Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Gość Magggi
Morning_Monster witam:) nie ma sprawy zaraz prześlę gazetkę:) wystarczy tylko imiona i datę poprawić i drukować:) co prawda pewno też piosenki trzeba będzie zmienić:) aha jeszcze jedno dopisz sie do listy tam na którejś stronie wstecz ją znajdziesz:) Madeleine_85 ciesze sie że mogłam pomóc i że może uda ci się wykorzystać to co tam udało mi sie zrobić:) trochę pacy było z nią ale chyba warto było:) i ma nadzieje że gościom się spodoba:) może prawie będą mieli co robić w oczekiwaniu na obiad lub ogrywke:)co do butów to właśnie szukam tyle że mi pasowałyby trochę wyższe bo mój dość wysoki a ja mam tylko 169 cm:( dam znać jak to wygląda w Krakowie po weekendzie:) Co do sesji plenerowej to my tez nie chcemy przed kościołem ewentualnie np 2-3 dni po weselu ale to ostateczność...a zamierzamy to zrobić tak że ślub prawdopodobnie będę mieć o 14-15 więc po obiedzie i pierwszym tańcu w trakcie ogrywki zamierzamy uciec na te zdjęcia.. mam nadzieje że jeszcze będzie w miarę jasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub o 16:00 i tracę nadzieję, że będzie jasno ;). Ale może coś tam uda się wymyślić. Dużo będzie zależało i tak od pogody. Mi znowu buty na niższych obcasach potrzebne, bo wysoka jestem. Niemal tak jak mój narzeczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine_85 - my również planowaliśmy sesję po kościele ale nasz fotograf wybił nam to z głowy stwierdzając że jak się uprzemy to on zrobi te zdjęcia ale światło w okolicach godz 16 czy 17 będzie już bardzo niekorzystne. Ślub mamy o 14 potrwa pewnie z godzinę, życzenia kolejne 30 min, dojazd na salę 15 min, powitanie toast obiad i pierwszy taniec ok godziny i już jest 17 :( Lokal mamy w parku więc pewnie kilka zdjęć pstrykniemy ale na tą właściwą sesję umawiamy się na poniedziałek. Dobrze, że urlop zaplanowałam :P Magggi - ja również ładnie się uśmiecham prosząc o gazetkę :D rachela82@interia.pl Morning_Monster - witaj w naszym gronie :) Butki planowałam kupić na niskim obcesie, bo rzadko kiedy paraduję na szpilkach i chciałam postawić na komfort. Przymierzyłam jedne (obcas 2,5cm) przymierzyłam drugie (obcas 5cm) i jednogłośnie z mamą stwierdziłyśmy, że jednak na wyższy obcasiku noga wygląda dużo ładniej. Dobrze, że K. jest wysoki bo moje 173cm + obcas.... ;) A wszystkim poszukującym butków w ten weekend (i nie tylko) życzę udanych łowów i dużo cierpliwości :) Ufff ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu się porobiło :) Normalnie tyle wiadomości, że aż miło się tu zagląda :D Magggi - bardzo dziękuje za materiały :) Naprawde fajnie to sobie wykąbinowałaś :) I duży + za to, że się z nami swoją ciężką pracą dzielisz :) Figaa - Ile płacimy za nauki? A za nauki się płaci? :| Hmm.. Ja pierwsze słysze, ale co parafia to obyczaj.. chociaż wydawało mi się, że już mnie nic nie zdziwi ;) My sobie chwalimy nasze nauki :) Wczoraj mieliśmy takiego fajnego Księdza i tak się uśmiałam :) My jeszcze jedno spotkanie, Eucharystia i poradnia rodzinna - jakieś 2 spotkania.. U nas alkoholem ma się zająć Tata Mojego Narzeczonego.. Podobno ma znajomego, który ma koncesję i u niego może kupić taniej.. Na ile taniej nie wiem, bo kompletnie się nie orientowałam cenowo.. Ale dzięki Wam już wiem w jakich granicach mogę oscylować (porównując chociażby do Makro) Jeśli chodzi o zaproszenia i