Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Gość dziubeeka
meg85 JA WŁAŚNIE POMYŚLAŁAM O KETANOLU JEŚLI MNIE DOPADNIE.... :( FARBY SOBIE JESZCZE NIE ZROBIŁA , WCZORAJ DZWONIŁA DO MNIE FRYZJERKA ŻE NIE PRZYSZŁA JEJ MOJA FARBA. :( JUTRO PIERWSZY DZIEŃ SZYCIA SUKNI .... TROCHĘ JESTEM PRZERAŻONA...TYM ŻE BĘDĘ WYGLĄDAĆ W NIEJ GRUBO, CHOĆ Z SAMA Z SIEBIE JESTEM PUSZYSTA... MOŻE JAKOŚ DA SIĘ UKRYĆ MOJĄ ZMORĘ A WIĘC SZEROKIE BIODRA !!!!! ;) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Pażdziernikowa
hej ;) Co do koloryzacji to raczej kierowałam pytanie do tych z Was które farbuja się na co dzień. Ja zwykle mam pofarbowane włosy więc przemyślałam sprawę i sama się ufarbuję albo za pomocą koleżanki przed ślubem Może u fryzjerki porządniej, ale świeża farba zawsze nadaje włosom blask i fajny kolor ;) więc powinno być ok Wczoraj byłam na przymiarce ;D jestem ucieszona bo buty i welony bardzo pasują do sukienki a sukienka do mnie; przylega aż tak że ciężko mi wziasć w niej głeboki wdech ;P zyskałam super talię i biust ;D hihi także dziubeeka jeśli dobrze Ci uszyją suknię to raczej podkreśli atuty nie wady Będe 3mać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeeka
też Pażdziernikowa dzięki ci serdeczne1!!! za dobre słowo mam nadziej ze tak bedzie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubekaaa na pewno oniemiejesz z zachwytu gdy ujrzysz swoją suknię :) a Twój przyszły mąż to już na pewno!!! Drukuję zawieszki; wyszły super:) jeszcze tylko je wyciąć no i wstążeczki... A na razie Eric Clapton koi moje złe myśli o ślubie (np. deszcz... brrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też wykańczamy zaiweszki i winietki ;) a poza tym.. coś bolą mnie migdałki :( obym tylko nie była chora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczyny, byłam dzisiaj na kolejnej próbnej fryzurce u kobiety, która jest tzw. samoukiem i zrobiła mi cos swietnego na glowie:) jutro bedziemy jeszcze modyfikować, bo mam inna wizje, ale jestem zadowolona:) i co najważniejsze nie wzieła za próbna 35 zeta tylko "na lakier":D Wiec chyba zrezygnuje z usług wczesniejszej fryzjerki. Było miło, a teraz... Dziewczyny, im bliżej tego wesela, tym bardziej sie boje... i nie chodzi mi o to ze mam stresa, ze sie pomyle w przysiedze, tylko o moja rodzine i jak to wyjdzie wszystko... moj brat od poniedziałku pije i non stop jest pijany. Mama juz nie ma nerwów na tego czlowieka, na domiar złego złapały ja korzonki i plecy bolą niemilosiernie:(martwie sie o nia! mam w rodzinie kilku wujkóe i kuzynke(ta co noge złamała), którzy lubia sobie wypic i to dosłownie, a poźniej albo spac pod stołem albo sie awanturowac:(boje sie ze oni cos wykombinuja:( ja włosy bede farbowac juz wypróbowana farba,zeby wpadki nie było. I ja chyba bede miała okres:o ale chyba tabletki go zatrzymaja:D Dowiedziałam sie równiez,ze nas zespól nie zagra naszej piosenki, wiec poleci z płytki. I tak mysle,ze bedzie lepiej. bo jakby sie pomylili, albo cos..lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji rodzinnej :( mam nadzieje że mama poczuje się lepiej a brat uspokoi się do ślubu... Mój tato z kolei nie daje za wygraną i pozew o rozwód jest już chyba w sądzie :(:(:( i jak ja mam tańczyć do 'Cudownych rodziców mam'? :( a do tego wszystkiego z jego powodu wiele gości waha się czy przyjść.... ehhhh.... z tą rodziną to tylko na zdjęciu.... Ale kochane!!! Najważniejsze, że nasi przyszli mężowie nas kochają!!!! i zawsze są z nami :):):) i będą na dobre i na złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubeeka
masz racje z rodzina tylko na zdjęciu... moi rodzice już zaczynają pokazywać nerwy wobec siebie i każdego... ;( lece do pracy .. życzę miłego dnia .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg🌼mi również przykro:( Mama faszeruje sie tabletkami, i jakos chodi do pracy. a na temta mojego brata to szkoda gadac. moja tesciowa sie dziwiła jak jej powiedziałam,ze gdybym nie miała młodszego brata, to tego starszego nie wzięłabym na swiadka. ale niektórzy nie rozumieja pewnych rzeczy:( dziubeeka---> miłego dnia w pracy:) Wieczorem ide na kolejna fryzure próbna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogini_atena my mamy zawieszki na wódkę i wino tez własnoręcznie robione:) dziubeeka ale to dostałaś zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa i co jeszcze??? u nas mamy przynieść te papiery parę dni przed ślubem razem z poradnią dniem skupienia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen to trzymam kciuki za pana fryzjera:) co do bukietu to widzę że kolorystykę wybrałyśmy taka samą:) Gratuluję zrobienia winietek i zawieszek:) dzięki za przypomnienie o parasolu tez musimy na wszelki wypadek o tym pomyśleć:) no właśnie ja tez nigdy wcześniej nie farbowałam i trochę mnie kusi a z drugiej strony mam pewne obawy... a okres na całe szczęście wypada 10 dni przed ślubem:) no i na zdrowie uważaj:) dziubeeka nic się nie martw krawcowa na pewno odpowiednio Ci doradzi by to i owo ukryć:) też Pażdziernikowa super że wszystko z butami suknią i welonem ok:) Bajbajka1986 fajnie że ci się udało z tą fryzurą:) widzisz a tak się martwiłaś:) a o rodzinę się nie martw mama na pewno wyzdrowieje a brat może się opamięta do Twojego wesela:) meg85 będzie dobrze:)Najważniejsze, że nasi przyszli mężowie nas kochają!!!! fakt to najważniejsze i tego się trzymajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, że ja tak odbiegając od tematu, ale zaczytałam się w pogody październikowe i wszystkie mówią, że październik będzie piękny - cudowna złota jesień. Temperatury w dzień 18-21 stopni, mało opadów. Jak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine85 to by było cudownie z tą pogodą!!! Jedyne co mnie najbardziej martwi to właśnie pogoda gdyż moja suknia ma długi tren... Och jakby było wspaniale, gdyby słoneczko świeciło pięknie cały pażdziernik a przynajmniej wszystkie soboty pażdziernika :) Madeleine85, a gdzie przeczytałaś te prognozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! juz jestem po kolejnej próbnej fryzurce i jest oki:) ciesze sie ze sie udało:D Magggi---> my te wszystkie dokumenty zostawialiśmy przy spisywaniu protokołu, czyli zaswiadczenie o braku przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa oraz moj akt urodzenia i mojego Miska akt chrztu z innej parafii. znajac mojego brata to w dniu wesela juz o godzinie 23 mozna bedzie odwieść go do domu,ale to lepiej niz miałaby sie awanturowac:( Madeleine_85---> to fajnie:) a gdzie to wyczytałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Ci Madeleine_85 za tak odrobinkę nadzieji na tak optymistyczną pogodę :) Ja coprawda mam już parasol (taki XL ;) ale oczywiście wolałabym, żeby mi nie był potrzebny.. Ehh, jak pomyślę, że zostało mi 16 dni.. to zaczynam się stresować, że z czymś mogłabym nie zdążyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonnika
ViVieen mam pytanko czy na zawieszkach na alkohol piszesz tylko Wasze imionna i data ślubu czy również dopisujesz " z Rodzicami". Pytam bo teściowe nam zrobili awanturę że na zaproszeniem nie napisaliśmy że proszą Młodzi wraz z Rodzicami (choć oni nie płacą za wesele tylko mój narzeczony to pokrywa) ale ojciec jego kupuję alkohol (tak się zobowiązał) więc teraz mam dylemat czy znów nie będzie awantura że nie dopisaliśmy że życzą Młodzi wraz z Rodzicami. Już na ciastach na pożegnanie wole dopisać że dziękują za przybycie Młoda Para i Rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine_85 propo pogody to ja też tak wyczytałam na necie:) tak że oby się sprawdziło:) Bajbajka1986 przykro mi..ale jakoś na pewno z tego wybrniecie:) głowa do góry to przecież Ty i Twój narzeczony jesteście najważniejsi:) ViVieen nawet przy ładnej pogodzie możecie wykorzystać parasol do sesji zdjęciowej:) a lepiej dmuchać na zimne:) ech dziewczyny ja to tak sobie pomyślałam że zostanę tu sama w październiku:( i mam nadzieje że się mylę i ze jeszcze po ślubie tu zajrzycie:) nie zostawiajcie mnie samej do tego 24...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siódme niebo
