Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdolowaanannanana

powiedzcie sami czy jest sens czekac dalej????

Polecane posty

Gość zdolowaanannanana

z utrata dziewictwa kiedy ma sie ....26lat i jest sie samej:O tak niestety zawsze myslalam ze zrobie to zkimskogo bede kochac i tak lata mijaja a takiej osoby zwyczajnie nie ma i pojawil sie problem bo jestem rozdarta na pol z jednej strony chce nadal to zrobic z kimskogokocham i czekac a z drugiej mam ogromna potrzebe uprawiania seksu i musze tlumic w sobie te uczucia pogubilam sie i nie wiem co dalej robic moze ktos obiektywnie to oceni ze sojego pkt widzenia i sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ci doradzic
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak chcesz to zronbić
skoro nie ma faceta? miałam 22 lata i byłam sw podobnej sytuacji,czułam sie staro i doszłam wtedy do wniosku że wszyscy sie bawią a ja zestarzeje i nawet seksu nie zaznam a kiedy jesli nie teraz? ale poznałam kogos na imprezie i nagle przestało mi tak zależeć na czasie,na seksie,po ok roku dopiero kochalismy sie po raz pierwszy :) a ty jak chcesz up[rawiac seks no to rozumiem,seksuolodzy nawet twierdzą że niedobrze jest zaczynac za mlodo ale równie niedobrze za długo z tym czekać,potem sa problemy z orgazmem i wiele innych problemów.Ale chyba nie z jakimś podejrzanym typkiem? a niedaj boze chorym na AIDS itp:o jak to sobie wyobrażasz skoro nikogo nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna sprawa. Radziłabym jednak jeszcze poczekac, seks, szczególnie ten pierwszy najlepej smakuje z kims kochanym. Nie rób tego byle jak , byle gdzie i z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fannn
Ja na twoim miejscu zaczełabym od masturbacji, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaahhhh
z mojeg punktu widzenia nie ma... dobrze, ze jak człowiek miał naście lat to był głupi... teraz byłoby o wiele trudniej... ja znowu zastanawiam sie, czy nie warto brać od życia garsciami i dobre wychowanie schować w kieszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowaanannanana
no ale moge kogos poderwac npna imprezie wiem ze to glupie ale ...kurcze ja juz sama nie wiem ta potrzeba zaczyna sie wysuwac na 1 miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto co lubi
we wszystkim co piszecie jest jakis sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to wie.978
nie no , zajebiste jej rady dajcie:D.. az mi sie smiac zachcialo... dziewczyno nie czytaj lepiej tego.... szczegolnie nie bierz sobie do serca rad o masturbacji.. wlasnie przez to pozniej mozna miec zabiurzenia jakies i problemy z orgazmem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pojdziesz do lozka z byle kim i byle gdzie to sie jeszcze skonczy tak ze sie calkiem zrazisz :/ Jak dla mnie seks ma sens wtedy kiedy sie go uprawia z kims kogo sie kocha i komu sie ufa,bo chce sie byc blisko tej osoby.Ja bym sie raczej zastanowila bardziej nad tym dlaczego do tego czasu nie znalazlas zadnego faceta w ktorym bylabys gotowa sie zakochac?Skoro twierdzisz ze zaden problem na imprezie jakiegos poznac do seksu,to czemu nie poznasz jakiegos z ktorym moglabys stworzyc cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowaanannanana
bo ja chyba mam pecha do facetow zwyczajnie podobaja mi sie albo zajeci albo tacy ktorzy na mnie nie zwracaja uwagi a Ci co sie mna zainteresuja z kolei mnie nie pociagaja i nie podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapala ci się czerwone światelko wchodzisz na śliską drogę, staropanieństwa.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekac........
skoro tyle czekalas to widac nie nadajesz sie na seks z "dopiero co poznanym w clubie tylko po to aby miec to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po prostu zwracasz uwage nie na to co powinnas :) Sama nie wiem ale jakos nie umiem uwierzyc zeby ktos przez tyle czasu nie poznal nikogo kto by byl wart uwagi i odwzajemnial to.Sprobuj najpierw znalezc jakiegos faceta,spraw zeby zaczeli na Ciebie zwracac uwage.A dopiero potem bierz sie za seks.Mowie Ci to szczerze, seks bez uczuc jest plytki i sluzy tylko zaspokojeniu potrzeb.Sa ludzie ktorzy umieja oddzielic seks od uczuc i nie rusza ich to,ale wiekszosc kobiet jednak liczy na cos wiecej..No a potem sa traumy i lamenty.Takze najpierw znajdz kogos wartego zainteresowania i sie postaraj rozwinac ta znajomosc,a seks przyjdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×