Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance

odchudzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Cosmopola
Pewnie że was nie zostawię no chyba że wy zostawicie mnie. Co do miłości to nie bój się bo strach jest najgorszym doradcą. Wiele w życiu widziałam a mam już 30 lat :D i powiem Ci że jeśli sama siebie przekonasz że jego nie może spotkać nic lepszego niż miłość do Ciebie to on też tak zacznie myśleć. Musisz być przekonana że to tylko kwestia czasu kiedu do niego dotrze że jesteś dla niego najlepsza i na nic innego i nikogo nie zważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pierwsze trzy dni są najgorsze.zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
chance nie rozumiem dlaczego się oburzasz sama przyznasz że ostatnio to nie było to z kim pogadać. Siedziałam pisałam i nic sądziłam że topik umarł. Poza tym nie zauważyłyście tego że powiedziałam że się z wami zżyłam ale to że szukam innego topiku. Myślę że to warte przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela71
Moge sie również dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY BĘDĘ POTRZEBOWAĆ WASZEGO WSPARCIA BO KTO JAK KTO ALE WY ZAWSZE MNIE WSPIERACIE:)) BOJE SIĘ JAK KOT WODY ALE KOCHAM GO I ZALEŻY MI NA NIM JAK NA MALO KIM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola ja się wcale nie oburzam, musiałaś coś źle zinterpretować.Mocna super że się zakochałaś.Zazdroszczę ci takich porywów serca.To super uczucie.Życzę ci wszystkiego naj naj.....i oczywiście witam nową \"twarz\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE DZIĘKUJE ŻEBY NIE ZAPESZYĆ.... PORYWY SA BOSKIE ALE MAM NADZIEJE ZE ON CZUJE TO SAMO.... MAM NADZIEJE ZE WYBIERZE MNIE... BO JA CHCE TYLKO JEGO.... A JAK WAM IDZIE ODCHUDZANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Mocna nie miej nadzieji musisz być tego pewna. Uwierz mi też kiedyś byłam w takiej sytuacji przegrałam bo się obawiałam czy mnie wybierze. Odbiła go laska która się nie obawiała tylko działała była swobodna wesoła i nie robiła maślanych oczu tak jak ja :( Moja dieta kuleje ale powiem wam że nieocenione jest niejedzenie kolacji. Wczoraj nic nie jadłam od 18 i dziś 1 kilos w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dziś drugi dzień na kopenhaskiej.Jestem strasznie głodna ale jakoś na wadze nic się nie zmieniło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś się trzymam, niz nie jadłam nawet jednego smacznego pączusia nie wciągnęłam.Super.Zaraz zjem obiadek. Moze troche się zapcham. A co u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSOPOLA-DZIĘKI WIELKIE!!!!!!! DZIŚ MU POWIEDZIAŁAM DLACZEGO ON I ZA CO GO TAK....BO SAM SPYTAŁ CO ON TAKIEGO ROBI I ZROBIŁ I ZE NIE WSTYDZĘ SIĘ TEGO WSZYSTKIEGO MÓWIĆ I TO GO CHYBA NAJBARDZIEJ PRZEKONAŁO:))UCIESZYŁ SIĘ ALE GDY OD TAK SWOBODNIE ZUCILAM ZE SZKODA ZE TO NIE IDZIE W 2 STRONĘ TO USŁYSZAŁAM HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM...... A JA POROSTU WARIUJE PRZY NIM I CZUJE SIĘ TAK SWOBODNIE JAK NIGDY MIMO TEGO ZE MAM WALKI TŁUSZCZU GRUBE NOGI PRZY NIM CZUJE SIĘ PIĘKNA I UŚMIECHAM SIĘ JAK GŁUPIA NAWET JEŚLI TYLKO O NIM MYŚLĘ. WIEM