Cześć dziewczyny!! Jezu że mnie tu wczesniej nie bylo! Czytam Wasze wypowiedzi, jesteście super :) Co o mnie: Ślub 10.10.2009 Jeśli chodzi przygotowania to już jest na końcówce tylko cały czas mam wrażenie że o czymś zaqpomniałam. proponuję zrobić małą listę co by móc wykluczyć załatwine rzeczy:) Suknia sie szyje, byłam na sciaganiu miary i teraz na dniach mam miec przymiarke ( musze kupic tylko biustonosz - chciałam miec taki samonośny ale zdacyduje się jednak na biały) Pytanie do Was: Ma któraś dziewczyna biustonosz z sylikonowym tyłem? bo jest opcja ze bede miala tylko cieniutka siateczke na plecach i chcialabym zeby noe bylo widac, a jak nie no to sie zakryje jakas koronka bo tak mi Pani powiedziala w salonie. Butki mam, na fryzure probna ide 26 i wtedy tez probny makijaz, bede miala profesjonalna makijazystke i z tego sie ciesze ;)) pazurki do zrobienia mam 2 października. Jedno co mnie martwi to moj Misiek ktory nie ma jeszcze nic ...;/ ale tesciowa ma czas .... mam nadzieje ze wszystko im sieuda zalatwic, bo jak ona mowi- jest wymiarowy i sie wszystko znajdzie bez problemu. Zaczełam chodzić na solarium zeby nabrac ładny kolorek i na body space ... takie cwiczenia pod cisnieniem, jak by zniknelo 2 kg to by bylo idealnie ;) Chodziłyście na coś takiego, jaki jest po tym efekt, bo ja byłam 3 razy dopiero. Nie mam tylko kwiatow, nie moge sie decydowac na bukiet. Mialy byc proste kantadeski ale jednak stwierdzilysmy ze do mojej sukni bedzie pasowal raczej romantyczny bukiet. no i co idzie za bukietem to jeszcze samochod Nam został. Obrączki tez mamy, sa sliczne ;)) klasyczne złoto w srodku z paskiem białego. Teraz w niedziele ostatnie nauki ( musimy sie do niedzieli wyspowiadac) i dwa spotkania z psychologiem. Oprocz tego jestesmy na etapie remontu lazienki ( juz prawie koniec) ale czeka nas sprzatanie wiec mysle bardziej o tym na razie. Mieszkanie dostalismy w prezencie od moich rodzicow ( są Kochani) ;)) Macie tekst na podziekowanie dla rodzicow? Na prezent wybralismy kwiaty i takie ogromne antyramy z naszymi zdjeciami, moje po lewej, Miska po prawej ktore sie schodza do srodka a tam MY :))) zdjecia od niemowlaka oczywiscie. Mysle ze to zajebisty pomysl. moze komus sie przyda ;))) Dziewczyny o czym zapomnialam !!?? Troche sie rozpisalam ale jestem tu pierwszy raz i musialam nadrobic zaległości ;)) buziaki dla WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, ile tu się postów namnożyło. Przegoniłyście mnie, dziewczyny ;) Ja wszystkie papiery dałam przy spisywaniu protokołu. Tylko kartkę od zapowiedzi i spowiedź dostarczę tuż przed ślubem. Włosów nigdy nie farbowałam, więc jestem nie w temacie ;) Naturalnie mi się rozjaśniają czy ciemnieją. Miejscami mam nawet pasemka ;) Okres, jeżeli mi się nic ze stresu nie przesunie, wypadnie przed ślubem, więc idealnie :) ViVieen, oby jednak ten parasol nie był potrzebny ;) Dziubekaaa, nic się nie martw. Dobra krawcowa potrafi zdziałać cuda. W razie potrzeby tam fałdkę puści, tam skróci... i figurkę Ci jak trzeba wyprofiluje :) Madeleine_85, mam nadzieję, że jesteś dobrą wróżką :) Ja wręcz marzę o takiej jesieni, bo nasz kościółek jest położony w głębi parku. Jak te wszystkie drzewa zaczną się mienić kolorami, a przez listki zacznie prześwitywać słońce to będzie jak z bajki :) Bajbajka1986, bardzo mi przykro :( Na pewne sprawy niestety nie ma się wpływu. mmonnika, ja zawieszek na alkohol nie robię, ale gdybym się na to skusiła to... pewnie pozostałabym tylko przy Młodej Parze. W końcu to Wasza uroczystość :) Pewnie i tak zrobiliście ukłon w stronę rodziców przy zaproszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, zostałam właśnie ciocią :):):):):):):):):):):):):):) moja siostra urodziła ślicznego