Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelao

Inhalator dla dziecka-kto poleca????

Polecane posty

Gość EwelkaChłap
Ja, zdecydowanie. Nasza córeczka ciągle miała zawalone zatoki, od nich gardełko i zapalenie, za zapaleniem. Okazało się, ze ma alergię. COdzienna Inhalacja sprawiła, że gorne drogi oddechowe są w dużo lepszym stanie. POlecam inhalatory od firmy DIagnostic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjjjaaa
Ja - nic tak nie działa na problemy z górnymi drogami oddechowymi, jak inhalacja właśnie. DIagnostic Nano polecam. :) Bardzo spoko cena i wszędzie można je dostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre są włoskie inhalatory Med2000 cx, ogólnie każdy produkt tej firmy zasługuje na polecenie, z prostej przyczyny - mają bardzo długą gwarancję i w pełni włoską produkcję. Obecnie 99% sprzętu płynie do nas z Chin - inhalatory med2000 w odróżnieniu od reszty, produkowane są we włoskiej fabryce. Tutaj można poczytać więcej http://medyczny-rzeszow.pl/p/145/618/med2000-cx-aerokid-szybki-inhalator-dla-dziecka-inhalatory-urzadzenia-inhalatory-oraz-akcesoria.html Osobiście polecam ten sprzęt również ze względu na nakładkę Andy Flow (w linku powyżej można znaleźć o niej informacje). Dobry sprzęt, stosowany na całym świecie od wielu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertss
Typowo pod potrzeby dzieci, w tym praktycznie noworodków jest zrobiony inhalator Baby Sanity. Ma smoczek w zestawie i maseczki dla dzieci i dorosłych, a samo urządzenie jest zaprojektowane na podobę zajączka. Z takich innych parametrów technicznych to bym wyróżnił też cichy tryb pracy. Różnica jest ogromna, jak się porówna z innymi inhalatorami, które są w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterr
Sprawnie podaje lek model Baby Sanity. Inhalator polskiego producenta, wydajny, wygodny w przenoszeniu i czyszczeniu. No i duże brawa za to, że kompresor nie chodzi za głośno, przez co nie straszy dziecka podczas inhalacji. A niestety w wielu produktach hałas jest dużym problemem i wielkim minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zessaaa
Zainwestowałam w model PRO Sanity i jestem happy. Pracuje całkiem cicho, w zestawi są maseczki dla dzieci i dorosłych. Ogólnie to jest to inhalator 2 w 1, bo też irygator jest dołączony, więc nie tylko inhaluje, ale też oczyszcza drogi oddechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór inhalatorów ma Medbryt na swojej stronie - www.medbryt.com.pl Ja szukałam czegoś przenośnego, małego, kieszonkowego i właśnie u nich udało się znaleźć. Model nazywa się Pocket Air i rzeczywiście można go schować do kieszeni. Jest bezgłośny co jest na duży plus jeśli chodzi o dzieci, które różnie na hałas sprężarki potrafią zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry sprzęt medyczny udało mi się znaleźć w sklepie http://medisquad.pl/ . Myślę, że tam możesz znaleźć odpowiedni inhalator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czssds
Dobrze mi się sprawuje inhalator Baby Sanity. To mój nowy nabytek, więc też trudno mi powiedzieć jak on będzie działał za rok, czy dwa. Gwarancja jest na 3 lata i w sumie robi wrażenie dość porządnego. Kompresor mocny ale cichy, oby tak płynnie to pracowało jak najdłużej. Oczywiście nie mogę też nie napisać o designie, który tu jest odjechany – synek się zakochał w tym inhalatorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkk
Na razie to sobie chwalę nasz inhalator AlergiaStop Sanity. Mam nadzieję, że z biegiem czasu moja pozytywna opinia się nie zmieni.. Używamy go krótko więc póki co trudno mi coś mówić o takich kwestiach jak choćby trwałość. Ale już sama eksploatacja, podłączenie, przygotowanie mgiełki do inhalacji, obsługa – to wszystko stoi tutaj na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola181
mam w domu inhalator Med2000CX - http://medyczny-rzeszow.pl/p/145/618/med2000-cx-aerokid-szybki-inhalator-dla-dziecka-inhalatory-urzadzenia-inhalatory-oraz-akcesoria.html kupiłam go bo słyszałam sporo dobrych opinii o tym inhalatorze kiedyś w szpitalu jak byłam z córką na badaniach i muszę przyznać że jest naprawdę bardzo skuteczny, oraz jakość wykonania jest bardzo dobra nie jest to żadna chińszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irtysss
