Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce_wiedzec_wiecej

czy on jest normalny?

Polecane posty

Gość chce_wiedzec_wiecej

Hej, nie mam za duzego doswiadczenia z facetami, ale od jakiegos miesiaca spotykam sie z pewnym facetem (ona ma 28 lat, ja 27) i on juz nalega na seks... Ja nie chce sie zgodzic, mimo, ze jestesmy juz po smielszych pieszczotach, wiec powiedzial, ze postara sie poczekac az bede gotowa. Ale za to chce zebym go dotykała, lub robila mu dobrze reka, on tez mnie oczywiscie piesci... Czy to normalne? W tym sensie, ze czasem czuje sie tak troche przedmiotowo, nie wmiem, moze ja jestem jakas dziwna? Czasem mu wystarczy moja sama obecnosc, podczas gdy on sobie dogadza..... A jak bylo u Was? Czy moj facet jest normalny czy cos z nim nie tak... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jak bliskie wiezi są
miedzy wami chociaż po miesiącu ...... to raczej niewielkie choć moge sie mylić to, ze jakoś tam sie do ciebie dobiera to chyba nie jest nienormalne ale to, że na tak wczesnym etapie już sie domaga zebyś go obslużyla ręcznie albo robi to sam ..... troche dziwne jest raczej nie wiąże z tobą jakichś dalszych planów, sądze ze chodzi tylko o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnlf
sam sobie dogadza w Twojej obecnosci cos nie tak z Twoim facetem :/// i to po tak krotkim czasie zwijaj koleżanko żagle bo tylko mu o bzykanie chodzi-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie cie traktuje
to powinno wyniknąć z sytuacji, nastroju, chwili a nie dlatego że on ma takie potrzeby i oczekiwania a już domaganie sie żebyś mu coś robila żenujące miesiąc to w końcu krótko jeżeli nie poloączyla was że tak powiem gwaltowna chemia :) tylko zaczeliście od zwyczajnej randki zgadzwm sie z postem wyżej wygląda mi na to ze facet szuka obiektu seksualnego, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_wiedzec_wiecej
no wlasnie nie wiem, bo z drugiej strony on twerdzi, ze juz chce czegos na stale itd, ze mysli powaznie ( nie ze jeszcze o mnie, ale tak ogolnie), ale ze ma takie duze napiecia.... sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammmmeliaaaaaaa
"duze napiecia" ---- no niezle to niech sobie zrobi sam dobrze zanim do ciebie przyjdzie w to co mówi to absolutnie nie wierz facet ci powie wszystko zeby sie dobrać do twojej dupy i ten mi na takiego wygląda gdyby chcial dziewczyne do stalego stabilnego związku to napewno znajomość nie tak by sie zaczynala, raczej interesowaloby go zbudowanie wiezi uczuciowej i emocjonalnej a nie jego duze napiecia na pierwszym planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldoona 34
Faceci nie są tak do końca bezmózgowcami, wiedzą że kobietom zależy na stały związkach, więc wkładają takie gadki, miałam już nie raz takie sytuacje, ale jak przetrzymasz faceta trochę to zobaczysz na czym mu tak naprawdę zależy, bo jeśli chodzi o sex to po 2 miesiącach już takiego gościa nie będzie obok Ciebie koleżanko... daj sobie z nim spokoj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo jassssssne
kobieta ..... skończy sie na tym , ze bedzie tylko dawala dupy najpierw bo rozmowy już nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_wiedzec_wiecej
tylko, ze to wyglada tak, ze on np przyjezdza do mnie na caly dzien, rozmawiamy, ogladamy filmy, wychodzimy gdzies itd, to nie jest tak, ze tylko te reczne roboty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reertt
w wieku 27 lat nie patrzy sie juz na to ile trwa zwiazek bo to dziecinne. chcsz sobie robi dobrze to robisz.... nie chcesz to nie i koniec... moim zdaniem miesiac czasu to juz odpowiedni moment na sex.... kobieto kiedy bedziesz to robi? w wieku 60 lat?? nie trac czasu.....i ni mowie tego z ironia... poprostu dzis sex nie ma juz wymiaru takiego jak dla nastolatki... masz 27 lat czy warto marnowac cho jedna chwile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_wiedzec_wiecej
