Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_wiedzec_wiecej

czy on jest normalny?

Polecane posty

Gość chce _wiedziec_wiecej
moze mi ktos cos odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale problem
jeśli mu powiedziałaś, że po 6 miesiącach a on ma wątpliwości czy to ma sens to wybacz, ale jeszcze się pytasz co masz robić? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
autorko nie zalamuj mnie...i ty sie jeszcze pytasz czy to ma sens???facet mysli o jednym i sie z tym nie czai a ty naiwna ciagle myslisz ze to z miłości tak na ciebie naciska???przespij sie z nim a zobaczysz jak szybko sie ulotni...pozwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli od tego uzależnia
czy wasz związek ma sens to wybacz ale z tego wynika, ze nic do ciebie nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Rysiek
to ty jestes nienormalna autorko zgrywasz jakas cnotke i chcesz przetrzymac faceta pol roku bez seksu - to jest bez sensu wedlug mnie bo jak ma cos z tego wyjsc to i tak wyjdzie czy pojdziecie do lozka po miesiacu czy 2 miesiacach znajomosci wiadomo ze jak kobieta pociaga faceta i jej pragnie to chce tez z nia uprawiac sex ty autorko jestes z takich osob co "sama nie zje ale drugiemu nie da " i musisz byc jakas zimna kloda w lozku chyba ze jestes jeszcze 28 dziewica i dlatego tak zwlekasz z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
to ja Rysiek!!! aleś jest idiota!!nie chodzi tu o przetrzymywanie ffaceta ale o to ze w takim przypadku noramlne jest ze podejrzewa się go o to ze chodzi mu tylko o seks!!dla mnie nie jest normalne zeby po niecalym miesiacu isc z facetem do lozka poza tym nie spotkalam sie z takim co by tak naciskał co ten o ktorym pisze autorka. Jak jest facet normalny i nie mysli o jendym to wyczuje kiedy kobieta juz jest gotowac na cos wiecej.Tylko idioci naciskają i proszą o seks.A co??biedaczek nie potrafi poczekać troszke dluzej???żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co w tym wieku czekać aż 6 miesięcy??? zresztą po miesiącu to można sie jeszcze nie zakochać nawet, miłość to nie jest coś co się pojawia ot tak, tylko człowiek zakochuje się naprawdę jak pozna tą druga osobę. A Ty jak nie chcesz seksu z tym facetem to sobie go daruj po prostu..bo nie jesteś już jakąś nastolatką..nie masz na niego ochoty??? powiem szczerze, że nie chciałabym czekać tak długo..macie już tyle lat, że seks powinien byc czymś naturalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce _wiedziec_wiecej
przeciez mowie, ze nie mam duzego doswiadczenia z facetami , nie wiem jak oni mysla.... dlatego pytam tutaj o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
krejzola ale nie chodzi tu o przetrzymywanie ale taki facet odrazu wzbudza podejrzenia ze chodzi mu o jedno i zapewne tak jest!!!Jeszcze nie spotkałam takiego co by naciskał na mnie...pojscie ze soba do lozka nie może być wymuiszone, facet musi widzieć ze kobieta już jest gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
ajak naciska to zwykły dupek ktory musli tylko o sobie!!! czyli co??wedlug was powinna z nim isc do lozka bo biedaczek sie strasznie meczy???buhahhaha nie rozsmieszajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z jejku w 100
i tyle w tym temacie, (btw mam 27 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam, że musi. Jak nie chce to nie musi, a nawet nie powinna. Mi chodzi o to, że dla mnie facet jest jak najbardziej normalny!!! pytanie do autorki czy masz na niego ochotę??? czy on Cię podnieca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
krejzorla dla ceibie taki facet jest normalny??????ja pierdziele dziewucho z jakimi palantami ty sie zadajesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce _wiedziec_wiecej
tak, ale chcialabym jakos upewnic sie, ze jemu nie zalezy tylko na seksie!!! Bo jak tak o nim mysle, ze tylko dla seksu chcialby ze mna byc to mi od razu przechodzi ochota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
autorko nie zalamuj mnie!!!!przeciez jemu chodzi o jedno!!a ty sie jeszcze pyatsz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie zgadzaj, nie ma sensu robić nic na siłę!!! do jejkuuuuuuuu: tak uważam, że facet, który ma 28 lat i chcę sie przespać z dziewczyną, która mu się podoba i z która jest w związku jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
