Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

a jeszcze bo urwalam wątek co do sukni - suknia do skrocenia a gorset pasuje w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita.29
Witam dziewczyny jestem wizażystką i chce wam powiedzieć że o makijażu trzeba pomyśleć wcześniej,bywa tak większość pań przypomina sobie o makijażu miesiąc przed ślubem i często bywa że terminy mamy zajęte. Jestem w tej branży już 10 lat pracowałam w Sephora Katowice jako wizażystka pracuje na tych kosmetykach i nie tylko bo każda firma ma swoje bestselery.Zapraszam serdecznie tel kontaktowy 609-482-346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ja mój ślub mam też 17 pażdziernika i jak na dzień dzisiejszy jest sala,fotograf,muzyka katering,kamerzysta i wstępna lista gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy na pokładzie :) A ja nadal nie wiem kiedy mam się z fryzjerką umawiać, żeby zaklepać termin. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im nas więcej, tym lepiej październikowe panny młode :) Mla-mla, ciężko mi jest powiedzieć.. A masz już na oku konkretną fryzjerkę? Bo to zależy czy jest dobra i z tego powodu na przykład bardzo oblegana ;) Może warto się wstępnie umowić już teraz, a potem na miesiąc przed się tylko przypomnieć? Ja tak ze swoją zrobiłam.. tylko, że moja fryzjerka to akurat znajoma Mamy :) Nawet byłam się u niej ostatnio podciąć.. skoro ma mi robić fryzurkę to niech już dba o moje włoski za wczasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też planuje ślub na październik ale boje sie o pogode, co o tym sądzicie i czemu planujecie na październik POmocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorbifer`ku każdy się o coś boi ;) A kto zagwarantuje Ci dobrą pogode na przykład w sierpniu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak racja, wiem, ale chciałabym mieć ładną pogodę, tzn wiem że kazda z wac chciałaby mieć ładną pogodę, przeraża mnie to że np goście będą musieli ubierać się grubo, że zmokną zamiast swobodnie czuć sie w dniu ślubu i wesela, nie chce płaszczów i parasoli, chciałabym , żeby było ok. a co przemawiało za tym, że u Was akurat październik???? ja myśle jeszcze o czerwcu lub kwietniu... choć cały czas ciągnie mnie do paździrnika:) proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Każda z nas obojętnie kiedy ma ślub, pewnie marzy o ślicznej pogodzie :) Mnie się marzył śub we wrześniu lub w październiku.. wyszło tak, że będzie to 3 październik :) a dlaczego tak? Prawdziwa polska złota jesień jest prześliczna :) Jeśli chodzi o gości, to ciężko mi powiedzieć.. Ja tam znowu strasznych upałów nie znoszę ;) Aczkolwiek deszczowy październik może być zimniejszy od deszczowego czerwca, jeśli się o to martwisz.. Ale żakiecik przeważnie na sali się i tak zrzuca, a jak pada to parasola nie unikniesz czy to będzie kwiecień, czerwiec czy październik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, też myśle o 3 październiku bo to początek października więc może być ładna pogoda jeszcze, wiem że pogody nie można przewidzieć i w każdym miesiącu można trafić na ulewne dni czy też zimne. dlatego właśnie pisze do Was o porady :) dziekuje za odpowiedzi to mnie nastraja jeszcze bardziej pozytywnie do daty jaką chciałam od początku:) może jeszcze więcej takich pozytywnych kopniaków:P dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen - Fryzjerkę mam zaufaną. Ładnych parę lat do niej chodzę z małymi wyjątkami i nigdy się na niej nie zawiodłam. Tylko nie chciałam wyjść na idiotkę umawiając się na wizytę pół roku przed ślubem ;) Ale skoro nie jest to dziwne to pewnie do niej zadzwonię. Dzięki za radę :) sorbifer - Ja wybrałam ten miesiąc z wielu powodów, ale głównie z sentymentu :) Z moim M. poznaliśmy się w październiku, moi rodzice brali