Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amisiiaaaaa

moj brat placi za wszystko w swoim zwiazku

Polecane posty

Gość kaniaa2
a ja popieram niunie. - mam wiele racji DO autorki topiku- to nie twoja sprawa, ze twoj brat placi za wszystko , ja ci sie to nie podoba albo zazdroscisz ,ze ty w swoim zwiazku placisz 50-50 to twoj problem , twoj brat ma rozum i wie co robi , jeszcze raz ci powiem , nie twoj interes i tyle , a potem dziwic sie ,ze sa rozwody i klotnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja twierdzę, że mogłaby zapytac brata czy nie uważa, że coś jest nie w porządku... świat się od tego nie zawali, a ona na wścibską też nie wyjdzie... to jedno pytanie, którego wścibstwem nazwac jeszcze nie można... poza tym- to jej brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie nie wtrącała
bo potem wyjdziesz na tę najgorsza, ktora probuje sklocic innych. to jego wybór, nie twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajeczka
Koloratka - masz racje. Zrezta jesli kobieta ma troche manier powinna sama zaproponować zaplacic za cos. Raz facet zaprosi gdzies, pozniej kobitka.... Powinno to dzialac w dwie strony. Chyba, ze faktycznie jest bezrobotna lub są malzenstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat się nie zawali może , ale możliwe , że niepotrzebnie zasieje ziarno niepewności- brat zacznie się zastanawiać mimo iż wcześniej nie stanowiło to dla niego problemu i nie było kwestią godną niepotrzebnego rozstrząsania - zacznie się zastanawiać , ze może rzeczywiście coś jest nie halo skoro nawet siostra coś zauważyła...laseczki więcej empatii- postaw się jedna z druga w sytuacji takiej dziewczyny brata autorki - jak czytam czasami posty jak to się niektóre z was wkurzają że się teściowa interesuje, bratowa, kuzynka , jakie to denerwujące ... same sobie bicz kręcimy... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaa2
a ja mysle , ze jak zapyta- to juz bedzie wscibska. to ,ze jej brat to nie znczy ,ze ma sie pytac o jego dziewczyne, sprawy finansowe itd. Ja tez mam brata i siostre , juz sa po slubie i nigdy sie nie pytalam , kto ile na kogo wydaje , jak brat chcial to kupowal wszystko dla swojej dziewczyny , nie chcial slyszec o 50-50 i taksamo maz mojej siostry , zawsze za wszystko placil , a ona uzbierala sobie na samochod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Chyba, ze faktycznie jest bezrobotna lub są malzenstwem" - jest jeszcze wiele innych opcji "chyba" - o których autorka być może nie wie ( i wcale wiedziec nie musi) - wtrącani się zdecydowanie mówimy NIE - to nie jest kwestia zdrady albo innej poważnej sprawy , której przed bratem taić nie można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj.........
A gdyby tobie wszystko fundował byłoby ok?NIE CIERPIĘ WŚCIBSTWA,a ty jesteś tego modelowym przykładem!Ble:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to wlasnie
autorka zapewne nie chcialaby gdyby ktoś wtrącał sie w jej sprawy wiec niech sama nie wtrąca sie w cudze. co z tego, ze to brat? to w końcu jego wybory, jego zycie. ważne ze jemu jest dobrze w związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaassssssddddddd
a skąd Ty w ogóle wiesz, że on za wszystko płaci?? chodzisz z nimi do kina, do restauracji itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaa2
moze autorka topiku cos dopowie , czy jest z nami wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Odezwaly sie cwaniary, ktore znalazly sobie frajerow, ktorzy za wszystko placa i boja sie, ze ich rodzenstwo uswiadomi ich jakimi pasozytami sa ich laski:D Nie ma blizszej osoby dla faceta niz siostra(dziewczyne mozna zmienic, siostra jest tylko jedna), wiec moze sie wtracac do woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi nie żartuj
bo jeszcze autorka weźmie to na powaznie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaa2
