Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Gość monika_7
hej Vivieen jak tez 3.10 fajnie ze jest jeszcze ktos z ta data. Ja tez sie wlasnie zastanawiam nad bolerkiem i na pewno z dlugim rekawkiem chce tylko nie wiem czy juz takie ciepliejdsze czy nie, w tamtym roku pazdziernik byl bardzo cieply wiec zobacze jeszcze. A jak tam twoje przygotwania bo my jestesmy na etapie zalatwiania kosciola i cos problemiki sie nam zaczynaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivien skad twój nick? ma coś wspólnego z salonem sukien Viven Vigo? co do bolerka to sama nie wiem kurcze ale takie kożuszki to mi sie kurcze nie podobaa, najchetniej to bym sobie kupiła takie trzy czwarte bo przecież bede miala rekawiczki wiec jak by było troche zimno to mnie rekawiczki osłonia przed zminem ciekawe jaka bedzie pogoda w tym roku od 2 października było cudownie , a cały wrzesień deszczowy ja też z 3 października :) monika_7 czemu piszesz ze problemy z kosciołem sie zaczynaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViVieen
* Dziewczyny, 3 października tego roku będzie najpiękniejszym dniem naszego życia bez względu na pogodę, jaka wtedy będzie ;) aczkolwiek nie ukrywam, że ucieszyłabym się ze słoneczka (ono zawsze nastraja jakoś tak optymistycznie :) * Mój nick nie ma nic wspólnego z tym salonem, o którym wspomniałaś Figaa ;) * Hmmm, moje przygotowania? Salę, kościół, zespół i fotografa mamy już załatwionego.. na resztę jeszcze mamy czas ;) Powoli zaczęłam się rozglądać za sukniami, stąd moje pytanie o bolerko.. mam taką jedną na oku, ale kompletnie nie wiem jakie bolerko by do niej pasowało.. a chyba musiałabym to mieć na uwadze decydując się na suknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_7
Figaa bo mielismy brac slub gdzie jest znajomy ksiadz, wczoraj tam bylismy i sie okazuje ze jednak 3.10 nie bedzie slubow bo beda budowac jakas scene na koncert, a tak bardzo tam chceilismy. w drugim kosciele zostala tylko godzina 17 a my nie chcemy tak pozno wiec szukamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ze suknia bardzo ładna tylko góra nie w moim wymarzonym stylu :) bo dół przyznam ładny monika_7 oj 17 to poźna godzina , my mamy ustalona 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Panny Młode:) troche zaniedbuje topik,ale przede wszystkim dlatego,ze ostatnio nic nowego sie nie pojawia w sprawie wesela, a po drugie nauka i pisanie pracy sie kłaniaja:o czytalam,ze pisałyscie o naukach---> ja w szkole sredniej miałam,ale ni dostalismy swistka:o teraz chodzimy z moim Miskiem i wcale nie jestesmy zadowoleni! mamy w niedziele teraz i musimy odrobic \"prace domowa\"! podziękowania dla Rodziców---> bedziemy takowe robic,ale jeszcze sie nie zastanawialismy zbytnio. mi przez głowe przeszedł pomysl jakis fajnych albumów z naszymi zdjeciami odkad jestemy razem, czyli nasze 9lat no i miejsce na zdjecia slubne i pozniaj wnuków, itd. obraczki--->juz odebrane:) czekaja na swoj dzien;) temat alkoholu, napoi---> nie poruszamy, bo to łatwia Rodzice Miska, ale oni narazie nic tez nie mysla, wiec nie wiem jaki i ile zamierzaja kupic.:( zaproszenia---> tez jeszcze nie myslimy o tym. zespól--->2200 kamerzysta plus fotoreportarz i plener(filmik) 1500 buty--->niski obcas(moj Michu jest niskim facetem),no i tyle wiem jak narazie na ten temat. bolerko--->to wszystko sie okaze przy wyborze sukni. Vivieen🌼monika_7🌼 ja tez 3 slubuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_7
Figaa u mojego narzeczonego znalezlismy kosciol gdzie jest wolna godzina 15 i chyba musimy sie na nia zdecydowac dziewczyny powiedzcie mi czy za fotografa1500 to jest duzo? w tej cenie jest 80 zdjec w fotoksiazce, 2 albumy dla rodzicow z 40 zdjeciami i 3 plytki ze zdjeciami na ktorej bedzie ich 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 zł.... myśle, że to w sam raz.. u nas za 500 zł będziemy mieć 20 zdjęć w wybranym przez siebie miejscu, a powyżej tylu musimy dopłacić 25 zł od zdjęcia... Natomiast drugi fotograf bierze 600 zł za 30 zdjęć a powyżej tych 30 trzeba dopłacić 20 zł... Tylko on nie robi zdjęć w plenerze w dniu, w którym jest ślub :( I to mi wcale a wcale nie odpowiada.. wole zrobić to tego jednego dnia. Skoro idę do fryzjera i makijażystki to chciałabym żeby było to ujęte... Niestety małe miasteczko to i mały wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa panna młoda