Kubusia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge sie pobierac po tej wiadomości:(gdzie w takim momencie był Bóg, ten dobry Stwórca?mlody chlopak 25 lat,syn, brat , przyjaciel, mlody ksiądz (31maja miał swiecenia kapłańskie), tak oddany Bogu, tyle włożył wysilku i pracy, aby zdobyc wykształecenie, zostac ksiedzem, w zyciu sie duzo wycierpiał - ojciec sie powiesił jak był mały, brat to lepiej nie mowic, mama i siostra go wspierały, ale i one maja powazne problemy zdrowotne, a został tak ukarany, taką straszna śmiercią zginął:(😭 meg🌼 gratuluje:) uwielbiam maluszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 🌼 - jeśli chodzi o Fryzjera, to ja na Twoim miejscu też bym się nie zastanawiała.. nie dość, że tanio, to jeszcze jesteś zachwycona :) Pozazdrościć.. Ja chyba z tego wszystkiego najbardziej się boję, że nie będę zadowolona z tego co mam na głowie :( bo moje włosy - to moja zmora, choć ne wiem dlaczego ale wszyscy się nimi zachwycają.. może to ja jestem za bardzo wymagająca :( A co do Rodzinki, to Nią się nie przejmuj.. Myślę, że każdy bierze odpowiedzialność za siebie.. a nie, że Wy, jak Młoda Para bierzecie odpowiedzialność za wszystkich! Ja myślę, że cokolwiek by się nie stało - wszyscy to zrozumieją.. A co do Księdza.. to.. jak to? tak nagle? meg85 - no to sobie Twój Tata wybrał moment! Ehh.. pamiętaj jednak, że to zawsze będzie Twój Tata i Twoja Mama, nieważne czy żyją jeszcze razem czy już dawno nie.. A Ty jesteś ich wspólnym dzieckiem :) Gratuluję Cioci Siostrzeńca Kubusia :) mmonnika 🌼 - jeśli chodzi o zawieszki to piszę tylko nasze imiona i pod spodem datę.. Zaś jeśli chodzi o zaproszenia to oczywiście pisałam "Narzeczeni wraz z Rodzicami" na podziękowaniam też tak pewnie zapiszę ;) natomiast jeśli chodzi o wódkę, to nie widzę żadnego powodu! Magggi 🌼 - oczywiście wolałabym się obejść bez parasola ;) ale to najdroższy parasol w naszym życiu i jeśli będziemy musili go użyć na pewno będę się uśmiechać ;) Coprawda to jest czarny parasol, więc raczej do sesji zdjęciowej niebardzo :P Natomiast, jak najbardziej będzie do użycia w przyszłości :) i z taką też myślą był kupowany.. Wogóle wkleję Wam do niego linka :) Jestem z niego taka dumna :D http://www.allegro.pl/item739635935_elegancki_parasol_automat_doppler_parasole_duzy_xl.html Nie bój się! Nie zostawimy Cię tu samej! Ja wracam z podróży poślubnej 23, więc będę Cię tu dzień przed wspierać :* a co do pogody, to ja dziś gdzies w necie wyszperałam pierwsze prognozy na 3.. Ma padać ;) Hehe.. ciekawe, jak się te prognozy będą utrzymywać z biegiem czasu ;) Witaj siódme niebo 🌼 - no, ogólnie to chyba jak u każdej z Nas - przygotowania w toku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ViVieen🌼 wypadek, cos czego nie da sie przewidziec:( dla mnie jest niezrozumiałe dlaczego ON, akurat taki czlowiek:(jest mi strasznie smutno :( oj, jak to ma padac, nie:p bedzie pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 🌼 - Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą.. Trzymaj się Kochna! Ja myślę, że Tamci z góry potrzebowali go przy sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986, na takie pytania nie uzyskasz odpowiedzi. Po prostu tak w życiu jest. Strasznie mi przykro, naprawdę. Siódme niebo witaj. Pogodę wyczytałam na stronach internetowych - kilku ;). Więc liczę na ich sprawdzenie. Meg gratuluję ;) We wtorek mam pierwszą przymiarkę, a piątek fryzura ślubna próbna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochane👄we wtorek bedzie cieżki dzien dla całej naszej parafii. o 11 bedzie pogrzeb:( Jejku juz za dwa tyg. bede męzatką(no dwa tyg i jedn dzien;P). jak to szybko zleciało:) aha, dzwoniła do mnie kumpela i prawdopodobnie nie przyjedzie na wesele, bo ma sprawe w sadzie 3 października:(ja sie chyba załamie. mam sie cieszyc ze slubu i wesela, jak tu co chwile takie widomości:( ehh, ale musze byc dzielna, co nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×