Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NotSoClose

co robic w takiej sytuacji??

Polecane posty

Gość NotSoClose

Witam, jakis czas temu zalozylem temat ze laska mnie zostawila i zrobila w konia, nie bede opisywal co sie dzialo do dnia dzisiejszeogo, chodzi mi tylko o konkretna sytuacje. Miala dzis do mnie przyjsc wszystko wyjasnic ale wiedzialem ze tego nie zrobi... napisala smsa ze to koniec, nie da nam szansy ze przeprasza, ze chce wyjechac, jakos mnie to nie przerazilo,zadzwonilem bylem spokojny, powedzialem ok, rozumiem, szkoda z ew taki sposob i ze stawiasz mnie pod murem ... no i zaczcela gadac cos innego zupelnie niz w tym smsie... ze potrzebuje czasu, ze nie wie czy wyjedzie, czy moze czasami napisac do mnie tylko nie wiem czy ja np juz z kims bede, ze bedzie brakowac jej kontatku, ja powiedzialem tak, sluchaj mozesz robic co chcesz ale nie wiem jaka reakcja moja bedzie... ona: pewnie bedziesz zlewac mnie... ja mowie ze to nie o zlewanie chodzi ale nie biore juz do siebei tego co mowisz i zrobisz...powiedzialem ze szanuje jej decyzje i sie rozlaczylem. co jest grane? czy to jej kolejna gra?? czy mam sie teraz nie odzywac i sprawdzic co z tego wyniknie?? ona nie chce byc ze mna ale jednak czuje ze nie wyobraza sobie odciecia sie na zawsze, ja odrazu mowie ze przyjacileme jej nie bede, kiedys juz jej to wspomnialem, dajce prosze jakies wskazowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaitylewystarczy
ja czyli kobieta czesto tak robie,ze przez smsy jestem twarda,a w trakcie rozmowy miekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gem_ma
na twoim miejscu olałabym ją. Skoro postawiłeś sprawę jasno, to wóz albo przewóz - skończył się wasz związek i każdy żyje swoim życiem..W życiu tak jest, że albo chce się z kimś być, albo nie - jak ona nie dorosła do tego, by wiedzieć, co chce, a czego nie chce, to ma problem i musi sobie z tym poradzić. To moje zdanie :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie z nią spokoj i wiecej kobiece pokazujesz, ze Tobie na niej zależy tym bardziej ona bedzie Cie olewac - to tak na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×