Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelao

Inhalator dla dziecka-kto poleca????

Polecane posty

Gość ewelao

Mój syn często miewa infekcje górnych dróg.Zastanawiam się nad nabyciem inhalatora.Myslicie że to dobry pomysl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelao
skończone 2.Sąsiadka dla 2latka tez stosuje i stwierdziła,że się sprawdza.Ale jak się obawiam,że mój synek nie będzie chciał poddać się takiej inhalacji,bo ogólniue boi się róznych urządzeń.Ale jesli ma pomóc to zakupię i jakos sprówbuję go poinhalować.bo juz mam dość ciągłych chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja uzywam dla synka nebulizatora firmy medel z tym ze on musi miec podawane przez niego sterydy. najlepiej porozmawiaj z lekarzem on ci doradzi czy w przypadku twojego dziecka jest to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie umiał wdychać to jak najbardziej. Ostatnio też czytałam o domowej saunie w łazience tzn. wlać do wanny gorącej wody z olejkami eterycznymi lub naparem szałwii, rumianku, tymianku i posiedzieć z dzieckiem w łazience ok. 15 minut. Ale najlepiej poradzić się pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelao
Tyle,że my nie mamy pediatry tylko zwykłego lekarza rodzinnego.A ten lekarz to raczej mało przydatny :( Ostatnio laryngolog powiedział,że przydałyby się takie inhalacje,jak mały miał zapalenie krtani.Więc stąd tez mój pomysł.a on dodatkowo jest alergikiem,więc sporo katarów i kaszlów jest na tle alergicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my uzywamy nubulizatora do inhalacji z silvestro i mamy dodatkowo tube do nubulizacji ktore zakupilismy dziecku jak mial 2 latka z powodu czestych zapalen oskrzeli, i przez to musielismy lezec cesto w szpitalu, odkad sama podaje mu leki w domu, ani razu nie bylismy w szpitalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 groszy
to jaki kupic inhalator zalezy od tego w jakiej formie masz podawac leki. Sa preparaty ktore podaje sie przez nebulizator a sa takie ktore podaje sie przez tube. Moja corka ciezki alergig ma jedno i drugie urzadzenie choc ostatnio korzystamy z tuby. Dla mnie i dla niej wygodniejsza bo krocej podaje sie te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelao
A czy jak dziecko zaczyna pojkasływać lub smarkać,to od razu trzeba mu dawac przez inhalator leki czy można najpierw dawać np sól fizjologiczną czy jakies olejki aromatyczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_bogusia
o leki najlepiej zapytać zaufanego lekarza, natomiast inhalator dla dziecka powinien posiadac dobre parametry inhalacji (wtedy skutecznie i szybko wyleczysz dziecko). Zwroc uwage na wydajnosc - szybka inhalacja to mniej czasu potrzebnago na inhalacje, co jest pomocne gdy dziecko tego nie lubi, albo jak sie szybko nudzi. Moge polecić ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcqedc
Zdecydowanie Tak. Ale inhalator z nebulizatorem !!! Na drogi oddechowe dolne i górne polecam sól fizjologiczną. U mnie korzysta dwójka dzieci i dwoje dorosłych. Młodej puszczam bajkę w tym czasie żeby się tak nie denerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam taki: http://images.google.pl/imgres?imgurl=https://www.tanie-leczenie.pl/images/9902A.jpg&imgrefurl=https://www.tanie-leczenie.pl/apteka/sprzetmedycznyinhalatory-10_80.html%3Fsort%3D4a%26page%3D1&usg=__t5VwD8aFCvDkveFLZ2ElxuMdgGg=&h=200&w=200&sz=12&hl=pl&start=4&tbnid=ZqVuhRXrg8mfAM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dpingwin%2Binhalator%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG u nas sprawdza sie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and66na
jakis czas temu rowniez słyszalem ze inhalatory włoskiej firmy MEDEL sa bardzo polecane przez uzytkownikow - trwale, z długa gwarancja i nie maja wygorowanych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_bogusia
dokladnie tak - inhalator z nebulizatorem (czesc ktora wytwarza mgielke). Warto porownac troche sprzetu na rynku, zeby dobrze wybrac. Wlasnie w przypadku nebulizatorow sa bardzo duze roznice a to chyba najwazniejsza czesc inhalatora. Dla przykladu: porownajcie sobie parametry MEDEL PRO i CompAIR Pro OMRON za podobne pieniadze - roznica jest znaczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