wywieszki to chcę zaprojektować sama (tzn. z moim TŻ:)) ale dać znajomemu moich rodziców, który ma drukarnie (choć jeszcze nie wiem czy się wogóle zgodzi ;) ale jak na razie jestem na etapie oglądania zaproszeń w internecie.. Co do butków to proszę dziewczyny, które wybierają się do Krk, żeby dały znać czy warto :> Bo, jak będzie warto to może w wakacje (kiedy już będę miała wolne weekendy - zrobię nalot na krakowskie sklepy obuwnicze :P) My plener mamy umówiony w inny dzień, niż ślub.. Raz, że słyszałam, jak się goście skarżą, gdy im Młodzi znikają na sesję chociażby na godzinę podczas wesela, po drugie odradzał nam to fotograf ze względów takich, że będzie nas czas gonił, żeby się za bardzo nie ściemniło.. Poza tym my akurat chcemy wogóle sesję dalej od lokalu, bo w ruinach zamku, gdzie trzeba dojechać.więc to i tak by odpadało ;) Witamy Morning_Monster :) Jak wstąpisz tu następnym razem, t odpisz się do oficjalnej listy (znajdziesz parę stron wcześniej;) Ehh, Dziewczyny - ja przy Was to taki Kurdupel ;) Mierzę zaledwie 162 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
ViVieen naprawdę nie ma za co i cieszę się bardzo że się podobało:) co do zaproszeń i zawieszek to w przyszłym tyg mam zamiar się za to zabrać:) jak coś fajnego będę mieć to dodam na forum lub napiszę o tym i chętnym powysyłam tak jak i weselnik:) ja zamierzam je zrobić całkiem sama:) zrobiłam już troche kartek ręcznie robionych w swoim życiu więc myślę że trochę pracy i zaproszenia też zrobię :) pomysł już mam materiały też:) myślałam nawet żeby przegotować różne zaproszenia nie wszystkim takie same i nie chodzi mi o szatę zewnętrzną ale też o wierzyki i tekst w środku inne dla moich koleżanek inne dola cioci i babć:) a skoro będę je drukowa pojedynczo w domu to myślę ze się uda:) nawet już bym je robiła ale niestety nadal nie byliśmy u księdza i nie mam godziny ślubu, a poza tym powoli zbliża się sesja więc nie będę mieć czasu:( jeśli zaś chodzi o zawieszki to chciałabym na nich umieścić około 10 różnych wierszyków żeby tez nie były takie same wszystkie:) będę je też drukować w domu papier i kalkę juz mam czekam tylko na paczkę z allegro z dodatkami:) tak że gdybyś była zainteresowana to daj znać:) Co do butków ViVieen to się nie przejmuj ja jestem od Ciebie tylko trochę wyższa ale ja to się nawet cieszę że nie urosłam więcej bo mogę sobie chodzić w butkach na szpilkach a i tak jestem niższa od mojego narzeczonego:) a co prawda to prawda noga na wyższym obcasie dużo lepiej wygląda:) tyle że ja szukam trochę szerszego obcasa niż szpilka bo cała moja rodzina uwielbia tańczyć i nie dadzą mi raczej spokoju;) a do tego mam kapele góralską na wesele więc szpilki to ostateczność albo będę musiała przebierać buty np na beżowe mam takie typowo do tańca:) ale obiecuje dać znać jak to wygląda w Krakowie jak tylko wrócę z zajęć po weekendzie:)ech ale się rozpisałam.. jeszcze trochę i mnie usuniecie z tego forum:( A właśnie powiedzcie mi wiecie już coś o waszym pierwszym tańcu? macie jakąś piosenkę na oku? wybieracie się na kurs czy coś? Jeśli zaś chodzi o sesję plenerową toja mimo wszystko wolałabym w ten sam dzień no chyba że warunki atmosferyczne nie będą sprzyjać..jakoś mi się wydaję że po weselu to już nie to samo co w ten sam dzień i znów czesanie malowanie i tak dalej nie wiem sama:( żeby tylko było ładnie bo tak to u nas z gośćmi nie ma