wtedy ślub (zresztą nawet w tym samym kościółku). Poza tym to piękny miesiąc. Nie jest już tak upalnie jak latem, a jeszcze nie tak zimno jak zimą. Drzewa mienią się kolorami. Magiczna literka R w nazwie. Czego chcieć więcej? ;) A z pogodą i tak człowiek nie trafi. Oberwanie chmury może się zdarzyć zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) a mam pytanie jak usunąć swój post ? jeśli np chcę usunąc swoją wypowiedź, to co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zastanawiam się jak usuwac posty, co do października myślę że fajny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! By usunąć post trzeba kliknąć na to hiperłącze pod datą w szarym kolorze \"zgłoś do usunięcia\". Chociaż nie zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sci6237
ale się ciesze dziewuszki:) udało nam sie zalatwic zespol i ksiedza, wiec znowu jestesmy kroczek do przodu, wiec odswiezam nasza tabelke 1. Figaa____________23 _____Zawiercie_______03.10.09____14.00 2. Bajbajka1986_____23_____Turek(okolice)____03.10.09____16.00< br /> 3. sci6237__________21_____Ciechanów_______03.10.09_____17:00 4. Deauville _________26_____Bydgoszcz______10.10.09_____16:00 5. ...zainteresowana__26_____Katowice_______10.10.09____14.00 6 cymanonka_________23_____Lublin_________17.10.09_____? 7. smerfetka_ ________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 8. wrotka85__________24 ____k/Wrocławia____17.10.09___16:00 9. patilllllka___________23 ____Katowice _______4.10.09_____? 10. Medea____________23____k/Poznania_____10.10.09____17:00 11. alles gute _________24_____Katowice_______17.10.09___13:00 12.ViVieen___________25_____Katowice_______03.10.09___15 :0 0 13. monika_7 _____________ __Wrocław_______03.10.09____15:00 14. mysia7a__________22____k.Warszawy______10.10.09___15:00 15. Mla-mla___________23_______Łódź_________10.10.09____17:00 aha, a co do października--> ja mam urodzinki i jest to dla mnie najładniejszy miesiąc:) a poza tym, jak byłam mała, to zawsze z Babcią chodziłam na różaniec przez cały październik, więc jest on również piękny, gdyż jest miesiącem Maryjnym:) pozdrowionka dla Was:* a jak tam wasze przygotowania kochane?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przygotowania stanęły z dniem kupienia sukni ;) Prawdę powiedziawszy zostało niewiele do załatwienia... a czasu pod dostatkiem. Do kupienia mam jeszcze buty na wesele, sukienkę na poprawiny, zamówienie zaproszeń i garnitur Pana Młodego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
hejka ja mam slub 24 października a nie 4 :)) co do godzinki to będzie to 16 bo ksiadz nie chce wczesniej .......ja zamówiłam już suknie :) i też przygotowania staneły w miejscu zaczynam szukac butów bo wiem że te co są teraz beda do pazdzienrika nic nowego nie dowioza na pewno więc fajnie teraz wybrac póki są nieprzebrane chyba ....jescze został y nam zaproszenia, garnitur, dekoracje wybrac do kosciola i na samochód i moje jak kosmetyczka, makijaz i fryzjer ale to jest jeszcze czas na to :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilllllka
1. Figaa____________23 _____Zawiercie_______03.10.09____14.00 2. Bajbajka1986_____23_____Turek(okolice)____03.10.09____16.00< br /> 3. sci6237__________21_____Ciechanów_______03.10.09_____17:00 4. Deauville _________26_____Bydgoszcz______10.10.09_____16:00 5. ...zainteresowana__26_____Katowice_______10.10.09____14.00 6 cymanonka_________23_____Lublin_________17.10.09_____? 7. smerfetka_ ________23_____Katowice______17.10.09___13:00. 