Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uduszę go

jezu, jak on mnie wkurwia!!

Polecane posty

Gość uduszę go

w południe pojechałam do chłopaka. cieszyłam się, że spędzimy razem tą niedzielę, bo w tygodniu mało mamy dla siebie czasu, oboje pracujemy... pojechałam i znalazłam go w garażu pod autem. zobaczył mnie i powiedział: "niepotrzebnie przyjechałaś, bo muszę teraz jechać do kumpla na kanał". ok. rozumiem. auto jest mu potrzebne, żeby do pracy dojeżdżać, w tygodniu nie ma czasu go podreperować, więc ok. on mówi do mnie: "jedź do domu, wieczorem do ciebie przyjadę"... jest wieczór. piszę do niego esa, czy skończył już z autem. jeśli tak, to żeby przyjechał. odpisał mi: "sama sobie przyjedź".... nosz kurwa mać!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
takich to się chyba nazywa: "palant" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
no właśnie: PALANT !!!!!! i tak jest zawsze. najpierw coś powie, naobiecuje, a później wielkie GÓWNO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 111
pewnie już ma ze 4 piwa w doopie także się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lartez
nie odpisuj mu. udawaj obojetna. zobysz... jak pies przyjdzie do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
a ja jak idiotka czekam cały dzień z bananem na ryju, bo Radzio do mnie przyjedzie.... i się doczekałam. cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaką masz
facet cię nie szanuje.Swoją drogą jestem ciekawa,kto uczy faceta szacunku do kobiet-matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelny
bardzo brzydko Ci napisał!!!!ja bym zadzwoniła i go opierdzieliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes strasznie wulgarna
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsf
"facet cię nie szanuje.Swoją drogą jestem ciekawa,kto uczy faceta szacunku do kobiet-matka?" nie. Same kobiety. Jesli facet jest zbyt dobry, to kobiety szukaja innego, wlansie takiego, jak facet autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezwykl
chlop nie naprawił samochodu i cos sie zepsuło i jest totalnie wkur.....y nie ma czym jutro dojechac do pracy a wy o takich pierdołach...odreagował na tobie.. jutro cie przeprosi spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
"sama sobie przyjedź.." przecież byłam u niego, to mi kazał do domu jechać!!!! idiota... "przyjade do Ciebie wieczorem" - kolejne słowa Radzia, którymi można sobie pokój wytapetować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
skad ja to znam... a pozniej jak ja sie do niego nie odzywam to dupe mi truje i wydzwania co chwila, jak ja mu dzis robie o to pretensje to on ze swoim tekstem: trzeba znalezc sobie poslusznego ksiecia. nie mam juz cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lartez
no cukieresek ;p bo taka prawda. jak olejesz to sam przybiegnie i jeszcze przepraszać będzie:P Facet to świnia;p wiem coś o tym bo sam nim jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk ku uyku
kochana, nie lam sie! bys wiedziala jak moj mnie wkurwia!!😠 (mieszkamy razem) wczoraj pojechal na mecz a pozniej mial jechac do brata a ze wczesniej troche sie poklocilismy, to przyslal wieczorem smsa, ze pojechal do drugiego brata i zostaje u niego na noc i bedzie rano-ok, nie wroci, to nie wroci. Dzis o 12 wrocil i polozyl sie spac, wstal jakies pol godz temu i mowi, ze jedzie do brata bo zostawil u niego plecak i mi jazdy robi o co mi chodzi i ze sie wyprowadzi- a niech idzie w chuj!! juz mam go dosyc- sciemniacz jeden!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
kocham go jak cholera. ale wkurwia mnie też jak cholera!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarzaX.. jak tak moż
jak tak mozna... ale faceci tacy sa.. mojtez otrafi sie ladnie do mni eoedzwac...;/ wez teraz ty sie zachowaj jak on i tyle... sam bedzie pisal jeszcze zebys ie spotkac. ja dzis do swojego pisalam czy sie jutro nie spotkamy bo jest problem chcialam porozmawiac a on ze nie moze.nie powie czemu tylko jakies dziwne tajemnice robi;/ a ja wyjezdzam w pt i sie nie zobaczymy dlugo ;/... ale stwierdzilam ze nie bede teraz leciala i prosila.... bo oni za bardzo czuja ze nam zalezy dlatego robia co chca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA DENNE OKRESLENIE
"BANAN NA RYJU". :-0 tak to gadaja ci z blokowiska z klatkami zamiast mieszkan lub wiochy zabitej dechami. gosciowa dno :-0 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk ku uyku
i mi jeszcze wkreca, ze to mi wciaz o cos chodzi a to on wczoraj sie wkurzyl i wyszedl i to, ze na noc nie wrocil, to wiem, ze mi na zlosc bo zawsze jakis numer wykreca jak sie poklocimy- niech sie buja A ty autorko naprawde sie nie odzywaj do niego, sam przyleci z podkulonym ogonem, no chyba, ze nalezy do tego typu co moj- za cholere pierwszy sie nie odezwie, wiesz, meska duma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
ja czesto telefon wylaczam,niech sie palant martwi,teraz tez ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk ku uyku
moj by sie martwil o mnie jakbym tel wylaczyla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uduszę go
właśnie nie wiem,czy przyleci. kiedyś się pokłóciliśmy, i to ostro. postanowiłam sobie - pierwsza się nie odezwę, choćby nie wiem co!! ale on nie pisze jeden dzień, drugi, trzeci... wystraszyłam się, nie wytrzymałam i napisałam. odpisał: "co tam??" Ja pytam: "czemu nic nie pisałeś?" I mi książę odpisał: "bo wiedziałem, że i tak pierwsza napiszesz..." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk ku uyku
widzisz, oni tacy sa wlasnie!! zbyt pewni siebie ale kiedys moga sie zdziwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgffggf
czasami dziwie sie jak czytam takie wypowiedzi.Wielokrotnie bylam w podobnych sytuacjach,ale nigdy nie pozwolilam i nie pozwole sobie na takie traktowanie.Dziewczyny miejcie honor,nie piszcie do tych dupkow dla ktorych nic nie znaczycie,miejcie godnosc i szanujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
jak dla mnie to za te moje puszczajace nerwy niech sie martwi,tylko czesto dlugo nie wytrzymuje bo ciekawa jestem jak reaguje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkfyukym
a jak mozna nic nie znaczyc dla kogos w kilkuletnim zwiazku?;/ czasami sie sama zastanawiam,ale to chyba niemozliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×