problemu na wszystkich weselach tak jest że młodzi jadą robić zdjęcia i nikt nie ma o to pretensji a poza tym u mnie będzie wodzirej więc samo ogrywanie 200gości sporo czasu zajmie:) no ale i tak zadecyduje pogoda:0 Jeszcze o jedną sprawę chciałam zapytać czy wy dziewczyny planujecie jakiś wyjazd na miesiąc miodowy po ślubie? bo my się zastanawiamy właśnie.. trzymajcie się tam przyszłe panny młode i dziękuję za wyrozumiałość przy czytaniu mojej przy długaśnej wypowiedzi:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego ja też bym wolała sesję zdjęciową w dniu wesela. My na pierwszą piosenkę wybraliśmy (jak do tej pory wybór się utrzymuje;) ) \"Niebieską piosenkę\" Tomczaka. I planujemy od lipca-sierpnia pochodzić trochę na zajęcia tańca dla narzeczonych. Bez tego raczej się nie obejdzie ;) Jeśli chodzi o podróż poślubną, to ze względu na obowiązki służbowe (które mam nadzieję od września się zaczną) będziemy musieli z niej zrezygnować na pewien czas. No chyba, że wybierzemy się gdzieś na weekend tak symbolicznie. Też przymierzałam się do robienia samodzielnego zaproszeń, ale ostatnio znalazłam na Allegro takie, które mi się podobają i chyba sobie raczej odpuszczę. Zwłaszcza, że nigdy czegoś podobnego nie robiłam, więc nie wiem, jak wyjdzie. Co do zawieszek na alkohol chcę spróbować sama, jeśli oczywiście będzie mi to wychodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Tak czytałam ten wątek od początku forum i pozwoliłam sobie uzupełnić brakujące dziewczyny w liście i ułozyc zgodnie z kolejnością dat:):) całkiem sporo nas jest:) PAŹDZIERNIKOWE PANNY MŁODE 2009 1 Figaa 23 Zawiercie 03.10.2009 14:00 2 Bajbajka1986 23 Turek (okolice) 03.10.2009 16:00 3 sci6237 21 Ciechanów 03.10.2009 17:00 4ViVieen 25 Katowice 03.10.2009 15:00 5 monika_7 ? Wrocław 03.10.2009 15:00 6 anius88 21 k. Krakowa 03.10.2009 ? 7 iwona ? ? 03.10.2009 ? 8 Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.2009 16:00 9 zainteresowana 26 Katowice 10.10.2009 14:00 10 Medea 23 k. Poznania 10.10.2009 17:00 11 mysia7a 22 k. Warszawy 10.10.2009 15:00 12 Mla-mla 23 Łódź 10.10.2009 17:00 13 Madeleine_85 24 ? 10.10.2009 16:00 14 witam i pytam ? ? 10.10.2009 ? 15 Augu ? Warszawa 10.10.2009 ? 16 cymanonka 23 Lublin 17.10.2009 ? 17 smerfetka 23 Katowice 17.10.2009 13:00 18 wrotka85 24 k. Wrocławia 17.10.2009 16:00 19 alles gute 24 Katowice 17.10.2009 13:00 20 Migotunia25 25 k. Opola 17.10.2009 13:00 21 evievi ? ? 17.10.2009 ? 22 effiem ? ? 17.10.2009 ? 23 sixflags ? ? 17.10.2009 ? 24 patilllllka 23 Katowice 24.10.2009 16:00 25 Magggi 23 k. Nowego Sącza 24.10.2009 ? 26 michalina_505 ? ? 24.10.2009 ? 27 październikowa panna młoda ? ? 24.10.2009 ? 28 pannamloda ? ? 24.10.2009 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augu1984
Hej kochane, dawno dawno temu do was zaglądałam :) za miesiąc mam obrone a aktualnie sesje do zdania więc mało czasu na przygotowania ślubne, ale po wszystkim na pewno częściej będę zaglądać :) Bardzo mi miło że uwzględniłyście mnie w liście ślubujących w październiku i proszę nie skreślajcie mnie, no i skasujcie ten znak zapytania ;) Co do naszych przygotowań to większość mamy już za sobą: jest sala, kościół, nauki, fotograf, kamerzysta, dj, kupione obrączki, zawieszki, winetki (robiłam sama), i niedawno kupiłam suknie i welon :) Mam nadzieję, że niektórzy o mnie jeszcze pamiętają i na pewno zaczne częściej do was zaglądać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Augu1984, z tymi znakami zapytania to chodzi zapewne o Twój wiek i godzinę ślubu, których nie podałaś, stąd taki zapytajnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi - my zatańczymy do Nothing else matters. Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych ballad rockowych. A nam bliżej do rocku i metalu niż popu disco itp. Kurs planujemy rozpocząć w lipcu, bo bez niego czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Panny Młode:) daaawno mnie nie było, ale mam taki sajgon na uczelni, ze szok:/w najblizszy tydzien mam jakies 13zaliczen na prawach egzaminu, masakra😭ale co tam, da sie rade;)za miesiac obrona sie szykuje, a praca nie skonczona:/ ale najważniejsze - wybrałam suknie slubna, juz zamowiona:) ale zupełnie inna niz mi sie zwasze marzyła, jest jednak idealna:) zawsze myslałam o skromnej sukience, minmializm w ozdobach, a tu prosze mam zdobiona http://www.suknie.kalisz.pl/img/kolekcje/kolekcja_wiosna_lato_2009/ 11 sukienka:) poza tym toczy sie u nas wojna o gosci:/ rodzice sie bardzo wtracaja:( Dziwczyny, gdybyscie miały sytuacje,ze tesciowa narzuca Wam zaproszenie jej przyszłych tesciów, za którymi nie przepadasz,a z bratem narzeczonego i jego laska(córka przyszłych tesciów rodziców miska) nie rozmawiasz, to co byscie zrobiły na moim miejscu? tydzien temu miałam straszna kłótnie z rodzicami z tego powodu. w rezultacie powiedziałam ze nie chce wesela, jesli tak ma to byc:( to jest nasze wesele czy naszych rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) ja również wychodzę za mąż w pazdzierniku, 10.10, moge sie dołaczyc? pozwolilam sobie dopisac sie do listy:) PAŹDZIERNIKOWE PANNY MŁODE 2009 1 Figaa 23 Zawiercie 03.10.2009 14:00 2 Bajbajka1986 23 Turek (okolice) 03.10.2009 16:00 3 sci6237 21 Ciechanów 03.10.2009 17:00 4ViVieen 25 Katowice 03.10.2009 15:00 5 monika_7 ? Wrocław 03.10.2009 15:00 6 anius88 21 k. Krakowa 03.10.2009 ? 7 iwona ? ? 03.10.2009 ? 8 Deauville 26 Bydgoszcz 10.10.2009 16:00 9 zainteresowana 26 Katowice 10.10.2009 14:00 10 Medea 23 k. Poznania 10.10.2009 17:00 11 mysia7a 22 k. Warszawy 10.10.2009 15:00 12 Mla-mla 23 Łódź 10.10.2009 17:00 13 Madeleine_85 24 ? 10.10.2009 16:00 14 witam i pytam ? ? 10.10.2009 ? 15 Augu ? Warszawa 10.10.2009 ? 16 Nadina 27 Turek 10.10.2009 15:00 17 cymanonka 23 Lublin 17.10.2009 ? 18 smerfetka 23 Katowice 17.10.2009 13:00 19 wrotka85 24 k. Wrocławia 17.10.2009 16:00 20 alles gute 24 Katowice 17.10.2009 13:00 21 Migotunia25 25 k. Opola 17.10.2009 13:00 22 evievi ? ? 17.10.2009 ? 23 effiem ? ? 17.10.2009 ? 24 sixflags ? ? 17.10.2009 ? 25 patilllllka 23 Katowice 24.10.2009 16:00 26 Magggi 23 k. Nowego Sącza 24.10.2009 ? 27 michalina_505 ? ? 24.10.2009 ? 28 październikowa panna młoda ? ? 24.10.2009 ? 29 pannamloda ? ? 24.10.2009 ? Jesli chodzi o przygotowania to mamy załatwione sale, kamerzyste, fotografa orkiestre, godzine w kosciele, hotel dla gosci przyjezdnych, bo bedzie ich połowa, pania do pieczenia ciast, no i zamówiłam wkoncu sukienke:) i to wszystko, musimy sie zabrac za szczególy, czyli zaproszenia, winietki, podziekowania, samochód i takie tam.. Bajbajka --- spotkalysmy juz sie na innym forum, ja tez jestem z Turku, gdzie bedziesz miala wesele? tesciami sie nie przejmuj, to wkoncu Wasz slub i ti Wy zapraszacie tych których chcecie, pozdrawiam Was wszystkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina witaj ;) Bajbajka1986, wcale się Tobie nie dziwię. To w końcu Wasz dzień i nie chcecie mieć kogoś, do kogo chyba zbytnią sympatią nie pałacie. A jak jest z finansowaniem? Sami płacicie za wesele, czy rodzice pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina🌼 milo Cię tu \"widziec\". wesele mamy w Asie w Słodkowie. powinnam sie nimi nie przejmować,ale najgorsze jet to ze w tej kwestii nie mam wsparci w narzeczonym:( on uwaza ze to sa znajomi jego rodziców i nie ma mowy zeby ich nie bylo na weselu. On stwierdzil ze ze wszystkim sie nie musi bawic, no a jak przyjedzie mnie ten facet poprosic do tanca to co mam mu odmówic? Madeleine_85🌼no wlasnie z finansowaniem jest tak,ze u mnie to rodzice, bo ja nie pracuje, obecnie koncze studia. a u Miska to po cześci rodzice, bo tak postanowili. D. chciał sam za wszystko zapłacic, ale rodzice stwierdzili,ze chociaz część mu zasponsoruja. i mysle ze dlatego tak sie panoszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi - ja też w swoim życiu troszkę kartek okolicznościowych porobiłam, więc wprawę już mam ;) Teraz czekam tylko na czas i wene twórczą.. niestety nie zawsze idą w parze ;) i nie przejmuję się tym, że jestem niska, bo spokojnie mogę przebierać w butach na obcasie, chociaż wcale nie chce takiego dużego ;) Wtedy odpadnie mi kupowanie butów na zmianę ;) I wcale nikt Cię Magggi nie będzie usuwał z forum :) Ja się na przykład bardzo cieszę, że się temat rozkręcił i Ty się tak dużo udzielasz :) Poza tym - wielki szacunek za uporządkowanie naszej listy, wg dat :) Mnie to oczywiście gryzło, ale byłam zbyt leniwa, żeby to zrobić sama ;) My na pierwszy taniec chcielibyśmy \"Twoja miłość\" Szcześniaka.. w wykonaniu wokalistki z naszego zespołu :) chociaż jeszcze z nimi nie rozmawialiśmy czy się zgodzą :( Mam nadzieję, że nie będą robić problemów, bo bardzo by nam zależało właśnie na niej.. Słowa są piękne, muzyka spokojna do \"pobujania\" i przede wszystkim krótka ;) Z tym \"do pobujania\" mam na myśli to, że odpadnie nam również chodzenie na kurs tańca, bo pobujać umiemy się sami ;) mimo, że na początku bardzo chwiliśmy.. ale, jak to się mówi \"co się odwlecze, to nie uciecze\" i na kurs tańca zapiszemy się kiedyś już po ślubie :) Miesąc miodowy (a właściwie dwutygodnik miodowy;)) też już mamy zaplanowany :) Kierunke Tunezja :) Wylot 5 dni po ślubie - akurat tyle, żeby się wyrobić i tam odpocząć po tych wszystkich przygotowaniach.. i się sobą nacieszyć już jako mąż i żona :) Augu1984 - ja też mam teraz troszkę zaległości z projektami.. i sesja przede mną, więc nie mam czasu zająć się przygotowaniami.. ale działa to na mnie motywująco, żeby ją szybko zakończyć ;) Bajbajka1986 - Masz piękną suknię :) Ja szukałam właśnie sukni z takim dekoltem, bo strrrasznie mi się podoba :) a mam dekolt w serduszko :) Hehe, tak to właśnie czasami bywa, że coś innego nam się podoba wcześniej, a jak już porzymierzamy, to na coś innego się decydujemy ;) Jeśli chodzi o to gości, to niby Ty decydujesz kogo zapraszasz.. Piszę niby, bo wiadomo jak jest - Rodzcie często się wtrącają.. Proponuję porozmawiać, żeby nie stwarzać potencjalnych kłótni i żeby nie było niedomówień ;) My planujemy spotkanko z naszymi Rodzicami.. Jako, że każde w jakiś sposób chce nam pomóc finansowo, więc trzeba obgadać szczegóły, żeby potem nie było, że