Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chance

odchudzam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Po raz kolejny zaczynam się odchudzać.Może ktoś do mnie dołączy.Nie wiem jaką dietę stosować.Może będę próbować wszystkiego po trochu.Zobaczymy co z tego wyjdzie. start wzrost 168 cm waga 75 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zacznę od głodówki.Dzisiaj właściwie niewiele jadłam, więc jutro może tylko jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy7
jestem za, po świętach trzeba zrzucić to co przybrało na wadzę. dołączam się. mam zamiar jeść same kiśle przez 2 tygodnie i pić dużo wody. wzrost 160cm, waga 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze ktoś się dołączy, może ktoś ma pomysł lub jakąś super dietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na topik dietka grejfrutowa xd czy jakos tak ^ ;) heh . ja od dzis sie za siebie wzielam . przez 2 tyg. schudne 10 kg. wiem to ; ) mam 17 lat , 165 i wage 66 kg .^^ zapraszam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się!! zaczynam jutro - klasyczne mż + ostatni posiłek o 18 + stałe godziny jedzenia + duuużo wody :D do zgubienia przynajmniej 10 - 15 kg - z 75 do 60. Damy radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karciara.Mam nadzieję ,że damy radę.Ja sobie zamówiłam jeszcze Herbalife.Nie wiem czy to dobry pomysł ale sprubuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie o czym mi się marzy....żeby ten topik nie umarł,żeby trwał i trwał, żeby było nas dużo i żebyśmy się wspólnie wspierały, a po jakimś czasie żebyśmy mogły opisać rezultat naszego odchudzania i wtedy spokojnie pisać sobie o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć ; ) . ja jestem na diecie ,w ktorej jem ponizej 700 kcal . jem dowoli tylko sie pilnuje i duzo pije . ^^ heh . oczywiscie powodzenia zyczę ; ) a teraz musze isc ,sie pouczyc ,bo jutro do szkoły . dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Klaudia.Właściwie mogłabyś być moją córką :) ale nic .A i chciałam jeszcze napisać ,że jutro idę do clubu zapisać się na taniec brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Dahlia
Ja sie chetnie przylacze :) oczywiscie standarowy plan "od jutra" , ktory mam nadzieje tym razem sie uda. Plan zaklada mż+ cwiczonka. To bedzie raczej kontynuacja przedswiatecznego odchudzania. Bo jak wiadomo swietanie sprzyjaja dietom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
ok. jestem z Wami. tylko ze ja nie lubie diet niewiadomo jak dyktowanych. Studiuję i często jem słoiczki które przygotowuje mi mama:) albo sama ugotuje jakis makaron na obiad i to moje jedzenie. Myślę, że dużo wody i brak kolacji jak dla mnie wystarczą:) No i oczywiście ćwiczenia. Marzy mi się płaski brzuszek! Czyli tysiące brzuszków przede mną:) no i jestem umówiona z kolegą na bieganie:) wiec jakoś dam rade:) tylko ten śnieg:( Nie wiem czy w tygodniu do Was sie odezwę czy znajde ten topik:) w razie co wylądował już w zakładkach i odezwe sie jak wróce w piątek do domu:) oby było Nas więcej! Powodzenia dziewczęta!:) :-* Wiek:21lat Wzrost: 159cm Waga: 54kg Cel:48 kg i płłłłłłłłłłaski brzuszek:) Damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek - jeśli chcesz płaski brzuszek polecam robienie rano i wieczorem serii 10 półbrzuszków, 10 pelnych brzuszków i 10 półbrzuszków - super działa. Co jakiś czas zwiększaj sobie ilość robionych brzucholi i będzie git :) ja dziś mialam ostatni dzień jedzenia - ech ech ech - wieczny smutek. Ale jestem wytrwała i dzielna a na lato wszystkie kupujemy miniówy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
a półbrzuszki to te "robione nie do końca"?? czyli cały czas napięty mięsień??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
a co miniów to ja już je mam tylko ich nie zakładam:( nawet 4 ładne minióweczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na mini jestem za stara, chociaż niepowiem latem nosiłam.Muszę do maja schudnąć 15 kg, bo jadę na wakacje i muszę się zmieścić do autokaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz piję zieloną herbatkę.A plan na jutro jest taki w pracy tylko kawa i jogurcik, po pracy rybka na parze i może na fitness.W domku brzuszki. I dużo dużo herbatki zielonej, a jak już będę miała herbalife to wtedy zobaczymy. Cieszę się dziewczynki,że jest was coraz więcej i że chcecie się odchudzać ze starszą panią,Damy radę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balonik z helem
Ja się odchudzam bo za 2 miesiącę idę na kurs masażu i jak ja się rozbiorę przed wszystkimi (mężczyźni, kobiety) z tłuszczem i zwisającym tyłkiem :/ Najgorsze są pośladki. Rozstępy, cellulit, dwa dłuugie placki :/ Moja waga to 59 kg przy 161. Chcę ważyć 50, czyli 9 kilo do zrzucenia!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
już tam od razu starsza Pani:P ja mam 6 kilo ale mi nie chodzi tylko o zrzucenie Wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiiiek
6 kilo do zrzucenia oczywiscie. a co do celu to na wakacje wyjade do pracy do włoch na plaze:( trzeba naprawde sie postarać:) zeby szczuplutko na plazy wyglądac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurkablada111
A kogo to obchodzi gdzie ty będziesz pracować? wieśniara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×