witam , nasz dzień 24 .10.2009 godz 14 , sala jest , fotograf i kamera , orkiestra też , reszta do dogrania , nie moge się zdecydować jaki fason sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
cześć dziewczynki:) ja też biorę ślub w październiku, a dokładniej 03.10.2009:) u mnie jakoś baaaaaardzo powoli posuwają się przygotowania, bo jak narazie mamy tylko salę , a resztę planujemy jakoś zacząć załatwiać w święta i dopiero po nich (wszystko to z racji, że mieszkamy około 120 km od naszych rodzinnych domków). pozdrawiam Was gorąco i mam nadzieję, że temacik nam się rozwinie i TEN DZIEŃ będzie najpiękniejszy dla każdej z nas. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny kto będzie Wasza para starszych? Czy to będzie para czy dwie osoby z różnych związków? Czy rodzina czy znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
o widze że ktoś jest tez z 24 pażdziernika :) ja za świadków bedę mieć dwie rózne osoby z róznych związków nie pare.....tak jakos wyszło bo bierzemy mojego brata a za bardzo nie lubimy jego dziewczyny wiec za swiadkowa wezmiemy nasza dobra kumpele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
a fotograf za 1500 ktos tam wyzej pytał w tym 3 albumy w sumie to mało.....tylko sprawdz czy ładne są te albumy bo az za mało ja za tyle kasy nie trafiłam na fajnego fotografa. My płacimy 2300zł i w tym jest tylko jeden album - fotoksiazka. W tym mamy plener i fotoreportaz wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to ta dziewczyna brata ? nie ma fochów ze nie bedzie starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
wiesz co, jakos się tym nie interesuje co ona powie jak ma fochy nie musi wogóle przychodzic. Zresztta na wszystkich prawie weselach jak byłam to np swiadkowa była od młodego a swiadek od młodej mimo ze mieli swoje pary i nie było z tym problemu. To tylko stanie w kosciele a póxniej bawia sie ze swoimi parami. Nie wezme za śwaidka kogos kogo nie lubimy oboje. Bo to głupie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co na to brat? nie gniewa sie ze nie chcecie jego dziewczyny? pytam bo sama mam podobna sytuacje mojego faceta brat ma byc starszym i powiem ze nadaje sie do tego jak nikt i ma laska ktora byla u nich w domu 1 raz ja jej praktycznie nie znam oni znaja sie od troszke pond poł roku i jak powiedzialam ze nie wiem kto bedzie starsza to sie wszycy bardzo zdziwili ze jak to przecie narzeczonego brat ma dziewczyne poupadali chyba na głowy ze ja bede teraz zakladac ze jakaś obca teraz dla mnie laska bedzie moja starsza jestem na etapie tłumaczenia ze chce ja pozna bo wiecie moze sie okazac ze naprawde jest fajna no ale teraz tego nie wiem i nie moge załozyc z gory ze ona bedzie u nas zazwyczaj było tak ze starszymi byla para no bo akurat tak sie trafialo i my sami tez bylismy starszymi jako para no ale my sie znamy 7 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
u mnie jest taki zwyczaj, że jest tylko jedna para świadków ( od znajomych wiem, że u nich są np starsi i kilka par drużbów). moja świadkową jest moja najlepsza przyjaciółka-obiecałam jej to jakieś 8 lat temu i oczywiście dotrzymam słowa, a świadkiem będzie kolega mojego Narzeczonego-tylko On jeszcze o tym nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
Figa - mój brat ma dziewczyne z która jest 2,5 roku więc zna ją długo a mimo to jej nie chcemy po prostu.....dlaczego za świadka ma iść ona skoro za nią nie przepadamy a mamy naszą dobrą kumpelę którą chcemy.....bratu już o tym wspominałam, że nie chcemy jego dziewczyny i powiedziałąm mu,że nie powinno go to dziwic bo tak czesto jest na weselach, że niekoniecznie jesr para. Na pewno sie nie obrazi o to, to przeciez tylko godzina w kościele. A dodam, że mój brat ma 27 lat a jego dziewczyna 19. JA mam 23 lata więc nie chce też takiej po prostu gówniary młodszej ode mnie o tyle...to nawet chyba nie pasuej a ty jak uwazasz? u Ciebie jeżeli nie znasz dziewczyny proponowałabym wziąść kogoś kto jest Ci bliski a nie tak naprawde nie wiesz kogo bo ledwo znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i pytam