8. wrotka85__________24 ____k/Wrocławia____17.10.09___16:00 9. patilllllka___________23 ____Katowice _______24.10.09_____16:00 10. Medea____________23____k/Poznania_____10.10.09____17:00 11. alles gute _________24_____Katowice_______17.10.09___13:00 12.ViVieen___________25_____Katowice_______03.10.09___15 :0 0 13. monika_7 _____________ __Wrocław_______03.10.09____15:00 14. mysia7a__________22____k.Warszawy______10.10.09___15:00 15. Mla-mla___________23_______Łódź_________10.10.09____17:00 mało nas z tego pażdziernika coś jak na razie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Witajcie wszystkie październikowe panny młode:) patilllllka:) mamy ślub w ten sam dzień 24.10.2009:) fajnie że nie jestem sama:) bo wydawało mi się to bardzo późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nas niewiele, ale przynajmniej nie będzie tu tak bardzo tłoczno, jak na niektórych topikach ;) U mnie również przygotowania stanęły z dniem zamówienia sukni ;) Coprawda pytałam się Was, jakiego rodzaju bolerka szykujecie na październik? Ja raczej nie mam możliwości uszycia go dokładnie z takiego materiału z jakiego mam suknie, więc myślałam nad jakąś futerkową etolką.. Mimo, że jeszcze niedawno byłabym przeciwna wszelkim futerkom, to teraz kiedy naoglądałam się troszkę zdjęć w internecie, stwierdzam, że wcale nie są takie złe ;) I jak słusznie zauważyła Mla-Mla :) niewiele do załatwienia, a czasu pod dostatkiem :) Chociaż chcemy z narzeczonym sobie nauki przedślubne jak najszybciej załatwić, bo potem przyjdzie lato i komu się będzie chciało przesiadywać popołudniami na spotkaniach? Następnym krokiem będzie garnitur Narzeczonego (ale On właściwie chce, żebym mu dała wolną rękę, taką jaką ja miałam przy wyborze sukni ;) No i kolejnym chyba zaproszenia.. bo jakby nie było.. przyjdzie lipiec/sierpień to trzeba byłoby zacząć je rozwozić po rodzinie ;) Fryzury, bukiety oglądam sobie w wolnych chwilach w internecie, żeby jak przyjdzie co do czego już wiedzieć czego chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak samo jak ViVieen :) Jak tylko mam czas to buszuję w necie w poszukiwaniu idealnej fryzury, kwiatów, makijażu. Teraz jak ma się już suknię to łatwiej to wszystko dopasować ;) Zaproszenia już wybraliśmy, punkt w którym będziemy je zamawiać mamy upatrzony... trzeba tylko się zastanowić ostatecznie nad listą gości i (też jak ViVieen ;) ) na przełomie lipca/sierpnia zacząć je rozwozić. O bolerku i sukni nic nie mogę powiedzieć, bo licho nie śpi. Może mój narzeczony tutaj zajrzy... A plan jest taki, że ma oniemieć w dniu ślubu z wrażenia ;) dlatego wszystko trzymam w ścisłej tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtam u mnie kolejny krok do przodu wybralismy zaproszenia i zamówiłam tablice ślubne rejestracyjne. teraz bedziemy sie czaic na napoje i na wino garnitur lubego moze sobie buty sobie zakupie w niedlugim czasie - mam juz upatrzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Ostatnio z nudów zaglądałam na wątek październikowy, ale sprzed roku ;) i czytałam sobie, jak to dziewczynom szły przygotowania ;) Piszcie, piszcie.. nie tylko o ślubie ;) Mnie na przykład przedwczoraj śnił się ten dzień.. Była taka nerwówka, bo Fotograf nie przyjechał, a ja nie miałam butów.. Miałam je kupić w obuwniczym, który mijam w drodze do kościoła (abstrachując, że to nie był ten Kościół, w którym rzekomo mamy brać ślub) a że nie było w czym nawet wybierać, to koniec końców poszłam w swoich właściwie jedynych czarnych (jeszcze studniówkowych.. uwierzy ktoś? ;) ) No i martwię się.. skoro takie rzeczy śnią mi się teraz, to co będzie przed? A wogóle to chyba mam jakiegoś doła.. Z początku myślałam, że to przesilenie wiosenne, ale za długo by trwało :/ No i nie wiem, ale mimo, że suknie mam już zamówioną wciąż sobie buszuję po necie i oglądam..