Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

o19o19 w linkach po wrzuceniu ich na stronę zrobiły się przerwy, musisz skopiować link, wkleić do przeglądarki i zlikwidować przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
No tak, rzeczywiści wystarczyło pomyśleć. :) Bardzo ładne prace. Szyszki pryskałaś sztucznym śniegiem bo wyglądają jakby były trochę pobielone? Czy ta szydełkowa czapeczka na bałwanku jest Twojej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszki nie są pobielano, może to efekt odblasku od fleszu. Czapeczka jest uszyta ze skrawka materiału, ja niestety nie potrafię szydełkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny mam pytanie czy ktoras robila moze komode na bizuterie albo ma schemat jakies porady jak sie za to zabrac ? bardzo chcialam zrobic cos takiego (powiedzmy ubzduralam sobie od dlugiego czasu ze chce zrobic) i znalazlam na pewnym blogu 2 takie miniaturki :) http://selennea.blogspot.com/search/label/kom%C3%B3dki pomocy!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, taką miniaturową komódkę robi się ze zwykłych pudełek po zapałkach. Wrzucę Ci kursik na podobną komódkę, abyś wiedziała jak mniej więcej taką się robi: http://lerka-scrap.blogspot.com/2009/07/blog-post_09.html Tu kolejny: http://min-hobbyblogg.blogspot.com/2009/09/tutorial-box-with-4-drawers.html a tu masz przykładowe komódki którymi możesz się zainspirować: http://www.flickr.com/groups/matchboxdrawers/pool/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek jestes boska normalnie cie kocham haha dzieki za pomoc :) to co mnie intryguje jest ten przyklad pierwszy z bloga ktory podalam ta poleczka pod kontem otwierana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wyrazy uznania :D ;) nie wiem jak półeczka się otwiera, próbuj, metodą prób i błędów rozwiążesz tajemnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Co moge zrobić do swojego pokoju ? Kolory ścian - Zielony , pomarańczowy , i żółty . Nie mam pomysłu na coś własnoręcznego zrobiłam kolorową sól i z bibuły róże ale jakoś nic innego nie moge wymyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dziś pragnę Was zaprosić na moją stronę, która w końcu powstała!!! www.kosakowskart,pl Na razie początki i strona będzie systematycznie uzupełniana o kolejne rzeczy! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow Bulzi, jakie piękne prace porobiłaś.:) choinka sizalowa "wymiata", ja akurat lubię takie klimaty. Na zwykłym stożku papierowym ją zrobiłaś? Nie przewraca się? Jest super, tak jak inne prace. Sama się zastanawiałam kiedyś, czy prace moje tez nie wystawiać na sprzedaż, ale niestety, nie mam za bardzo czasu na takie robótki. Na Twoją stronkę będę zaglądać, może też znajdą się chętni na Twoje prace :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WłasnoręcznaKiki , takie kamienie myślę ze spokojnie kupisz w centrach ogrodniczych bądź budowlanych. Drobniejszy żwirek można kupić też w sklepach zoologicznych. Można też je po prostu pozbierać jak masz gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Bulzi, życzę Ci powodzenia i mnóstwa zamówień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale od czsu do czasu śledzę Wasze poczynania i jestem zachwycona:) ale mam inny problem mam udekorowac sale na sylwestra w remizie i nie mam zadnego pomyslu:( moze podsuniecie mi jakis pomysl myslalam o kolorze bordo i zlotym albo troche sniegu bialego. Sama nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki madziorek :) Madziorek nie wiem czy ci sie to spodoba . Na tego sylwestra możesz kupić w jakimś budowlanym cienki steropian wyciąć w nim gwiazdę lub coś innego i pobrokatować lub pomalować mazakami tylko ostrożnie bo może się połamać ale efekt naprawde fajny jak mi się uda do wyśle zdjęcie na emaila . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×