każdy miał inną wizję pomocy.. Szczerze? Boję się troszkę, bo wiadomo, że tam gdzie chodzi o pieniądze, to różnie to bywa.. Witaj nadina! Ja przepraszam, że nie zaczęłam od tego.. ale odpowiadam w takiej kolejności, jak są posty ;) A wogóle to wiecie co? To jest pierwsze forum w życiu na którym się udzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Hejka:) Ech tak się wciągnęłam w to forum że dziś prosto po powrocie z zajęć ( straszliwie nudnych i długich) pierwsze co zrobiłam w domu to siadłam do komputera i czytam co tam nowego u was:) :) Augu1984 przepraszam bardzo ale z tym pytajnikiem to chodzi o to że nie było w twoich wypowiedziach ani twojego wieku ani miejscowości zatem proponuję te informacje zamieścić i tabelkę poprawić brakuje też jeszcze Morning monster ponieważ nawet jej daty nie było:) ale ogólnie to chyba nie ma źle 30 panien młodych na październik:) .zainteresowana. śliczny jest ten utwór:) ale nasza kapela raczej tego nie zagra...ech nad kursem się właśnie zastanawiamy intensywnie ale ja wiem może nie jest taki potrzebny w sumie nam całkiem dobrze wychodzi taniec ze sobą a tak sobie myślę jak mam się potem stresować że się pomylę to może by tak zaimprowizować hi hi:0 no zobaczymy jeszcze:) Bajbajka1986 prześliczna masz suknię ślubna:) ja mam całkiem podobna do twojej z ta różnicą że z przodu zamiast tiulu mam koronkę wyszywaną:) i powiedz mi czy ta twoja tez jest taka strasznie ciężka? nie będziesz mieć do nie dopinanych ramiączek czasem? co do gości to u mnie tez tak jest że będzie zaproszony mojego taty znajomy i szef ale taks obie myślę że skoro za wszystkich moich gości płaca rodzice to zaproszenie dam możliwe że w ogóle nie przyjdzie a jeśli nawet to wśród takiej ilości gości nie będzie mi przeszkadzało i koleś jest nawet spoko:) a nie chcę tez robić z tego powodu awantury:) ale jeśli ty naprawdę ich nie lubisz to myślę że spokojnie możesz postawić sprawę na swoim:) aha no i powodzenia tam z egzaminami i praca:) a sama obrona to już tylko formalność więc na pewno nie masz się czego bać:) trzymam kciuki:) nadina witam cię serdecznie:) widzę że przygotowania w dość zaawansowanym stadium u Ciebie:) fajnie mieć z głowy coraz więcej:) ViVieen dziękuję serdecznie:) wiesz ja mam teraz trochę czasu więc czytam i pisze;) co do zaproszeń to powiedz mi masz już jakiś pomysł? bo ja to tak taki ogólny zarys już mam gorzej z tekstem w środku ale może dam różne..tak samo jak i z zawieszkami tez pewno będą różne wierszyki na nich:) materiały już mam ale zaproszeń nie mogę jeszcze robić bo przez to że nie byliśmy jeszcze u księdza to nie mam godziny ślubu ustalonej a bez tego ani rusz:) a co do podróży poślubnej to my mamy taki problem ze ślub jest dopiero 24 dzień później jeszcze poprawiny no i nie wiem jakie będą oferty biur podróży tak późno:( a drugi problem to nie wiem jak będzie z wolnym u mojego przyszłego męża:( Ale muszę się wam pochwalić jeszcze czymś:) któraś z was pytała to kiedyś na forum o Kraków więc pisze byłam wczoraj na 4 godzinnym maratonie sklepowym po Krakowie:) nogi mnie tak bolały że szkoda mówić ale warto było na ul karmelickiej całkiem blisko rynku na samym jej początku jest fajny salon tylko z butami ślubnymi:) nie żebym robiła reklamę ale sami wiecie wyobraźcie sobie całkiem sporo butów tylko białych lub ecru:)na ul Długiej to są takie sobie więcej tam sukienek niż