Akurat sama teraz sobie przeglądam ofertę inhalatorów i powiem, że wybór jest duży. Sporo większy niż jak jeszcze kilka lat temu się przyglądałam. Wtedy nie kupiłam, ale teraz jestem już zdecydowana na model Pro Sanity. To polska marka, nie jest to jakiś chiński mechanizm. Akurat z tego inhalatora korzysta moja przyjaciółka i miałam okazję u niej w domu obserwować jak działa. Bardzo cichy, łatwy w ustawieniu, czy też potem w przechowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur55
Moja żona namówiła mnie na inhalator polskiej firmy Sanity - Baby Sanity. Korzystamy i raczej sobie chwalę. O ile mi to się przyda od czasu do czasu jak się przeziębię, o tyle synom czy żonie to się takie wziewne podawanie leku dużo bardziej i częściej przydaje. Wszyscy mają problemy alergiczne. Łatwa obsługa sprzętu, jak na razie jest nieawaryjny, także oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda54
Zielone światło mogę dać marce Sanity i ich inhalatorom. Sama używam Baby Sanity. Kupiliśmy go niedawno bardziej dla córy, ale sami z mężem też czasami skorzystamy. Solidna konstrukcja, mocna obudowa, a cały mechanizm dużo miejsca nie zajmuje, jest łatwy w ustawieniu. Dla córy na pewno ważne jest, że kompresor nie hałasuje za mocno. Też pod tym kątem właśnie szukaliśmy, żeby inhalator był maksymalnie cichy i ten jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki64
Można w cenie do 200 zł zamówić Baby Sanity. W domu korzystamy już od pół roku i działa bez zakłóceń. Szybka, wygodna inhalacja, ale też łatwo się wszystko czyści. Mały inhalator, można wygodnie sobie spakować do torby i schować do szafki, nie musi zaraz zajmować połowy mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę inhalatorów do wzięcia, że się tak wyrażę. Ja wybrałam Baby Sanity. To w sumie raz z córą wybieraliśmy przez internet. Jej się ten inhalator – króliczek spodobał, od razu zwrócił jej uwagę. Ja popatrzyłam na tempo inhalacji, hałas i inne parametry i faktycznie to był dobry wybór. Cichy sprzęt, łatwy w obsłudze, lekki, poręczny, naprawdę fajnie się sprawdza przy inhalacji małego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam574
Trochę tych inhalatorów w domu mieliśmy i różnie z nimi bywało. Największym problemem zawsze był hałas jednak. Teraz używamy Baby Sanity i tutaj faktycznie poziom decybeli jest bardzo niski. Akurat dzieci głównie korzystają z inhalacji także dla nich i ich wrażliwego ucha to jeśli automat robi za dużo huku jest nie do wytrzymania. Bardzo fajny, zrobiony dla najmłodszych użytkowników aparat, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucka475
Jakoś od miesiąca mamy inhalator w domu i jest to polskie urządzenie Baby Sanity. Wcześniej to głównie robiłam inhalacje taką domową metodą z naparem i wdychaniem oparów. Tam się dużo tego leku marnowało, przy inhalatorze z kompresorem w zasadzie wszystko trafia do dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola545
Podoba mi się jak na razie jak działa Sanity Simple. Kupiłam zachęcona przez teściową i jak na razie jest lepiej niż myślałam. W tym sensie że inhalacja nie męczy, nie trwa długo, nie jest uciążliwa. Ja to jeszcze pół biedy, ale bałam się bardziej o dzieci, że nie za bardzo będą chciały z takiego aparatu korzystać a jest zupełnie na odwrót, sami się upominają o inhalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnie podaje lek inhalator Sanity Simple. Przede wszystkim to jest w tym modelu dobre, że można sobie wielkość cząstki ustalić pod kątem konkretnej terapii. Nie ma tak, że jest tylko jeden typ aerozolu – do wszystkiego. Z innych zalet to też małą wielkość i małą wagę bym wskazała bo się rzeczywiście przydaje zwłaszcza podczas ustawienia i przenoszenia sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik785
