do niej, które mogę przesłać na e-maila:) są to np. dowcipy o małżeństwie, regulamin wesela przysięga na wesoło dekalog małżeństwa i śpiewnik:) ja właśnie taki sobie przygotowałam i po obliczeniu kosztów ksera wyszło mi 70gr za jeden ale można zrobić cieńszy:) mój weselnik będzie na stołach po parę sztuk na każdym:)w sumie sama mam zamiar też zrobić zaproszenia z personalizacja i zawieszki na wódkę z naszymi imionami i datą:) zobaczymy jak się uda:) no niestety nadal nie byliśmy jeszcze u księdza...ale myślę że jeszcze mamy czas:) Pozdrowienia dla was wszystkich i powodzenia dla tegorocznych magistrantek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Figa cofnęłam się parę postów do tyłu i przeczytałam że kupowaliście alkohol w makro...powiedz mi jaka wódkę macie? bo my narazie nawet marki nie wybraliśmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahoj dziewczyny
Maggie jeżeli możesz to prześlij mi te materiały o których pisałaś na maila :) bosa22@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
hej dziewczynki! a u mnie niestety przygotowania w miejscu stoją.... póki co sesja się zaczyna! ja również poproszę o te materiały-musza być bardzo ciekawe!!!!! mój mail sci6237@o2.pl pozdrawiam gorąco a co do alkoholu to już kilka osób polecało nam pałacową lub też młodą parę- więc musimy spróbować:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi ja też ładnie proszę o te materiały: nastka_99@op.pl i z góry bardzo dziękuję ;) Co do Pałacowej, to ja właśnie słyszałam o niej niepochlebne opinie. Jedynie,że butelka ładna. My też nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na wódkę, choć mój narzeczony wspominał coś o \"Panu Tadeuszu\". A ja jako, że nie gustuję w takich trunkach, nie mam o tym zielonego pojęcia ;) A jeśli chodzi o zakupy z Makro, to słyszałam, że bardzo się opłaca, zwłaszcza gdy są promocje i np. dodają coś gratis. A nie wiecie może, czy żeby kupić tam alkohol trzeba mieć licencję sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Witajcie dziewczyny:) materiały już wysłałam:) ja nie wykorzystałam ich wszystkich w swoim weselniku ale mam jeszcze dowcipy i teksty piosenek w większości góralskich bo takie się u nas głównie śpiewa w końcu z gór jesteśmy:) jeśli ktoś byłby jeszcze zainteresowany gotową forma to mogę przesłać go w całości w Wordzie zapisanego:) w razie czego to mój mail mryz@interia.pl trochę tez wkleję tu na forum:) Co do wódki to właśnie mój narzeczony też coś wspominał o Panu Tadeuszu ale ja podobnie nie znam sie na tym kompletnie.. gdyby ktoś miał jakieś ceny np z makro to proszę o przesłanie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Regulamin Wesela: 1. Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy Młoda Para zaśnie. 2. Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie rozweselany, jednak jeśli wszelkie próby zawiodą,gość zostanie usunięty z sali. 3. Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada. 4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione. 5. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku. 6. Nie toleruje się pustych kieliszków, dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko. 7. Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku Młodej Pary jeśli znajdują się one nadal w wazonie. 8. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać, rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać. 9. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami”. 10. Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole, będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji. 11. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów. 12. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka. 13. Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w korytarzu. 14. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu. 15. Zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela oprócz dobrych wspomnień. 16. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian. 17. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca. Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci,wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu. Małżeństwo jest jak: • wizyta w dobrej restauracji – masz przekonanie, że dokonałaś odpowiedniego wyboru, dopóki nie zobaczysz, co dostała kobieta przy sąsiednim stoliku, • oblężona twierdza – ci, co są na zewnątrz chcą się dostać do środka, natomiast ci, co są w środku za wszelką cenę próbują się z niej wydostać, • zapchany tramwaj – najpierw się nieźle nakombinujesz, aby do niego wejść, a jak w nim już siedzisz, to nie możesz z niego wyjść, • loteria - fortuna kołem się toczy, a z wygranej trudno zrezygnować, • hiszpańska oberża – dostaniesz w niej tylko to, co przyniesiesz ze sobą, • wspólnota - która składa się z władczyni i władcy, a także dwóch niewolników; w sumie razem daje to dwie osoby, • skarbonka – czym więcej się wkłada, tym więcej się z niej wyjmuje, • firma – szefem jest mężczyzna, a podwładną kobieta, • przystań – to właśnie tutaj spotykają się dwa statki po rejsie swojego życia, • bar samoobsługowy- najpierw bierzesz to, co ci się podoba, płacisz za to później, • spółka cywilna – błędy twojego partnera również obciążają ciebie, • gorąca kąpiel – jak się do niej przyzwyczaisz, przestaje być gorącą, • kierowanie łodzią – na nic ci się zda zamiana łodzi, jeśli nie potrafisz wiosłować, • podróż w nieznane – wiesz skąd i kiedy wyruszasz, ale nigdy nie wiesz, kiedy i dokąd dojedziesz. Dekalog małżeństwa I Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom. II Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły. III Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach. IV Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co? V Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora. VI W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie. VII Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta. VIII U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie. IX Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek. X A gdy siwe obie głowy - wydamy Wam poradnik nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Przysięgi: Kochany mężu. Uroczyście przysięgam Tobie, że nie zawiodę Cie nigdy, wstydu Ci nie narobię. I nawet gdybyś był pijany, nigdy nie odwrócę się do ściany. Nie będę się z Tobą bić. Nie zapuszczę żurawia do portwela Twego, nie sięgnę po zaskórniaki, ż do 1-szego. Troskliwą opieką czule cię otoczę, i na skacowaną główkę. gąbką czoło zmoczę. Po balandze z kumplami, nie będe Cię spowiadać, i smaczne śniadanka do łóżka podawać. Ponadto przysięgam Tobie, tyle dzieci Ci urodzić, ile w pocie czola, potrafisz mi zrobic. A gdybym Cię zawiodła, zmarnowała życia choć kawłlek, niech mnie ukaże sprawiedliwa teściowa i w jej ręku wałek. Pan Młody: Kochana żono. Uroczyście przysięgam, na świadków biorąc gości, że kochać Cie będę mocno i dochowam wierności. Nigdy złego słowa nie powiem o teściowej. Oddawać będę wypłatę. Przyżekam uroczyście, że nigdy się nie skuszę na wedrówki po barach z kumplami nie ruszę. Chętnie będę z Toba śniadanka jadł w łóżku, i wielkiej podzięce, całowal po brzuszku. Wszystkie kobietki odstawię na stronę, do końca życia, będę kochał tylko żonę. A gdybym słowa nie dotrzymał, sprowokował łzy niewieście, niech mnie ukarzą sprawiedliwi teście. Przepis na... ...DOBRE MAŁŻEŃSTWO Sposób przygotowania: 1. Wymieszaj razem dwoje dorosłych i niech każdy je to, co lubi najbardziej. 2. Dorzuć wszystkie życzenia i marzenia. 3. Wyzwól je od wszelkiej małostkowości i zazdrości. 4. Na każdy dzień miej przygotowane: * Beczułkę miłości * 12 kawałków wiary * 11 paczek ufności * 10 filiżanek odwagi * 9 pudełek zabawy * 8 ćwiartek zaangażowania * 31 litrów oddania * 3 litry szacunku * 3 cząstki modlitwy * 2 kawałki medytacji Dodaj: Szczyptę pracy Szczyptę szaleństwa Pełną filiżankę dobrego humoru Hojnie posyp uczuciem. Jeżeli czasami smakuje trochę gorzko, osłódź go zrozumieniem i wybaczeniem. Odpowiednio przygotowane małżeństwo, będzie Ci służyć całe życie. Podawać: Tym, którzy pragną spełnionego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