butów..ale do rzeczy jako że jestem strasznie wybredna co do butów i tańczyć uwielbiam to oczywiście zwykłe białe buty mi nie odpowiadały i zamówiłam sobie butki tez na karmelickiej za 190zł na wymiar mojej nogi:) ale buty takie ze nawet pantofle się przy nich kryją:) po prostu ekstra:) tak wygodne obcas super stabilny pomimo wysokości 8cm:)są to co prawda buty profesjonalne do tańca ale jako że wymyśliłam sobie biało-srebrne więc przynajmniej nie będą na jeden raz:) jeśli lubicie tańczyć i zależny wam na super wygodnych butach to gorąco polecam:) ja swoje odbiorę za 2 tyg bo takiej kolorystyki nie mieli na miejscu ale wklejam linka są takiego samego kroju tylko srebno-białe:) http://www.artdance.pl/index/product/item/176#http://www.artdance.pl/_p/0aa1883c6411f7873cb83dacb17b0afc//60.jpg a poza tym w czerwcu będę jeszcze na kasztanowej to dam znać jak to tam wygląda:) bo tam bym sobie chciała kupić całkiem białe do kościółka i na plener:) ale jeśli nie znajdę to poproszę żeby mi przykleili pod tamtymi gumę i pójdę w tych od razu tez się może nadadzą:) no i teraz szukam biżuterii ślubnej tyle że koniecznie beż pereł:) a potem obrączki:)pozdrowienia dla was wszystkich i udanego weekendu majowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen🌼a dziękuje bardzo:) dokładnie tak jak piszesz, hehe:) Magggi🌼Tobie również dziekuje:)wiesz, nie jest az tak strasznie ciężka, nawet sie nie spodziewałam. rok temu jak mierzyłam pierwsza w swoim zyciu suknie slubna,to sie przeraziłam jej ciężarem:/ ale ta jest całkiem znośna;) oczywiście ze ramiączka beda, bo na czym to wszystko by mi sie utrzymało,hehe:D ramiaczka bedą z koronki delikatnej. pierwsza przymiarka 17 sierpnia:) gartuluje wyboru butów:) co do tych gosci to pewnie zostanie tak,ze i tak zaprosimy ich i tyle:o pewnie bede musiała to jakos przezyc... aha wybralismy juz zaproszenia http://www.allegro.pl/item613469325_zaproszenia_slubne_piekne_rulony_zobacz.html papier ecur mi sie baardzo podoba. jutro bedziemy zamawiac:) o obraczkach juz pisałam, ze sa:) teraz bede polowac na buty i porzadny stanik. bo na przymiarke trzeba juz miec, a ze mam malusi biuscik to tzrba go \"powiekszyć\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co na szybko wyłapałam Bajabajka moje sa takie same zaproszenia :) nawet jestem na tej samej aukcji ktora pokazałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggi
Bajbajka1986 Figaa gratuluję wyboru zaproszeń:) Bajbajka1986 w sumie z tym ciężarem sukni ślubnej to może i masz rację:) możliwe te że wydaje mi się tak dlatego że nie mierzyłam więcej sukni ślubnych tylko 2 pewno trzeba to będzie jakoś znieść:) no właśnie ja tez z tego powodu chcę ramiączka:) mam parę sukienek beż nawet balowych ale one są dużo lżejsze a poza tym to są gorsety a spódnica osobno a teraz mam wszystko razem więc nie chcę non stop podciągać sukni do góry:) my obrączek szukaliśmy wczoraj póki co to wiemy mniej więcej jakie się nam podobają:) a właśnie propo stanika to ja też takiego szukam który by trochę powiększał:)a jednocześnie porządnie się trzymał na razie widziałam jeden z wkładkami silikonowymi ale jeszcze się nad nim zastanawiam:) hi hi może znajdę coś super:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za mile powitanie Wam wszystkim:) Dziewczyny a co myslicie o zaproszeniach ze zdjeciem? bo mi sie takie podobaja, jest ich dosyc duzy