wychodze za maz 10.10.09 co do swiadkow wybralismy rodzenstwo :) a ze oni sa para to super sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
no to świetnie się Wam złożyło: dwie parki w jednej rodzinie praktycznie rzecz biorąc. gratulacje! a czy już dziewczynki macie suknie i wszystkie dodatki?? czy będziecie miały np bolerka, rękawiczki, treny przy sukniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
ja mam już suknie zamówioną ponieważ już w sumie czas na to jeżeli sie zamawia suknia zagraniczną. Ja mam z cymbeline, cięzko sie było zdecydowac jeszcze miałam dwie z madonny podobne do wyboru.....mam przy niej długi tren, natomisat rękawiczek nie bede miała bo mi sie nie podobaja wogóle szczególnie te na palec, bolerko na pewno bedzie przynajmniej do kosciola bo październik może byc zimny. Nie chce futerka bo jakos mi sie tez nie podoba. Wogóle jeszcze tak o dodatkach nie myślałam welon wiem że długi, biżuteria delikatna ale nawet jeszcze nie oglądałam może jak będe przy okazji gdzies. Za to zamówiliśmy już obraczki wiem, że szybko ale akurat te które mielismy wybrane w aparcie przecenili i to naprawde bardzo duzo. mysia7a bardzo mi się podobaja te buty z pierwszego linka drugie mniej. SZkoda że nie można gdzies takich na żywo zobaczyc. JA jak na razie oglądałam w kilku sklepach ale te które tu wkleiłaś ładniejsze i obcas aki w sam raz żeby nogi nie bolały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i pytam
no to nie jestem sama na 10tego;) co do spraw to dopiero sale mamy i band zaklepana;) ale sala troszke zamala wiec trzeba dalej szukac... mamy cos na oku wiec nie jest tak zle... sukienke jade w kwietniu wybrac... znalazlam model ale zobaczymy czy mi pasuje... no nic trzeba zaczac dzialac czas leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny, Dawno nie pisałam, bo jakoś tak weny brak:) ale jestem, postaram się poprawić. Widzę same nowe nicki, oj chyba dużo przeoczyłam. Jeśli chodzi o mój ślub, to musimy jeszcze tylko załatwić zaproszenia, kupić alkohol i buty dla mnie:) nic mi się nie podoba:/ a i karotniki na ciasto dla gości i WSIO!!!! Obrączki mamy z Kruka, z białego złota, 4mm-tradycyjne i skromne. Sukienka, ta( już kilka razy ją pkazywałam na forum, ale nic, co mi tam, pokażę 3-ci raz): http://www.suknie-polsanta.pl/pokaz.php?suknie=352&w=b Zostało jeszcze 6 miesięcy i 2 tygodnie, ale to zleci szybko i będziemy PO! Jest tu w ogóle ktoś? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 10.10.2009 jest nas więcej :) Co do świadków to będą nimi nasi przyjaciele, zarówno świadkowa jak i świadek posiadają swoich współmałżonków jednak nikt nie robi z tego powodu problemu. Wytrzymają tą godzinną rozłąkę :) Eh, widzę, że większość z Was ma już suknie zamówione a ja jeszcze poszukuję tej jedynej. Może w ten weekend w Sosnowcu coś znajdę... A powiedzcie mi kupujecie, szyjecie, wypożyczacie? I za ile, jeśli mogę zadać tak niedyskretne pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana🌼nie martw sie ja tez nie mam jeszcze sukni, nawet tak do konca nie wiem jaka bym chciała. ale mamy jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bierzemy ślub w pażdzierniku dokładnie trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patilllllka mam na oku kolezanke ale brat sie obraza i mówi ze jak tak to zebym sobie wziela j=kolezanke i jej faceta narzeczonego mama on i jego bart mowia jak to tak mozna zeby szli osobno ( w sensie wyprowadzenia z domu i siedznia w kosciele) CO do twojej sytuacji ty masz o tyle dobrze ze wspolnie podjeliscie decyzje ze skoro jej nie lubicie to cche cie kogos innego i w dodatku macie w spolna osobe ktora lubicie wiec bym nie zastanawiala nawet. ;) CO do sukienki to ja tez jade w kwietniu sie rozejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
witaj Iwonko:0 o tak jak ja-trzeci października:) to będzie nasz najpiękniejszy dzień w życiu:D nie mogę się już doczekać... a co do świadków- to jest wyłącznie Wasz wybór, więc nie przejmujcie się niczyim zdaniem. świadek o osoba, na której zawsze będziecie mogli polegać w przygotowaniach do ślubu i wesela no i na samej ceremonii-przynajmniej tak to się u mnie przyjęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×