Dobre parametry jak na swoją całkiem niewysoką cenę ma aparat Sanity Simple. Dałem za niego trochę ponad sto złotych, ale już mniej niż sto pięćdziesiąt a parametry ma takie same jak te za 200 zł i więcej. Szybko przede wszystkim podaje lek, nie trzeba siedzieć nad automatem długo i czekać aż się aerozol przyjmie w drogach oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie syn na stojąco nie dał rady przyjąć leków wziewnych. Ataki nerwicy, płacz, ogólnie kiepska sprawa, a ze względu na infekcję dróg oddechowych musiałem mu podawać leki wziewne. Polecono mi inhalator Pocket Air. Przyznam, że się sprawdził w moim problemie, bo lek podaję synowi teraz, kiedy leży i nie ma praktycznie żadnych nerwów. Lepsza atmosfera. Wcześniej miałem inhalator, z którego ciągle leki się wylewały, a tutaj idealna szczelność. Dobrze się trzyma, dołączone akcesoria profesjonalne. Inhalator można powiedzieć z górnej półki jakościowej, nawet sporo osób dorosłych go używa, szczególnie podczas jazdy samochodem. Brałem od producenta bezpośrednio www.medbryt.com.pl/inhalatory-dla-dzieci/cichy-inhalator-pocketair , więc trochę zaoszczędziłem. U mnie jest ok, więc jeżeli szukasz czegoś uniwersalnego to odwiedź ofertę. Tam jest pełna informacja o bardziej technicznych aspektach urządzenia. Kilka recenzji od dotychczasowych klientów też się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnas33
Z moich doświadczeń z inhalatorami to jestem zdania, że lepiej kupić tańszy prostszy model niż inwestować w coś droższego z milionem nikomu niepotrzebnych funkcji...teraz stosujemy w domu system Alergia Stop i jest okej. To polska produkcja od Sanity. Inhaluje przy alergii, ale nie tylko, można w sumie każdy lek tutaj wlać, byleby był przeznaczony do podawania drogą wziewną ofkors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mi działa Pocket Air marki Medbryt. Wcześniej mieliśmy w domu pneumatyczny o ile dla dorosłej osoby to jeszcze taki system daje radę, ale dla dziecka jest nie do zniesienia z uwagi na hałas. Ten co teraz mamy kieszonkowy jest cichy, inhalacja krótko trwa, w konstrukcji jest specjalna membrana która chroni przed zanieczyszczeniem także pod względem higieny też jest tutaj wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulas111
Dużo nam daje inhalacja w związku z problemami alergicznymi. A w domu alergików to mam troje...Teraz to w ogóle jest jakaś plaga naszych czasów chyba. Urządzenie kupowałam niedawno i wybrałam z mężem model PRO Sanity. To jest bym powiedziała, że średnia półka cenowa. Profesjonalny, atestowany, szybko jest w stanie dużą dawkę leku dostarczyć. Jak na razie działa bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranmałgo
Moja córka ma alergię na koty. Kłopoty związane z oddychaniem były naprawdę uciążliwe, w związku z czym zaczęliśmy się rozglądać za inhalatorami. W naszej okolicy z pomocą przyszła http://www.aptekapultusk.pl , która posiadała ogromny wybór inhalatorów, również dla dzieci. Maja może w końcu sypiać bez problemów, od kiedy udało nam się zakupić ten sprzęt, naprawdę warto, gdyż nie ma co żałować pieniędzy na zdrowie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalscyyy
Dobry nebulizator to podstawa przy tych nowoczesnych inhalatorach. Odpowiada za przemianę leku w aerozol, także im lepszy nebulizator tym ta mgiełka ma lepsze parametry potem. No i ważna też jest na pewno optymalna pojemność, przy opisach inhalatorów powinna być informacja ile ml pojemności ma nebulizator. Warto na to spojrzeć przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle walczę z alergią na wszystko co chyba mnie otacza, pierwszymi objawami astmy i przewlekłymi problemami z zatokami... bez inhalacji było by ciężko. jest taki fajny sklep w necie https://kredos.pl/inhalatory tam jest spory wybór i doradzą jak trzeba. ceny też przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalinosik
Jeśli szukasz dobrego sklepu medycznego możesz zajrzeć na https://kredos.pl/inhalatory. Wiele osób poleca ten sklep mają duży wybór inhalatorów. Polecanym modelem jest często inhalator omron a3. Warto przeczytać specyfikację, bo inhalator czy nebulizator dobrej jakości, to znaczna ulga dla chorego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habasx
Super jestem zadowolona z inhalacji urządzeniem Baby, nie ma jakiś zacinek, córa jest sobie w stanie dopasować oddech do pracy inhalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×