wybór, czy któraś bedzie miala takia? ja mam sukienkę z golfikiem, więc tez nie bede jej poprawiac, bo nawet jak mi Panie w salonie dopasują idelnie, to ja jestem w stanie przez tydzien zrzucic pare kilo zwłaszcza przed slubem, wiec taka bez ramiaczek moglaby sie zsuwac. Zreszta zawsze marzylam o takiej sukience z golifikiem:) Tymbardziej ze biustu duzego brak, wiec trzeba bedzie zainwestowac w porzadny biustonosz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myśleliśmy o tym ze zdjęciem, ale jakoś mi się znudziły. Poza tym tak sobie pomyślałam, że nie chciałabym, żeby nasze zdjęcie wylądowało na śmietniku, bo przecież niektórzy wyrzucają zaproszenia. Ale niektóre są naprawdę bardzo ładne. Też zapisuję się do grona tych pragnących \"powiększenia biustonoszowego\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja będę szukać stanika (ma być wszysty pod suknię) delikanie eksponującego biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako małobiuściasta (65b) wybrałam taki stanik: http://www.kobieca.eu/leilieve-0800-biustonosz-p-513.html tylko rzecz jasna w przyzwoitej cenie na allegro ;P Trzyma się idealnie (choć biorąc pod uwagę mój \'ogromny\' biust miałam pewne obawy) a piersi bardzo ładnie w nim wyglądają. Suknię mam z szeleczką więc nie mogłam skorzystać z zakupionego wcześniej balkonika push-up i w grę wchodziła jedynie bardotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana --- śliczny jest ten biustonosz, ale nie bałas sie zamawiać na allegro bez przymairki? czy udało Ci sie wczesniej gdzies go przymierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się bałam ale tak mi się spodobał, że podjęłam ryzyko :) Ale z tego co pamiętam była opcja wymiany. Zamawiałam cały komplet - biustonosz, figi i pas do pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, proszę... Nie było mnie jakiś czas a tu się postów namnożyło, że aż miło ;) Muszę się pochwalić, że skończyłam pisać moją magisterkę. Połowa jest już sprawdzona i poprawiona, a druga zostanie mi oddana za tydzień do ewentualnej poprawki. Tak więc jest super :) Nawet promotorka powoli myśli nad zaklepaniem mi terminu na 8 lipca. Jak wyjdzie... zobaczymy :) Do spraw związanych z obroną dochodzi jeszcze sesja... ale tutaj idę jak burza ;) Póki co same piąteczki, a został mi jeszcze tylko jeden egzamin we wtorek. Tak więc nie powinno być problemu. Niestety, sprawy ślubne leżą i kwiczą. Od mojego poprzedniego posta nie ruszyłam dosłownie nic. Butów, sukienki na poprawiny, jakiegoś kompleciku na noc poślubną, garnituru - brak. Nawet nie chodziłam specjalnie po sklepach ;) Jedynie zaproszenia sobie wypatrzyłam :) Wybrałam już punkt, czcionkę (Allegro PL), tekst i wierszyk. Jest jeszcze kilka niejasności z listą gości, dlatego zwlekamy z zamawianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina - Ja jakoś za zaproszeniami ze zdjęciem nie przepadam. Tzn. jak ktoś sobie coś podobnego zamówi to nie mam nic przeciwko. Ale jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji, że na każdym zaproszeniu jest moja gęba. Aż tak fotogeniczna nie jestem ;) .zainteresowana. - Ja to się zawsze boję takich zakupów przez Internet. Już w swojej karierze kilka razy się nacięłam, że coś świetnie leżało na modelce, a na mnie niekoniecznie. Wolałabym podobnej "niespodzianki" uniknąć w noc poślubną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×