Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość madziek19
dekorowanie szyszek http://picasaweb.google.com/lh/photo/IN7djSJxkRj8mMXTRcvOoA ladna dekoracja w szklankach http://doktorek222.eu.interia.pl/ jak zrobic bombkowe drzewko http://www.tipy.pl/artykul_5390,jak-zrobic-swiateczne-drzewko-z-bombek-choinkowych.html Jak zrobić płatki śniegu z tortilli http://www.tipy.pl/artykul_2367,jak-zrobic-platki-sniegu-z-tortilli.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
styropian trzyma sie stabilnie bo jest prawie tak samo dlugi jak galazki widoczne na zdjeciu i galazki nie sa w poprzek tylko wzdluz wiec nie ma jak sie przewroci a i wbilam doslownie 4 galazki (tylko takie troche przerosniete:) a ozdoby sa wszystkie klejone na gororaco a orzechy rzeczywiscie spoko pomysl bo trwalsze np od sosny i efekt nieziemski ale u mnie w domu jest tyle wiewiorek ze do placka ciezko orzechow uchowac a szkoda bo naewno zrobilabym bo mama prosila zebym cos jej zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
madziorek pracochlonny ten stroik ale efekt zapiera dech w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta choinka jest robiona chyba na jakimś stelażu, tyle że została ozdobiona gałązkami i innymi ozdobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Nie mogę pokazać bo nie zrobiłam zdjęcia a szopkę już zaniósł na konkurs. Jak oglądam te wszystkie ozdoby i stroiki to chciałabym je wszystkie mieć. A tu do świąt coraz bliżej i dochodzą jeszcze inne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek dzieki za kurs (ale pod folderów =) jak Ty to znalazłaś? =) hehe), tak miałam zamiar robić =) ale nie wiem czy się wyrobie z tym roku ;/ tyle mam pomysłów a mało czasu ;/ a stronka fajna, dużo pomysłów, trzeba będzie pooglądać =) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
madziorek ciekawa ta choinka i nawet mnie zainspirowala ale nie wiem czy zdaze w tym roku bulzi pochwal sie jak wprowadzisz swoje pomysly w zycie a ja przeszpperalam milion str i nie moge nic znalez na temat tej choinki z orgazny bo bardzo mi sie podoba ale chyba zaczne sama kombinowac i wynajde sposob jak ja zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulzi, heh..mam swoje sposoby ;) :P A tak poważnie, to szukałam jakiś starych numerów Weny, bo nie wszystkie skompletowałam,tak właśnie trafiłam na tą choinkę Jak tam dziewczęta Wasze przygotowania do Świąt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Fajne są pomysły na choinki. Nie potrzebne nawet drzewko bo świąteczną choinkę można zrobić z wielu innych rzeczy. Ładna jest choinka z organzy ale niesamowity aromat musi mieć ta z cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) hej 🖐️ nie udzielam sie tu prawie wcale, ale sporo Was czytam i podhgaldam wasze dzieła, inspiracje i pomysły. W tym roku trochę pobawialm się szyszkami i wstązkami :) I oto moje dziela...http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/02f709830a712afa.html nawet niezle mi to wyszlo, wiec postanowilam sobie ze w przyszłym roku zacznę juz od sierpnia co nieco porobic. Jak się okazalo, jest wiele osób chetnych na kupienie moich dziel , wiec moze jeszcze na tym zarobie :P Pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o19o19
Śliczne! Szyszkowe drzewka są bardzo ładne i wcale się nie dziwię, że są chętni aby je kupić. Czy mogłabyś napisać do czego są przyklejone szyszki aby wyszła okrągła korona drzewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka śliczne te Twoje działa! Madziorek a przygotowania stoją w miejscu ;/ jak pomyślę, że za tydzień święta to wariuje bo nic nie mam przygotowane ;/ dużo innych spraw się nawarstwiło! i nie wiem czy zrobię to co sobie zaplanowałam. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) Szyszki sa przyklejone spodem na stozek zrobiony z brystolu . Zeby bylo to bardziej stabilne, to stozki od srodka podkleilam kólkami tez wycietymi z brystolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek19
Landrynka super sa twoje choinki i kulki a powiedz jak robisz te kulki e sa tak idealnie rowne? Bulzi nie tylko ty nie masz czasu aby sie wyrobic ja w tym roku mam wigilije u siebie i to na 15 osob ale niemartwei sie narazie rzucilam sie w wir dekorowania domu a potem jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka, prace bardzo udane :) najbardziej przypadły mi do gustu szyszkowe drzewka :) w przyszłym roku planuję porobić podobne, tyle że użyję modrzewiowych szyszek. Używałaś kuli ze styropianu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;) Tak , kule ze styropianu. Choinki poczatkowo robiłam na stozkach styropianowych. Potem zeby je pomalowac kupilam taki zwykły spray , jak się kupuje w sklepach papierniczych . Niestety do tego się on nie nadaje , bo rozpuszczał styropian. balam się ze te kule ktore z takim namaszczeniem robilam tez mi się stopią :O Ale poszłam do sklepu z lakierami i pan polecil mi lakier w sprayu specjalnie polecany do hobby :P I raz ze pieknie wszystko pokryl,a dwa, ze styropian pod jego wplywem się nie rozpuszczał ;) lae ze formy styropianowe choinek troche kosztują wiec czesc zrobilam jak juz pisalam na stozkach z brystolu :) Kule wyszły mi tak okrągłe bo dobierłam wielkoscią szyszki. Staralam sie aby wszystkie na kule były jednakowe. Na choinkę ukladalam od najwiekszych do najmniejszych ;) W przyszłym roku chcę spróbowac zrobic z roznego rodzaju szyszek ;) Te prace były moim debiutem, ale juz sobie obiecalam ze za rok moja tworczosc bedzie urozmaicona w doborze gatunku szyszek :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna ozdabiać koralikami, nicmi, cekinami ładne butelki, czy też zrobić ciekawą ramkę do zdjęć a widziałam gdzieś na forum ładną, zrobiona własnoręcznie bizuterię - pomysłów jest tysiące ;) Zobaczcie jaki ten artysta miał pomysł :) http://www.youtube.com/watch?v=ZFwQCZeEIts Mi to bardzo się spodobało :) A Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×