Ja mam taki inhalator z nebulizatorem http://cislog.istore.pl/pl/inhalator-nebulizator-tlokowy-mini-typ-3033.html . Nie ma wygórowanej ceny, zwłaszcza jeśli popatrzeć na jego przydatność. Ma dwa rozmary maseczek, dzięki czemu i moja córka i niekiedy ja bądź mąż go używamy. Bardzo fajnie używa się go z Zabłocką Mgiełką Solankową, zdecydowanie jest to korzystniejszy efekt w przypadku kataru u mojej córeczki, aniżeli psikanie samą wodą morską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mojego doświadczenia mogę Wam polecić inhalator Simple (Smart&Easy) SANITY. Moim zdaniem po takiej przeprawie jaka przeszłam z inhalatorami ten jest zdecydowanie numerem jeden. Do tego jest lekki i poręczny wiec mozna go zabrać zawsze ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę od 1 września 2015 r. trwa ogólnopolski konkurs inhalatorów firmy Diagnosis. Kupcie w aptece jeden z inhalatorów tej firmy i wygrajcie m. in. tablet Samsung Galaxy Tab S , telefony Samsung Galaxy S5 i inne cenne nagrody! Wiecej info na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-inhalatory i w opakowaniach inhalatorów firmy Diagnosis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Mojemu maluchowi bardzo pomogły takie inhalacje. Jeśli zaś chodzi o wybór inhalatora to ja jestem bardzo zadowolona z tego od BABY SANITY. Bardzo podoba mi się w nim to, że ma specjalny smoczek oraz maskę, no i jest bardzo poręczny. Dodatkowo jest na niego aż 3 lata gwarancji a nie tylko 2 jak zwykle to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Madel Family. Używamy go juz od prawie 7 lat. Drugi tez mamy Madel ale ten mały, kwadratowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka33
Dobre parametry ma inhalator Baby SANITY. Warto sobie czegoś takiego poszukać. Na tle innych inhalatorów zrobionych z myślą o dzieciach to ten jest bardzo prosty w działaniu, wydajny i wyjątkowo cichy. W zestawie jest bardzo fajny smoczek dla bobasa. Zdecydowanie polecam przy wszelkich problemach z drogami oddechowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertyyy
Do domowego użytku dobrze się nadaje inhalator Baby. Rozsądna cena, końcówki do inhalacji dla dzieci i dorosłych. Łatwo można przenieść urządzenie, jest stosunkowo lekkie, niewielkich rozmiarów, ale za to całkiem wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaszz
Dobre parametry ma sprzęt od Sanity - inhalator PRO. Można tutaj regulować wielkość cząsteczki, w zależności od potrzeb. My w domu to najczęściej stosujemy w przypadku zapalenia gardła, kataru, tego typu rzeczy. Dobrą opcją akurat w tym modelu jest irygator, czyli ma się takie 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julabamb
Ja, z czystym sumieniem. ;) Odkąd mój synek się inhaluje to rzadko łapie infekcje gardła, a wcześniej to była jakaś masakra. Kupilismy mu inhalator od diagnostic i jestesmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelkaelka
Ja podobnie jak koleżanka wyżej zauważyłam, że jak moje dzieciaki (są alergikami) się inhalują (nawet nie codziennie, tylko co 2-3 dni) to rzeczywiscie jakoś lepiej z zatokami, z katarem :) Lekarz rodzinny nam polecił firmę DIAGNOSIS - cichy inhalator i niedrogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOja corka tak niewidzila inhalatorow ze wpadala w szal. Nalewam goracej wody do wanny i kropelki sosnowe. Ona stoi nad wanna i wrzuca zabawki a para na nia leci i naprawde to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKrk
JA! I to z całym przekonaniem. MOje dzieciaczki są alergikami. Odkąd raz na jakiś czas robię im inhalację to jakby lepiej przechdozli okres pylenia. Polecam inhalatory od Diagnostic - tanie i ciche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majulka
Na pytanie: kto poleca, odpowiedzieć powinien każdy. Inhalacja to ejst dobra sprawa - nawet zapobiegawczo, żeby wzmocnić organizm... Te inhalatory od Diagnostic rzeczywiście są porządne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×