Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frwsfsdfs

Czy ja naprawdę muszę to tłumaczyć? Pand 30-letni facet powinien mieć auto!

Polecane posty

Gość do autoreczki
t co, teraz może baby mają was odwozić do domu po randce???wczoraj bylam z facetem na randce, ja samochodem on tramwajem....na koncu spytał nieśmiale czy może sie ze mną zabrać po drodze??buhahhahah spławiłam gościa..taki to we mnie jedynie wzbudza litość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoreczki
ale co tu sie dziwić... teraz faceci chodzą do kosmetyczek, na solarium, slyszlam też ze robią sobie tipsy (zeby miec ładne paznokietki), golą sobie włosy na calym ciele......takze swiat sie zmienia i chyba teraz zarabianie na dom, kupno mieszkania i auta spoczywa na nas drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoreczki
komieczne poruszyles super kwestie...jak tu sie bzykac z takim 30latkiem jak mieszka z rodzicami???ja juz nie jestem licealistka tylko dorosłą kobietą a przy takich facetach ktorzy mieszkają z rodzicami nie można być i czuć sie dorosłą kobietą, zreszta oni tez sie tak nie poczuja poki nie zamieszkają sami lub ze swoja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoreczki
takze panowie wezcie sie w garsc bo my kobiety za niedlugo nie bedziemy was potrzebować.Po co nam ktois komu trzeba ugotowac,poprać gacie i posprzątać a kto nie daje nam nic????????? Jak ma sie 30 lat i nie ma nawet auta to co ty sobą reporezentujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoreczki
a do tego jak jeszczemieszkasz z rodzicami i nie masz auta to juz totalna porazka...niech mi taki powie co on robi z pieniedzmi????Do domu się pewnie dorzucać nie musi albo da 300 zł i co??na auto nie da sie odłożyc?? zal mi was panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie zastanawia... z wypowiedzi niektorych osob wynika, ze dopiero, gdy wyprowadzili sie z domu, zaczeli ywkonywac jakies domowe obowiazki - czyli co? mieszkali do pewnego czasu z rodzicami, po szkole rzucali plecak i pierdzieli w stolek reszte dnia? Ja mieszkam z rodzicami i jakos potrafie pojac, ze kazdy z domownikow ma swoje obowiazki i kazdy sprzata po sobie. No, ale dla mnie rowniez nie jest zaskakujace, ze ktos moze nie miec samochodu (z powodow wczesniej przeze mnie opisanych), ale miec poukladane we lbie i byc gospodarnym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam auta, ani nawet prawa jazdy. I nie mam najmniejszego zamiaru mieć. Taki jest mój wybór, nie muszę sie z tego tłumaczyć i nie obchodzi mnie co powinien mieć 30letni facet. Do autorki - jak ci sie nie podoba brak auta to sie z tym facetem nie zadawaj - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu wcześniej pisał, że woli dziewczynę mieszkającą z rodzicami bo taka nie przyprowadzi do domu co tydzień innego chłopaka. A te mieszkające z koleżankami są rozwydrzone. Ty to jakiś idiota jesteś naprawdę. Zastanów się czasem kilka razy zanim coś napiszesz. Studiuję daleko od domu, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu razem z koleżankami. I wyobraź sobie, nie przyprowadzam do tego mieszkania chłopaków. Nawet raz na miesiąc. Dlaczego? Bo się szanuję. A taka córeczka mieszkająca z tatusiem jak ma ochotę się bzykać to nawet codziennie sobie innego znajdzie. I tatuś jej w tym nie przeszkodzi. To jak kto się prowadzi zależy od charakteru i wychowania a nie od tego gdzie ktoś mieszka. Co do głównego tematu dyskusji to zgadzam się z autorką. Nie chodzi tu nawet o ten samochód tylko o to, że facet powinien mieć coś do zaoferowania. Bo skoro teraz nic nie ma to nagle po ślubie będzie miał? A jak się pojawi dziecko to co? Żona sama ma utrzymywać oboje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Co do tematu, to i kobieta z 30 na karku powinna mieć swoją już rodzinę: męża i przynajmniej dziecko. Porównanie nie na miejscu może ale dla mnie kobieta mająca 30 lat i więcej, która nie ma męża, czy stałego partnera to jest dopiero nieudacznik życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigbroder
No własnie jak ona śmie, nieudacznica jedna! Nie wykorzystać macicy do 30tki , tfu, toż to wstyd! A jeszcze męża nie mieć? Trza zaraz po 20stce łapać co popadnie, bo potem to klops i przegrane życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddsdsddssd
bigbroder > :D:D:D ereree > żałosna/y jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×