on wlasnie tez twierdzi, ze chcialby mnie juz miec tak calkiem, zeby byc ze mna tak do konca, robic rozne rzeczy, w tym takze uprawiac seks... Ale ja sie zastanawiam, jak wlasnie wybadac czy to czasem nie tylko o seks chodzi.... W sumie to np jemy obiady z moimi rodzicami, nie ma oporow, przed tym, zeby z nim troche porozmawiali itd, wiec jakby wszystko powaznie, a z drugiej strony to ze tak mnie prosi, zebym go TaM dotykała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wlasnie tez twierdzi, ze chcialby mnie juz miec tak calkiem, zeby byc ze mna tak do konca, robic rozne rzeczy, w tym takze uprawiac seks... Ale ja sie zastanawiam, jak wlasnie wybadac czy to czasem nie tylko o seks chodzi.... W sumie to np jemy obiady z moimi rodzicami, nie ma oporow, przed tym, zeby z nim troche porozmawiali itd, wiec jakby wszystko powaznie, a z drugiej strony to ze tak mnie prosi, zebym go TaM dotykała.... Tak Ci mówi-a w środku z Niego kipi;-).To takie proste do zrozumienia.Nie rozumiesz .?.. Oszukujesz Siebie,Jego,Mnie,Kogo? Czego Ty chcesz? Powiedz! ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś wyposzczony
cholera i w sumie dupa, że prosi a nie umie sprawić żebyś sama tego chciala chyba on jednak cie nie kreci jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, on ma 28 lat, dorosły, normalny facet, to oczywiste, że mu się chce...wg mnie powinno Cię to cieszyć... no ale że musi Cię o to prosić? Taka cnotliwa jesteś? hm... jakbyś miała na niego ochotę, to byś się nie zastanawiała, tylko dotykała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem pod wrażeniem, że już po miesiącu jada obiady z Twoimi rodzicami...z moim jestem prawie 5 miesięcy i nawet ich na oczy nie widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_wiedzec_wiecej
moze jeszcze jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...może ja...poznałam wspaniałego mężczyznę- zanim sie spotkalismy czułam coś niezwykłego...trwało to 4 m-ce w końcu się spotkaliśmy...potem 2 spotkanie- On powiedział,że kocha...nakrzyczałam na niego :( myślałam, że z choinki się urwał... nawet nie po miesiącu spaliśmy ze sobą (nie uprawialiśmy seksu), ale zrobiłam mu dobrze ręką... jesteśmy ze sobą prawie 2 lata...kocham go bardzo różnie bywa, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhhh
jakbym czytala swoja historie, moze to ten sam facet hah wiek by sie zgadzal tylko sie to zakonczylo bo nie dostal tego co chce... chodzi tylko o seks nic wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
Ja pierdziele dzieczyno uciekaj od takiego typa!!! oczywiscie jesli chcesz sie zabawic to jak najbardziej ale jak myslisz o czym powaznym to z tym gosciem tego miec nie bedziesz. Przeciez po miesiacu to sie ledowo zna druga osobę. sama mam 28 lat i jakby gosc napierał tak na bzykanko to bym go w dupe kopła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
Kobieta w czerwonym berecie, wiesz co smiac mi sie chce jak czytam twoje posty!!widocznie sama jestes łatwa dupa i już mozna cie miec na 1szej randce, ale sa tez dziewczyny ktore potrzebują uczucia zeby isc z kims do łóżka a facet ktory tego nie rozumie jest zwykłym dupcyngielem ktory mysli tylko o sobie i swoich potrzebach. Jak facetowi zalezy i nie ejst dupcyngielem to wyczuje odpowiedni moment a nie bedzie cisnoł jak ten o ktorym pisze autorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuu
Montmorlonit kolejny sie mądry znalazł a powiedz co tu ma wiek do tego???? sa ludzie dla ktorych seks to zwykły sport a sa tacy ktorzy łączą go z uczuciem p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z reertt, w takim wieku nie patrzy sie na to ile trwa związek..nie jesteście dziećmi po 16 lat, tylko dojrzałymi ludźmi z potrzebami! ja bym też nie chciała czekać. Z seksu trzeba korzystać, bo życie minie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce _wiedziec_wiecej
a jak wybadac czy mu zalezy tylko na seksie, czy na czyms wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mu nie dasz dupy
to sie przekonasz daj mu jeszcze ze dwa miesiące czekania jak tak naciska to niech poczeka, szlag go przeciez nie trafi, dwa miesiące nie wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce _wiedziec_wiecej
ale mysicie ze 2 miesiace postu wystarczy? bo ja tak wstepnie mu powiedzialam o 6 miesiacach..to pow, ze musi sie zastanowic czy to ma sens... w sensie ten zzwiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×