Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość rekodzieło moja pasja
Te kwiatki są mi znane ta technika nazywa się ganutell.Już nawet zrobiłam sobie tą techniką kwiatka i kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
rzeczywiści fajne kwatki. I te z rajstop i te na druciku. Czasem mi się wydaje, że już nic nowego nie mozna wymysleć, bo wszystko już było a tu sie okazuje, że ciągle jeszcze jest wiele nieznanych mi technik. Przeglądać je i poznawać to sama przyjemnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana-psych
Czapka Odessa Stopień trudności: Średniozaawansowany Rozmiar: od 51 do 58 cm w obwodzie Materiały: Włóczka o parametrach: 130m/50g o składzie: 57 %wełna merino, 33 % mokrofibra, 10% kaszmir lub podobnym, to nie ma większego znaczenia. Koraliki o rozmiarze wystarczającym aby przeciągnąć przez nie włóczkę czyli 4-5 mm o dziurce minimum 1 mm. Ja użyłam szklanych. Druty: Na ściągacz 3-3,5 mm na żyłce 40 cm (jeśli będziesz robiś z bawełny lub robisz bardzo luźno weź mniejsze druty) Wzór główny druty odpowiednio 3,5-4 mm na żyłce Druty pończosznicze jak wyżej Marker aby zaznaczyć początek okrążenia (może to być pierścionek lub coś podobnego) Próbka ściegu: 26 o. I 33 rzędy=10 cm wg wzoru głównego skróty: BK1 przerobić oczko prawe z koralikiem tak aby koralik znajdował się po prawej stronie na prawej nóżce oczka. Ssk - zdjąć 2 oczka wbijając drut z prawej strony jedno po drugim na prawy drut i przerobić je razem na prawo. K2 2 oczka prawe K6 6oczek prawych itd. Yo narzut P2- 2 oczka lewe Psso zdjąć 1 oczko na prawy drut, 2 oczka przerobić razem na prawo i przeciągnąć przez zdjęte oczko. K2tog 2 oczka razem na prawo Opis wzoru: Rząd prosty: *ssk, k6, yo, k2, powtarzać od * do końca okrążenia. Rząd z koralikami: *ssk, k3, BK1, k2, yo, k2, powtarzać od * do końca okrążenia. Wzór właściwy: Przed nabraniem oczek na włóczkę trzeba nawlec około 115 koralików i przesunąć je odpowiednio dalej. Używając najcieńszych drutów na żyłce nabrać 110 oczek. Połączyć w okrąg. Potem przerabiać wzorem ściągacza: k3, p2 czyli 3 prawe, 2 lewe na około aż robótka osiągnie 2,5 cm wysokości. K2 i umieścić marker na drucie (byle nie na włóczce J) Przejść na większe druty. Wzór główny: Przerabiać następująco: 2 rzędy proste, *1 rząd z koralikami, 3 rzędy proste, powtarzać od * aż robótka osiągnie 14 cm od początku. Potem trzeba przejść do ujmowania oczek. Kiedy zajdzie potrzeba należy przejść na druty pończosznicze. 1. ssk, k4, BK1, k1, yo, k2 (110 oczek pozostaje) 2. (sl1, k2tog, psso), k5, yo, k2 (99) 3. ssk, k5, yo, k2 4. sl1, k2tog, psso, k4, yo, k2 (88) 5. ssk, k3, BK1, yo, k2 6. (sl1, k2tog, psso), k3, yo, k2 (77) 7. ssk, k3, yo, k2 8. (sl1, k2tog, psso), k2, yo, k2 (66) 9. ssk, k2, yo, k2 10. (sl1, k2tog, psso), k1, yo, k2 (55) 11. ssk, k1, yo, k2 12. (sl1, k2tog, psso), yo, k2 (44) 13. ssk, k2 (33) 14. ssk, k1 (22) 15. ssk (11) Obciąć nitkę, zostawiając ok. 30 cm. I przeciągnąć ją przez pozostałe 11 oczek za pomocą igły dziewiarskiej lub szydełka. Zaciągnąć pętlę tak aby nie było dziury na czubku głowy i nitka znajdowała się od po lewej stronie czapki. Zabezpieczyć przy tym nitkę tak aby się nie spruło. www.hermioninaknits.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuska45
Proszę o jakieś ciekawe linki na Boże Narodzenie co by można samemu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agahaga
riwierqa ja też mam na tapecie ostatnio taśmy kreatywne. Koleżanka ze Stanów mi o nich powiedziała, ponoć w Ameryce jest na nie szał. Widziałaś? http://tapeiscool.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) polecam Wam stronkę: stylowi.pl oraz: zszywka.pl. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów na prezenty oraz dekoracje, nie tylko świąteczne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poradnik „Koralikowe kwiaty-zrób sam” pomimo tego, że trudno go nazwać opasłym tomiszczem, jest rzeczą niezwykle treściwą i kształcącą. Zawiera w sobie dokładne, jasne i doskonale zobrazowane instrukcje, które umożliwiają każdemu zainteresowanemu czytelnikowi własnoręczne wykonanie prawie trzydziestu rodzajów kwiatów, podzielonych dodatkowo na trzy kategorie. Oprócz oddzielnego, obszernego opisu tego, jak zrobić każdy z nich, uprzednio objaśnione zostają – również oddzielnie – objaśnione wszystkie niezbędne w twórczej pracy sposoby wykonywania odpowiednich splotów. Dodatkowo, książka bogata jest w rysunki pomocnicze oraz zdjęcia, które prezentują gotowe aranżacje, dając tym samym źródło inspiracji do tworzenia bardziej złożonych form wystrojowych z własnoręcznie wykonanych, trwałych i gustownych kwiatów. Dzięki temu poradnikowi, każdy dom może w niedrogi, acz oryginalny sposób zyskać indywidualnego charakteru, ponieważ ozdoby, jakimi są koralikowe kwiatki, nie są czymś, co powszechnie spotyka się w naszych wnętrzach i na okiennych parapetach. A być może powinny być częstszym elementem wystrojowym, ponieważ te, które można zrobić dzięki niniejszej książce – doskonale się do tego nadają. Godny uwagi, krok po kroku