Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

od poniedziałku moja mała idzie do żłobka?Może podacie jakieś rady, wskazówki?

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa789
odradzam,swoją corke zabralam po 2 miesiacach,caly czas chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chodzi od grudnia, fakt - była przeziębiona, ale obyło się bez antybiotyku, była kilka dni w domu. Nie wiem, jak będzie dalej. Ma 8 mcy, w żłobki nie płacze, śpi i ładnie je. Każdy żłobek ma swoje \"wymagania\". Mnie zdziwił absolutny zakaz zakładania body - że niby więcej kłopotów z przewijaniem (dłużej schodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulelele
A od jego wieku mozna juz dac dziecko do zlobka.I Ile wynosi miesieczna oplata za złobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chodzi od września. Troszkę choruje, ale nie jest źle, w sumie wspólczynnik podobny jak nie chodziła :) Podaję tran no i zyrtec ale to zalecone przez alergologa. Dużo na dworze, owocki (w miarę możliwości). Odkąd tam chodzi lepiej je, jest grzeczniejsza, super się rozwija, zarówno w mowie jak i ruchowo, ogólnie jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę max miesięcznie 172 zł. To żłobek państwowy. Ale najczęściej płacię 140-120 zł za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulelele
Ale ciezko jest z miejscami w złobku.I kiedy trzeba skladac podanie o przyjecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
zobaczymy jak będzie,,stała opłata jest 170 zl i oprócz tego stawka dzienna 6 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×