Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy aniol

mam faceta i czuje, ze zabiera mi za duzo czasu na hobby

Polecane posty

Gość prawdziwy aniol

Przyjezdza, ciagle chce gdzies wychodzic, spac, kochac sie... Poczytalabym ksiazke w tym czasie, albo czegos nowego nauczyla... a nie moge ... wieczor zleci, trzeba isc spac... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że to nie ja
Po prostu powiedz mu otym jak cię kocha to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge a powiedziec mu te
tego nie możesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczysz ze on czyta to forum i zajarzy ze to o niego chodzi? sa tu takie które by takiego chapnęły moze im go podeslij bedziesz miala luzu nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy aniol
na pewno tu nie wchodzi! jak go wysylam do domu lub mowi ze dzis/ jutro sie nie spotkamy to robi markotna mine ale dzieki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
powiedz mu, ze czasami chcesz pobyc sama, pouczyc sie, spotkac z kolezankami, albo ze tez masz obowiązki i nie mozesz spedzac czasu ciągle z nim, a jak macie sie spotkac to umawiajcie sie na konkretna godzine, tak zeby ci pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co on swojego życia nie ma? Mnie też tak męczył mój chłopak, tylko do tego potrafił się pojawić bez zapowiedzi (no comment) i strasznie mnie to wkurzało. Nie lubię ludzi, którzy nie mają swojego życia i tylko się uwieszają na innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy aniol
wyszlam- >ma swoje zycie, na motorze jedzi, ale teraz zima, wiec motor w garazu ksiazek nie czyta, jak juz to o motorach ma malo znajomyhc, przede mna dlugo nie mial dziewczyny, wiec mowi, ze go cieszy jak moze ze mna pobyc i obudzic sie ze mna...ze to takie romantyczne ... facet- nawet nie tyle... od marca coz, diagnoza jest - nie kocham go... lubie bardzo ale to nie milosc .... :( bez sensu to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×