ZE JUŻ MNIE AKCEPTUJE TAKA JAKA JESTEM I CO NAJWAŻNIEJSZE ROZUMIE:) I CIESZE SIĘ ZE POWIEDZIAŁAM MU TO WSZYSTKO I TO JAK BARDZO GO CHCE PRZYTULIC DODAJĄC ZE NIE POWIEM CO JESZCZE... NIE CHCE MNIE ZMIENIAĆ PODOBAŁAM MU SIĘ NAWET TA Z PRZED DIETY:)) WIEM ZE BĘDZIE MNIE AKCEPTOWAŁ NAWET JEŚLI PRZYTYJE 20 KILO I BĘDĘ MIAŁA ZMARSZCZKI. HEH DZIĘKI NIEMU MAM TAKA ENERGI DO TEJ SZAREJ CODZIENNOŚCI. A KIEDY JESZCZE MOJA WAGA POKAZAŁA 6 KG MNIEJ OSZALAŁAM....:)))))) HURAAAAAAAAAAAA NIE MAM ANI KILOGRAMA NADWAGI.....WIEC JESZCZE TYLKO 24 KG I BĘDZIE CUDNIE. DZIĘKI WAM DZIEWCZYNY:)) RAZEM DAMY RADE!!!!! TYLKO CIEBIE CHCE MOŻESZ DOTKNĄĆ MNIE BARDZIEJ ZBLIŻYĆ SIĘ:))) KIEDY MÓWISZ TO CHCE CAŁOWAĆ CIE TAK PAWEŁKU CHCE TYLKO CIEBIE :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHANCE-DASZ RADE WSZYSTKIE DAMY RADE ZOBACZYCIE BĘDZIEMY NAJSZCZĘŚLIWSZYMI I NAJPIĘKNIEJSZYMI KOBIETAMI NA ŚWIECIE:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Mocna gratuluję odwagi ja jej nie miałam... Faceci lubią takie wyznania ale lubią też niedomówienia pamiętaj o tym :D trzymam za was kciuki! Nawet w literach widać jak się śmiejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK WSZYSTKO FAJNIE I TO NAPRAWDE.... TYLKO TO HMMM...... JA NIE BARDZO WIEM JAK MAM JE ROZUMIEC....BO MIAL DOSKONALA WYMOWKE BY NIE KONCZYC OBIAD PODANO:/ NO I KONIEC TEMATU ALE ODWIEDZIL MNIE NA PORTALU NA KTORYM SIE POZNALISMY A DAWNO TEGO NIE ROBIL....DOBRY ZNAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Myślę że dobry! To znaczy że jest zainteresowany tylko może jeszcze sam o tym nie wie :D Hmmm to najgorsze ze słów bo może oznaczać wszystko. Ja mam takiego szefa -"szefie chciałabym podwyżkę" - "hmmm" - "to znaczy? zasługuję na nią ponieważ...." szef: -"hmmm" -"szefie potrzebuję urlop" - "hmm" Z tym słowem nie można nawet polemizować, powiem wam że to doskonała taktyka negocjacyjna :D Myślę że go połechtałaś tym wyznaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM NADZIEJ:) JAK JA CHCE Z NIM BYĆ TO POROSTU NIE MOGĘ TEGO OPISAĆ SŁOWAMI.....DZIEWCZYNY JESTEM W 7 NIEBIE KIEDY JEST OBOK A CO DOPIERO KIEDY BĘDZIE ZE MNĄ. HEH NAWET NIE WIEM JAK I KIEDY ALE POWIEDZIAŁAM MU ZE JAK PRZYJEDZIE BĘDZIE WIOSNA NIE BARDZO ZROZUMIAŁ WIEC POWIEDZIAŁAM MU ZE SA OSOBY DZIĘKI KTÓRYM KAŻDA ZIMA STAJE SIĘ WIOSNA. KURDE WPADŁAM PO USZY:)) ŻEBY TYLKO ON PO NIE TEZ WPADŁ. I MASZ RACJE NAWET W LITERACH WIDAĆ ZE SIĘ ŚMIEJE I AZ BOJE SIĘ POMYŚLEĆ JAK BĘDĘ SZCZĘŚLIWA KIEDY BĘDĘ GO JUŻ MIEĆ OBOK W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU:)))I WIEM ZE MINIE BARDZO WIELE CZASU NIM NACIESZE SIĘ NIM....:))) ALE NIE MOGĘ ZAPOMNIEĆ O NIEJ....CAŁY CZAS MAM GDZIEŚ W GŁOWIE SIEBIE JAK ON POWIEDZIAŁ ZE ZALEŻY MU NA NIEJ I TO UCZUCIE :/ I WIEM ZE CAŁY CZAS BĘDĘ SIĘ BALA O TO ZE JAK ONA SIĘ POJAWI BĘDZIE ZŁE.... :( A TERAZ POWIEDZCIE MI KTÓRA DZIURKA NOSA SWĘDZI NA MIŁOŚĆ:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
:D Mocna ja bym powiedziała że na miłość to nie dziurka w nosie swędzi tylko... :D Wiesz co jak masz do niego adres to wyślij mu w kopercie świerze płatki czerwonych róż a w nich zatopione twoje zdięcie koniecznie czarno-białe jest bardziej romantyczne a na odwrocie napisz coś w stylu "jak sądzisz o czym teraz myślę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