wierszyk na zaproszenia: Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie... albo inne; WIERSZ NR 1 Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie. Antoine de Saint-Exupéry WIERSZ NR 2 Miłość nie wyraża się w myślach. Miłość jest. Antoine de Saint-Exupéry WIERSZ NR 3 Raz tylko w życiu kochamy, raz tylko szczerze i trwale... Adam Mickiewicz WIERSZ NR 4 Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić o tylko jedno - miłować Jan Paweł II WIERSZ NR 5 Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce. Dr Davis Viscott WIERSZ NR 6 Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Antoine de Sait Exupery WIERSZ NR 7 Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym. Jan Paweł II WIERSZ NR 8 Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary. Franciszek Salezy WIERSZ NR 9 Czym jest słońce dla ziemi, tym miłość dla duszy. Honoriusz Balzak WIERSZ NR 10 Miłość – to tęsknota za wiecznym zjednoczeniem z drugą osobą. Platon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci serdecznie i jak mogę prosić, to z chęcią bym zobaczyła, jak to wygląda w gotowej formie. Wcześniej myślałam o jakiejś formie podziękowania dla gości za przybycie, ale teraz tak sobie myślę, że może lepsze by było coś takiego właśnie w formie takiej gazetki. Szczególnie spodobał mi się ten przepis na małżeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia7a - dziękuję, że odpowiedziałaś na moje pytanie z fotografem :) Fajnie Wam się udało z tym plenerem :) My też chcemy mieć go w paru miejscach - fotograf powiedział, że nie będzie z tym problemu ;) Jeśli chodzi o ślub - to do kościółka możesz zaprosić kogo chcesz (jeśli komuś nie będzie pasować, bo na przykład za daleko, albo nie będą chcieć po prostu się nie pojawią) a na wesele - tj. obiadek w restauracji tych, których chcesz, żeby z Tobą byli :) Poza tym - gratuluje skończonej pracy.. już masz jakiś termin obrony? Magggi gratuluję wymarzonej sukienki :) A zainteresowanej i mysi7a butków :) U mnie wszystko stoi w miejscu i pewnie stać będzie dopóki się semestr nie skończy :( a nie powiem.. chętnie bym się już tylko tym zajęła... ;( Magggi, czy i ja rownież mogę prosić materiały na maila? Mój mail to: viwieen@gmail.com :) Coprawda raczej ich nie użyję do niczego, ale chętnie sobie poczytam ;) choć niektóe rzeczy już mi się gdzieś o oczy obiły ;) Kochane.. Zmykam na nauki :) dzisiaj spotkanie 4 z 5 :) tematyka: sakrament małżeństwa :) może conieco się dowiem nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki któraś pytała o alkohol z makto. My kupiliśmy na dwie tury alkohol z makro w promocji raz w listopadzie po 15.40 za drugim razem tez w promocji tylko po podniesieniu cen po 16.80 kupiliśmy polonaise polish wódka pilismy ja na weselu teraz w kwietniu znośna jak na wódke :) teraz zastanawiamy sie jakie wino kupić myslelismy o carlo rosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zapraszaniem gosci na slub i na wesele to trzeba otrożnie zeby kazdy zrozumiał ze zawiadomienie o slubie to automatycznie zaproszenie na ceremonie slubu ale na slubny obiad juz niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile płacicie za nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa, a alkohol kupowaliście na licencję sklepu czy normalnie? U mnie w przygotowaniach wszystko stoi jak na razie. W najbliższych dniach chcemy zapisać się już do poradni rodzinnej. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej licencji (koncesji?) to nie wiem jak to jest bo moj Ł pojechał po alkohol wujkiem ktory ma sklep i sprzedaje w nim alkohol wiec nie wiem . ale ale ł powinien zaraz być wiec zapytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi - świetne wierszyki :) Przysięgę małżeńską na pewno użyje do albumów dla rodziców :) ViVieen - nie dziękuje :) obrona na 22 czerwca.. także za miesiąc, ale przedtem sesje trzeba zaliczyć... i to spędza mi wszystko sen z powiek.. bo jednak wolałabym się skupić na przygotowaniach... to jednak znacznie przyjemniejsze :) I chyba tak zrobimy, zaprosimy na ślub, a na obiad tylko tych co chcemy... A ci co mimo wszystko nie przyjda do kosciola, to nie przyjda... jakos nie jetem z nimi specjalnie związana :) Figaa - my robiliśmy weekendowe, zapłaciliśmy chyba 150 zł, w tym był też obiad... I na też jeszcze ta poradnia została...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Dziękuję wam wszystkim:) ViVieen i Madeleine_85 wysłałam wam swój weselnik w formie do druku dwustronnego potem wystarczy tylko przeciąć kartki i zszyć:) mam nadzieję że okaże się pomocny:) Co do sukienki to nawet nie wiedziałam że tak mi szybko pójdzie z jej kupnem:) ale w sumie tyle się na oglądałam zdjęć w necie że juz dobrze wiedziałam jaka chce:) ni i teraz wisi wyzawijana w prześcieradła:) od czasu do czasu ja oglądam:) teraz poluje na butki białe z zaokrąglonymi noskami na biżuterie i welon:) ale w piątek ruszam do Krakowa więc jak tylko coś uda mi się znaleźć to napisze po weekendzie:) a propo to udanego pięknego i słonecznego majowego weekendu dla was dziewczynki:) Jeśli chodzi o alkohol to szczerze nie znam sie na tym nic a nic i mój luby też nie bardzo:( heh wiem tyle że musimy mieć koło 300 butelek bo wesele + poprawiny no i około 200 gości będzie tak że koniecznie pasowałoby znaleźć coś taniej:) zresztą myślę że wszystkim na tym zależy:) ktoś pisał o koncesji z tego co wiem to można kupić większa ilość bez niej:) ale gdzieniegdzie mają taniej dla tych którzy maja koncesje:) Natomiast jeśli chodzi o fotografa to my mamy z jednej firmy i fotografa i kamerzystę i po zniżkach za wszystko razem \płacimy 1300zł plus jeśli sobie zażyczymy filmowanie poprawin to 500zł i np za sesję w inny dzień gdyby pogoda była nie bardzo (odpukać!!!!!) to 100zł za plener wybranym miejscu nawet gdzieś całkiem dalej:) ale ten pomysł ani mi ani mojemu nie za bardzo się podoba więc lepiej liczmy na super pogodę:) Dziewczyny jeśliby któraś z was zamierzała sama robić zaproszenia lub zawieszki na wódkę z wierszykami to proszę dajcie znać:) ja się mam zamiar z to zabrać:) mam już też trochę materiałów:) zatem może trochę tutaj wkleję jeśli będzie taka potrzeba:) {Pozdrowienia dla was wszystkich} :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi jesteś wielka ;) Ja też poluję na buty z zaokrąglonymi czubkami i dodatkowo na niskich obcasach - max. 3 cm. A co do pogody - nie zapeszaj nam tu ;). Październik będzie piękny, cały. I jeśli już mowa o sesji plenerowej, to my tez chcemy tego samego dnia, tylko jednocześnie nie chcemy przed uroczystościami w kościele. Tylko tak się zastanawiam, czy potem nie będzie za późno? A nie mogę sobie odmówić zdjęć pośród pięknych jesiennych liści. Jak wy rozwiązujecie ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morning_Monster
Witajcie MOje Drogie jeszcze Panny Ja rowniez wychodze za mąż w październiku :) CZy moge sie dołaczyc do Magggie z prosba o przesłanie gotowej gazetki? moj adres mijagi01@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×