i normalne jest ze po niecalym miesiacu naciska ciagle na seks???oj krejzolka widocznie masz farta do facetow ktorzy chca wlasnie ejdnago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest taki
ze facet w tym wieku powinien wiedzieć jak zająć sie kobietą tak , zeby jej nogi miekly w kolanach na jego widok a w gaciach robilo sie mokro ..... wtedy tematu by nie bylo i oboje cieszyli by sie udanym zyciem seksualnym ale jeśli gość domaga sie obsugi recznej i onanizuje sie w jej obecności traktujac to jako zachete do wspólżycia i dodatkowo ją powiadamia , ze ma duże napiecia i jak ona nic z tym nie zrobi to nie wie czy to ma sens ..... to dla mnie jest zwyklym niewyżytym dupkiem bez odrobiny wyczucia z typowo przedmiotowym podejściem do kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
problem jest taki, zgadzam sie w 100%!!!!!! facet ktory naciska to zwykły dupek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje
ze od seksu jest uzaleznione "nasze" byc albo nie byc czuje mala presje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie są naprawdę różni, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz... osoby które piszą tutaj, że seks po miesiącu to porażka, jak tak można itd.- jak napisałam, ludzie są różni...ja z moim przytulałam się na 2 randce, na 3 był lodzik, na 4;)...wiem że miał ochotę, ale ja też ją miałam, wstydziłam się co prawda, ale po prostu pragnęłam go całować, pieścić.... i nie myślałam wtedy \" omg, ja go całuję, a jemu już stoi, może on chce mnie tylko dla seksu, jak tak szybko to się dzieje, tylko o to mu chodzi, co ja zrobię...bla bla bla\"... ludzie dorośli po prostu żyją:) miałam na niego ochotę, wtedy nie myśli się o tym, że może on chce tylko seksu, a ja jestem łatwa... a co będzie dalej, to się dopiero zobaczy... u nas na razie trwa i wiem, że nie o seks chodzi, bo są spotkania, że go nie ma...po prostu spędzamy czas razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje
wszystko niby mu odpowada, poza tym ze seksu na razie nie bylo bo po postu jakos nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy uważasz, że istnieje czas, po którym już można uprawiać seks??? bo jedni to robią na pierwszej randce, a inni po roku..nie ma reguły. Dla mnie jak się ma 28 lat to nie powinno być oporów jakichś...ale każdy jest inny i jeśli dziewczyna nie ma ochoty na seks to tego nie robi i tyle. Nie wolno nigdy robić czegoś tylko dla faceta jak się samemu nie ma ochoty. I nie trafiam na takich facetów. Ale sama bym nie wytrzymała długo bez seksu jakby mi się facet podobał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje
w dodatku jak ostatio probowalismy to on siebardziej na sobie skupil w ogole nie bylam "rozgrzana" i sie pchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce _wiedziec_wiecej
ale jak go wyczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry, ale to że ma potrzeby seksualne to JEST normalne... a ona wg mnie jest nie normalna, że w wieku 27 lat chce czekać pół roku z seksem... facet się przy niej onanizuje....jak mój zaczyna robić sobie dobrze, to ja nie wytrzymuję, tak mnie to jara i sama mu dogadzam... to dla mnie naturalne jak oddychanie.... wg was naciska, bo mu staje? no sorry... a że ma napięcia? no chyba raczej....bo jest NORMALNY a to czy chce ją mieć na poważnie, nie tylko do tego, to już inna bajka, nie przekona się jak nie zacznie z nim uprawiać seksu, ale wg mnie autorko wcale go nie chcesz z nim uprawiać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje
chyba mam w dodatku pochwice:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobna sytuacje
wg was naciska, bo mu staje? ja to wszystko rozumiem i ciesze sie , ze mu staje na moj widok;) ale on sie mna malo ostatnio zajal;) od razu do sedna chcial przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce _wiedziec_wiecej
po prostu przez to, ze on tak chce, to ja sie boje ze chce tylko jednego i mi sie odechciewa... on zarzeka sie, ze tak nie jest, ale kurde, no nie wiem co o tym myslec? :( Tym bardziej ze jak mu powiedzialam o 6 miesiacach to tak jak juz pisalam, stwierdzil, ze zastanawia sie czy to ma sens, bo ze ja go niby nie chce, ze on mnie nie pociaga itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×