Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelao

Inhalator dla dziecka-kto poleca????

Polecane posty

Gość darvos
Ja mam Baby polskiej marki Sanity – działa poprawnie, jest w miarę cichy, nie skomplikowany w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą robotę robi nasz inhalator Baby, nie traci leku, aerozol się wchłania, jest na tyle delikatny że spokojnie nawet niemowlak może tutaj inhalacje mieć przeprowadzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno PRO jest fajną alternatywą, można dużo rzeczy tu sobie regulować indywidualnie – wielkość leku, szybkość podawania, co się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingazawadzka
Nie mamy w domu problemow z Pro Sanity, działa szybko, aerozol jest fajnie przetworzony czuć w nim nasycenie lekarstwem a nie samą mgiełką wodną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kingazawadzka ile Ci płaca za spam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensownie jest zbudowany nasz Baby jeśli chodzi o inhalację u naprawdę małego dziecka. Smoczek zdaje egzamin rewelacyjnie, nie podrażnia usteczek języczka czy podniebienia synka. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho pracuje Baby, nie ma jakiś drgań, szumu i innych dystraktorów które by dziecko stresowały i przeszkadzały w inhalacji. Nadaje się do różnych leków, terapii, na górę i dół dróg oddechowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również używam Baby i podobnie jak tu panie pisały wszystko pracuje zgodnie z instrukcją, sprawnie wydajnie. Samo podłączenie inhalatora to jest chwila czy potem umycie i spakowanie w torbę. Muszę przyznać że cały zestaw faktycznie nie waży dużo ani nie zajmuje dużo miejsca także na pewno model łatwy w przenoszeniu, transporcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest teraz różnych inhalatorów w sprzedaży. Ja kupiłam Pro głównie ze względu na irygator. Ma to sens, bo żeby skutecznie podać lek w aerozolu warto wcześniej sobie oczyścić drogi oddechowe żeby lek mógł swobodnie płynąć. Moim zdaniem inhalacja przy zatkanym nosie itp. to się mija z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mogę napisać, Baby jest bardzo wygodny i bezpieczny przy dzieciach. U nas synek też wdycha mgiełkę bez jakiegoś płaczu nerwow i stresu a z tego co czytaliśmy z żoną na forach to sporo rodziców ma problemy z namówieniem swoich dzieci do takiej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecę  Pro nie mogę na niego narzekać. Fajnie że można sobie tutaj ustawić tempo dla siebie, nie za szybkie nie za wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 17.10.2018 o 15:51, Gość gość napisał:

To samo mogę napisać, Baby jest bardzo wygodny i bezpieczny przy dzieciach. U nas synek też wdycha mgiełkę bez jakiegoś płaczu nerwow i stresu a z tego co czytaliśmy z żoną na forach to sporo rodziców ma problemy z namówieniem swoich dzieci do takiej kuracji.

Rzeczywiście   Baby jest cichy, to muszę przyznać. Też miałam tutaj trochę obaw przed zakupem, ale jestem zaskoczona in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddca

Warto pomyśleć nad jakimkolwiek inhalatorem moim zdaniem. Akurat Alergia Stop jest o tyle dobry że wydajny, nie marnuje lekarstwa, co w innych modelach wiem że wygląda dość różnie. Moja koleżanka miała przez pewien czas inhalator który praktycznie wcale nie pobierał lekarstwa a jedyne co leciało w aerozolu to zwykła para wodna. W Alergia Stop nie ma z tym problemów, lek rzeczywiście się wchłania i czuć to zwłaszcza podczas leczenia przy przeziębieniach kiedy efekt jest praktycznie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_zawza

Ja kupilam na ceneo taki ceneo.pl/37722137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

W zależności do tego czego szukasz różny sprzęt będzie odpowiedni, jedni stawiają na inhalatory typowo dla dorosłych inni na uniwersalne urządzenia, na rynku znaleźć można różne propozycje więc warto je porównać. Z jednej strony inhalator dla dziecka od Sanity będzie dobrą opcją przy dzieciach, z drugiej strony jeśli inhalator ma być dla dorosłych to raczej sprzęt się już nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Najlepiej poszukaj w sieci inhalatorów, porównaj sobie i wtedy łatwiej będzie coś odpowiedniego wybrać. W sprzedaży tych propozycji jest dużo więc jak dobrze poszukasz to myślę, że wybierze się coś interesującego. My kupiliśmy ostatnio taki → sanity.pl/inhalator-dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

U mnie inhalator, z którego korzystamy z mężem się nie sprawdził więc po wizycie w aptece kupiliśmy model Baby, który ma sympatyczny dziecięcy kształt, ale co najważniejsze przygotowany tak, by delikatnie podawać lek i dzięki temu dziecko się go nie obawia, jest rzeczywiście bardzo dobrze wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×