A jescze znam jeden taki trik (tylko nigdy nie wolno wam zdradzić tego przed facetami) jeśli idziesz ze swoim facetem i on spojrzy przeciągle na jakąś lasencję to Ty też obróć głowę i powiedz do niego : "hmm ciekawe czy jest zdrowa?" on instynktownie i mimowolnie zacznie się zastanawiać nad tym choć przez sekundę, na bank Wiecie są na świecie różne choróbska jakieś tam chlamydie żeżączki opryszczki itd mężczyźni o tym też wiedzą ale wolą się nad tym nie zastanawiać Wykorzystaj to i jak kiedyś z nim będziesz a ją spotkacie lub będziecie oniej mowić to rzuć w powietrze takim pytaniem on zapyta co? dlaczego? a ty powiesz; "a nie nic tak tylko pomyślałam" nie musisz ciągnąć tematu a jego myśli na jej temat jeszcze długą będą owiane chlamydią :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE NIE MAM DO NIEGO ADRESU:/ A ZNAJĄC NASZA POCZTĘ Z TYCH PŁATKÓW NIE ZA WIELE BY ZOSTAŁO.... TAK MYŚLĘ CZY NIE NAPISAĆ MU SMS \"WŁAŚNIE POŁOŻYŁAM SIĘ SPAĆ MOJA GŁOWA SPOCZYWA NA PODUSZCE... ZAMYKAM OCZY I TERAZ JUŻ WIESZ CO ROBIĘ I O KIM MYŚLĘ :*\" TYLKO BOJE SIĘ ZE TO GO MOŻE TROSZKĘ ODSTRASZYĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
no może daj mu czas na ochłonięcie, ale mówisz że się z nim widziałaś więc możesz mu list wręczyć osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM OCHOTĘ NAPISAĆ MU \"ZGADNIJ CO TERAZ ROBIĘ....TAK ZGADZA SIĘ:)ZAMYKAM OCZY I MYŚLĘ O TOBIE:*\" JAKOŚ TAK BARDZIEJ WPROST BEZ KOMBINOWANIA.... ALE JEDNAK POWINNAM DAĆ MU TROCHĘ CZASU....:) TAK TYLKO MYŚLĘ JAK Z NIM JUTRO ROZMAWIAĆ.... BO PRZECIEŻ NIE MOGĘ CIĄGLE MÓWIĆ JAK MI SIĘ PODOBA ITD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Jak nie wiesz co powiedzieć to najlepiej zadawaj pytania. Ciągnij go za język co go interesuje jakie ma pasje jeśli ma w szkole czy na uczelni rysunek techniczny zapytaj jak mu idzie, powiedz że to na pewno trudne, niech ci wytłumaczy jak się trzyma ekierkę, potem powiedz że ma niezwykle pojętny umysł, bo ty byś sobie z tym nie dała rady. Generalnie: pytania, achy, ochy i podziw dla jego geniuszu tak złapiesz każdego faceta, ponieważ żaden nie jest aż tak mądry by nie być próżnym. Niech ci opowiada zwierza się itd tylko uwaga! niech ci się nie zwierza zbyt długo bo staniesz się jego przyjaciółką a to jjuż droga bez wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????? SYGNAŁ OK 1 W NOCY ODPUŚCIŁAM POTEM KOLEJNY PO JAKIMŚ CZASIE I MOJA WIADOMOŚĆ DLACZEGO MIS NIE ŚPI?JUTRO BĘDZIE ZMĘCZONY...:* CHODŹ SIĘ PRZYTUL:) I SYGNAŁ DOSTAŁAM TUZ PRZED 2 W NOCY I CISZA NON STOP..... :/ JAK TO ROZUMIEĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIEWCZYNY CO Z WAMI SIĘ DZIEJE? MAM ROZUMIEĆ ZE POWOLI OPUSZCZAMY TEN TOPIK JAK TONĄCY STATEK? NO PROSZĘ WAS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Hej Mocna ! Jestem :) Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytanie bo dla mnie to też zagadka. Ale faceci tak mają są po prostu z innej planety :D raczej bym się