jak robić kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak wolę profesjonalnie wykonane prezenty czy dekoracje. ostatnio kupiłam reprodukcje od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie i jestem zachwycona. Jakość perfekcyjna, nigdy samodzielnie nie namalowałabym takiego obrazu na płótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się cieszę że jeszcze istnieje ten topik.... moim pomysłem jest wykonanie Niezwykłego obrazka (!) potrzeba : 1 deskę drewnianą ( taką jak jest np. do robienia kanapie itp.) materiały ( np. wykałaczki i jakieś cekiny,koraliki, kartki pap. albo bibułę itd.) klej nożyczki trochę czasu ( ;) ok. 30 min. ) wykonanie : na deskę przyklejasz materiały klejem. Nożyczkami wycinasz coś z bibuły/kartki i przyklejasz. na koniec na środku wyklej czymś napis " Wszystkiego najlepszego z okazji ... ". Jest to unikalny prezent, ale za to jaki piękny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pomysły na własnoręczne prezenty ;3 : 1. (tak jak wcześniej napisałam) "obrazek" na desce drewnianej do krojenia 2. świeczka zapachowa w cytrynie wykonanie: małą świeczkę wkładamy do ( wcześniej wydłubujemy z niej miąsz łyżką ) połówki cytryny. i włala ! piękna dwu zapachowa świeczka. Orginalna i (jak komuś brak funduszy ) tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie ozdoby Wielkanocne na www.ozdobyZdrewna.pl Elementy do kompozycji na Wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia098
Bardzo wdzięcznym elementem każdej dekoracji są balony z helem. http://balomania.eu/oferta Pomysł stary jak świat, ale wciąż aktualny. Jeśli jeszcze baloniki są z własnoręcznym nadrukiem/rysunkiem może to bardzo zabawnie się prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmad
I work for a publishers clomid to get pregnant nq Lowery said for now, bonds were paying more attention to thedebt ceiling deadline than to the government shutdown. Treasurybills maturing on Oct. 31, soon after the Oct. 17 deadline citedby the U.S. Treasury Department for raising the debt ceiling,have "cheapened significantly," he said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamar
What do you want to do when you've finished? http://www.assisearch.it/broker/ purchase ezetimibe online With just 28 million people, that amounts to an average of more than three YouTube views per citizen per day. It also boasts the regionâÂÂs highest rate of online television viewing in general at 25 percent, according to global research firm Ipsos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilario
How much is a First Class stamp? organizer trophy abilify online coupon seed jewellery (At the time of publication, James Saft did not own any direct investments in securities mentioned in this article. He may be an owner indirectly as an investor in a fund. For previous columns by James Saft, click on)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brianna
I'd like to order some foreign currency abilify 20 mg reviews mt A spokeswoman at the U.S. Embassy in Islamabad, Meghan Gregonis, said, "We received information regarding a threat to the consulate. As a precautionary measure, we are undertaking a drawdown of all except emergency personnel."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelio
I'm in a band buy xenical online cheap uk Despite the urgent appeals for delay, federal courts werethemselves open and available to accommodate criminal cases andprivate lawsuits to which the U.S. government was not a party.The judiciary said it had reserves from prior fiscal years tolast about two weeks, after which it would need to reevaluate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaylord
this post is fantastic buying clomiphene online * On Thursday Goldman Sachs Group Inc announced thatrevenue in its fixed-income, currency and commodities division,a powerful unit inside the bank that in better years hasproduced more than 35 percent of its entire revenue, dropped 44percent from year-ago levels. The weakness renewed worries aboutthe headwinds that Goldman and other banks are facing in bigmoney-producing areas like fixed-income trading. ()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dewitt
US dollars scifil cost The duo recently lost a lengthy court case in which they were accused of evading more than 400 million euros in taxes after selling their brands to a holding company called Gado, which they established in Luxuembourg in 2004, enabling them to avoid a higher tax rate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobias
We used to work together http://www.salespulse.com/index.php/education-solutions/online-student-survey-tool/ throw bagful vigoril cost shaving A police officer who helped rescue the women said one was reluctant to come out of her room even when she saw the officers. They were scared even after they were taken out of the house and quickly began sharing details about the horrors they went through, saying that they had been starved and beaten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×