(może weszło mi to w krew) i mam wątpliwości czy podjęłam właściwą decyzję :( a przecież powinnam być ich pewna! A we wtorek zaczynam nauki :) Jest 5 spotkań co tydzień po godzinie.. Po pierwszym napiszę, jak u nas wyglądają ;) Pozdrawiam ciepło i czekam na jakieś wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne sny i mi się zdarzają, jeśli to oznaka przedślubnego stresu to strach pomyśleć co będzie dalej ;) U nas jest już kościół, sala, fotograf, dj, samochód, wizażystka, suknia, bielizna (dzisiaj przyszła :)), nauki i dzień skupienia. Intensywnie poszukuję butów ale póki co nic interesującego nie znalazłam, niby Katowice i okolice pełne sklepów ale ślubnych butów jak na lekarstwo... A ja wybredna jestem, koniecznie jasny ecru, niski obcas i bez żadnych szpiców :P ViVieen - ja po wyborze sukni zaprzestałam oglądania nowych modeli. A nóż widelec znalazłabym coś ładniejszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :) ja ostatnio tez mialam sen taki ze nadszedł dzien slubu a ja zapomnialam ze 17 wrzesnia mialam miec przymiarke i wogole zapomnialam odebrac sukni :D heh no zagmatwany strasznie sen :D My czekamy jeszcze zz naukami chcelismy w maju ale ja pracuje w niedziele tez a ze to miesiac komuni i mam dwie kolezanki ktore maja komunie swoich dzieci to musze byc dyspozycyjna w majowe niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie jeszcze sny tego typu nie nękały. Wydaje mi się, że większy stres i trema dopadnie mnie z miesiąc przed ślubem ;) Bardziej panikuję przed obroną magisterki. Co prawda został mi do napisania tylko ostatni rozdział, ale nadal mam wrażenie, że się nie wyrobię... czy, że coś będzie nie tak... Chora głowa płata figle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po pierwszych naukach :) Prawie indywidualne, Bo oprócz nas była jeszcze tylko jedna para ;) Akurat tam, gdzie my zdecydowaliśmy się na nauki Ksiądz powiedział nam, że to najwyższa pora była.. bo oni tam mają w ciągu roku 3 kursy przedmałżeńskie.. Jeden już był: było 21 par.. 22 już Ksiądz odesłał z kwitkiem, bo nie było na tyle miejsca w małej salce parafialnej.. Drugi zaczął się teraz.. a trzeci będzie dopiero w październiku.. Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się teraz znacznie więcej osób, a tu taka niespodzianka :) Ale ogólnie i tak nam się podobało :) Kursy te my akurat mamy w każdy wtorek o 20:30-21:30.. czyli z niczym nam nie koliduje.. a weekendy wolne (tyle o ile, bo niestety studia robimy zaocznie) Póki co żadnych więcej ciekawych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patillllka
vivien ja miała podobnie, i jeszcze mam bo zastanawiam sie czy dobra suknie wybrała. Myslke czasami że za mało ich przymeirzyłam i tyle kasy wydałam na ta a moze mi wcale w niej nie jest ładnie.......mam tak non stop normalnie i mysle ze moglam znalexc ładniejsza :(( juz mnie to dołuje troche........:(( ale staram sie nie ogladac sukni na wystawach jak gdzie przejezdzam :) zainteresowana - ja mam to samo co ty szukam butów i przeszłam troche katowic i nic nie ma :( buty sa okropne i modele jakies chyba juz od kilku lat takie same mam wrazenie, bo szpice sa przeciez juz wogóle niemodne a oni tylko takie maja i jeszcze brzydkie :( byłam na 3 maja w ryłko i jeszcze w jakims la strada czy jakos tak i nic :( chyba pojade do krakowa bo podobaja mi sie buty z tej stronki www.butyslubne.com czy jakos tak niekiedy tu dziewczyny daja do niej linka i znalazłam ze maja własnie sklep w Krakowie i moze maja tez tam jakies inne wiec pojade jak bedzie czas.....buty trzeba jakies kupic bo juz nic nowego co teraz nie bedzie :(( bo pytałam i moze byc problem póxniej z rozmiarami.... a co do snów to ja również mam juz takie :p ostatnio sniło mi się, że za późno wstałam w dniu slubu i biegałam bo nie mogłam zdazyc nigdzie i miał juz prawie młody przyjezdzac a ja bez fryzury i makijazu jeszcze :) to chyba taki mały stresik sie wkrada.....bo mysle o weselach znajomych, które sa przed moim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×