Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Ja tydzień temu w sobotę byłam na wizycie u gina głównie po przedłużenie L4, ale szybkie badanie było ;) Z dzidziusiem wszystko w porządku :) no i doktorowi chyba udało podejrzeć się płeć… no i podobno ma być dziewczynka :| Ja póki co z dystansem podchodzę do tej informacji, bo chyba nie do końca jej jeszcze zawierzam ;) więc czekam spokojnie do następnej wizyty... ale powoli też oswajam się też i z taką możliwością ;) chociaż osobiście nie przepadam za sukienusiami i tymi wszystkimi dziewczyńskimi zabawkami :P no i nie uważam, że kolor różowy jest lub potrafi być słodki ;) ale ten typ tak ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. pewnie nie uda mi się wejść tu jeszcze raz z życzeniami, dlatego już teraz życzę Wam, by ten Nowy Nadchodzący Rok był jeszcze lepszy od tego, by przyniósł Wam dużo radości i spełnienia :) no i do siego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko 🌼 * To, że ktoś dłużej starał się o pierwsze Maleństwo, to nie jest powiedziane że z drugim też tak będzie ;) Znam kilka osób ze swojego otoczenia, które w drugą ciążę zaszły za pierwszym podejściem :) i nie mówię tu o sobie ;) ale oczywiście nie radzę się nastawiać! Bo wszystko siedzi w głowie ;) Ale zobaczysz, że jeśli jest jedno takie co Cię absorbuje w 100% to nie ma czasu za bardzo na myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko 🌼 * Co do kup, to nam położna na Szkole Rodzenia mówiła, że dzieci karmione piersią mogą ich nie robić do 10 dni! i jest to prawdopodobnie normalne ;) Piszę prawdopodobnie, bo wiem, że ja pewnie po 5 dniu już bym sobie rwała włosy z głowy i żadne tego typu argumenty nawet od osób kompetentnych by do mnie nie trafiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam, że tak nieskładnie i na raty :( ale walczyłam z treścią potraktowaną, jako spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poturik4
A co polecisz sklep z spersonalizowanymi prezentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×