dopatrywała pozytywów w tych nocnych sygnałach. Może nie mógł przestać o Tobie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE GO SPYTAŁAM BO NIE CHCIAŁAM SIĘ NAPALAĆ NA DARMO. NA CO USŁYSZAŁAM ZE A DOŁADOWAŁ SOBIE KONTO I DAWAŁ LUDZIOM ZNAĆ ZE ŻYJE. DZIŚ POSTANOWIŁAM DO NIEGO ZADZWONIĆ I TAK KRĄŻĘ WOKÓŁ TEMATU ZE PIŁECZKA JEST PO JEGO STRONIE NA CO SŁYSZĘ ALE POWIEDZ MI CO JA MAM ROBIĆ ODPOWIEDZIAŁAM ZE NIE WIEM ROB TO CO CHCESZ I TO CO UWAŻASZ ALE ROB BO JAK NA TA CHWILE TO CZUJE SIĘ OLEWANA NA CO SŁYSZĘ ZE NIE OLEWA MNIE. ZE TO MI SIĘ WYDAJE TYLKO ZE MAM JAKIEŚ DZIWNE ROZUMIENIE TEGO WSZYSTKIEGO.POWINNAM SIĘ CIESZYĆ Z TEGO PYTANIA CO ON MA ROBIĆ? CZY RACZEJ SIĘ ZAŁAMAĆ BO Z 1 STR CHŁOPAK SAM NIE WIE CO ROBIĆ{I TO MNIE NIEPOKOI BO JAK DLA MNIE TO ZNACZY ZE NIE JEST PEWIEN CZY MNIE CHCE} A Z 2 PYTA MNIE O ZDANIE CZYLI INTERESUJE GO TO CO JA MYŚLĘ. JAKOŚ SIĘ BOJE TAK CAŁKIEM ZAUFAĆ NA 100% BO WKONCU JUŻ RAZ DAL MI KOPA W DU....DLA NIEJ I TO TEZ MU ZAKOMUNIKOWAŁAM ZE DAWNIEJ COKOLWIEK POWIEDZIAŁ TO UFAŁAM BEZGRANICZNIE I WIERZYŁAM I TU WŁAŚNIE PADŁO TO PYTANIE CO JA MAM ROBIĆ.... NATOMIAST CO DO SYGNAŁÓW TO TAK CHCIAŁABYM ŻEBY TAK BYŁO JAK MÓWISZ ALE KIEDY POWIEDZIAŁ MI O TYCH TEL DO LUDZI ŻEBY IM DAĆ ZNAĆ ZE ŻYJE A POTEM ZE CHCIAŁ POROSTU TEL URUCHOMIĆ TO JAKOŚ MI TO WSZYSTKO NIE GRA CHYBA ZE CHŁOPAK SIĘ MASKUJE. WIECIE KIEDY Z NIM ROZMAWIAM I ON MI TO MÓWI CZUJE ZNÓW TA WESOŁOŚĆ I CALA WERWĘ DO WALKI ALE KIEDY SAMA MAM O TO WALCZYĆ TO JAKOŚ NIEPOTRAFIE SIADAM I PŁACZĘ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DWA TO KTO DAJE LUDZIOM ZNAĆ ZE ŻYJE O GODZINIE 1 W NOCY CHYBA ZE ZOSTAWIŁ SOBIE COŚ NA KONCIE SPECJALNIE DLA MNIE CZY JAK A TERAZ SIĘ MASKUJE... ALE TO JAKOŚ MALO PRAWDOPODOBNE JAK DLA MNIE BO NIE WIDZĘ W NIM AZ TAKIEGO ZAANGAŻOWANIA W TO WSZYSTKO. JUŻ PRĘDZEJ POLECĘ NA TEKST O URUCHOMIENIU TELEFONU{KUPIŁ SOBIE KARTĘ ZA 5} TO OK I MYŚLAŁ O MNIE TO PUSZCZAŁ SYGNAŁ ALE DLACZEGO NIE ODPISAŁ WTEDY NA TAMTEGO SMSA TYLKO GO HMMM JAKBY NIE BYŁO :/ COSMOPOLA TO SA TE NIEDOPOWIEDZENIA? A MOŻE TO COŚ ZE MNĄ NIE TAK.... POWIEDZIAŁ TEZ ZE JAK NA TA CHWILE TO MA PUSTKĘ W GŁOWIE I JAK BĘDZIE DOBRZE TO I KRAKÓW SIĘ O TYM DOWIE...I TO MAM OBIECANE A JAK ON TO MÓWI MUSI BYĆ DOBRZE... CHCIAŁAM MU NAPISAĆ TAMTEGO SMSA NA DOBRANOC ALE JAKOŚ NIE CZUJE SIĘ PEWNIE TERAZ W TYCH WYZNANIACH....NIBY ON CHCIAŁ SAM POWIEDZIAŁ NAPISZ MI JA CHĘTNIE SOBIE POCZYTAM CHĘTNIE COŚ POCZYTAĆ ALE JA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
No Mocna współczuję! Jesteś w identycznej sytuacji jak ja byłam i robisz te same błędy co ja :( Ja bym na razie na twoim miejscu zbastowała z tymi wyznaniami. Daj mu szansę żeby za tobą zatensknił. Mówiłam Ci że faceci lubią niedomówienia, na wyznania jeszcze będzie czas. Niech on zobaczy Ciebie z innej perspektywy, że jesteś kobietą która ma swoje zainteresowania i pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki.Mocna bardzo cię przepraszam ale nic nie rozumiem z tego co piszesz.Ja wiem że trudno jest napisać to co się czuje, ale chciałabym ci coś doradzić ale kompletnie nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×