dzej zi - TY PEWNIE TAKIEGO FRAJERA NIE ZLAPALAS I ZAL CI DUP.... SCISKA , CO ? OJE BIEDNI , CI BRACIA CO MUSZ PLACIC , ZA SWOJE DZIEWCZYNY ! HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw jest dziewczyna , która z czasem staje się żoną , matką jego dzieci, kochanką , przyjacielem i powiernikiem , łączy ich intymność i zaufanie a rola siostry staje się bardzo ograniczona - siostrę kocha się inaczej a swoją kobietę inaczej , siostra nie jest najważniejsza - czas sie pogodzić z rzeczywistością :D:D:D - dziwią mnie ludzie mający taką łatwość w tworzeniu toksycznych więzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loozna
Wszystko ma swoje granice. Ja niedawno byłam ze swoim facetem w sklepie i zobaczyłam wbiegającą dziewczynę i rzucającą się na torebkę, w między czasie piszczała: -Ojeju! Jaka ona cudowna! Musisz mi ją kupić! Przepraszam Was bardzo, ale to jest chore. Z resztą skąd możesz wiedzieć czy Twój brat płaci za wszystko? Szpiegujesz ich, albo wyliczasz mu pieniądze? Bez przesady. Jeśli dziewczyna ma trochę kultury i rozsądku to wie gdzie leży ta granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaassssssddddddd
my z mężem (wtedy jeszcze chłopakiem) pracowaliśmy i zarabialiśmy oboje, ale chcieliśmy jechać na wakacje i ustaliliśmy, że z moją wypłatę będziemy odkładać na konto na wakacje, a z jego będziemy żyć, no i jak teściowa dowiedziała się, że żyjemy TYLKO z jego wypłaty, to też zaczęła się pienić, że pomimo tego, że a pracuję to mąż mnie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj.........
Wcale nie JEDNA może być ich wiele....i z wypowiedzi autorki wynika że to ona jest zazdrosnym skąpiradłem i dusigroszem.Prawdziwy facet zawsze płaci jeśli zaprasza gdzieś kobietę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaassssssddddddd
no ale mnie najbardziej ciekawi skąd ona wie, że jej brat za wszystko płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --sloneczko--
moj chlopak za mnie za wszystko placi i nie wyobrazam sobie innej opcji, na poczatku staralam sie ja placic za siebie, wiadomo mniej sie zna itd., jezeli chodzi o sprawianie sobie prezentow - sa okazje to i on dostaje ode mnie prezent, milo jest dawac ukochanej osobie. narazie nie pracuje i nie mam kasy, na sylwestra zaplacil za nas oboje twierdzil ze to "on mnie zabiera" :) to jest moj skarb ktory by mi dal wszystko wiec co mowic o glupim stawianiu obiadu w restauracji? to jest chyba naturalne - kolezance mysle ze by nie stawial co innego ukochana osoba. jakbym byla przy kasie z checia bym jemu kupowala i za niego placila niestety oboje pochodzimy z klasy sredniej finansowej :] a te co tu tak sie burza to chyba zazxdroszcza takich facetow co na swoja kobiete pieniedzy nie zaluja, chyba ze chodzi o te laski "jak one moga tak z nich kase wyciagac" - zenua:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnuj wlasnego nosa
autorko bo ani ja nie wtrącałabym sie w zwiazki moich najbliższych ani im bym na to nie pozwoliła by wtrącali sie w mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaa2
BABA O BABE - JEST I BEDZIE ZAWSZE ZAZDROSNA - CZY TO MATAKA , CZY SIOSTRA , nie daj boze zeby cos sie mu stalo i zeby wydawal calo kase na kobiete, moj naezeczony placi za : kino, restauracje i jak chce mi jakis ciuch kupic to mi kupuje , ja odkladam na cos innego i nigdy nie powiedzialam ,ze ma mi to czy tamto kupic . ja mu robie niespodzianki od czasu do czasu . jego mama i moja przyszla tesciowa nigdy sie nie wtracala w nasze finanse i jak jego syn dysponuje kasa , jakby tak bylo to powiedzialabym jej co mysle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaa2
a gdzie jest autorka topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amisiiaaaaa
wiem ze placi bo kiedys mielismy rozmowe poza tym czesto mowi ze nie ma kasy a oni gdzies jada i ida no i on musi placic:O nigdy mu nic nie powiedzialam ani zasugerowalam bo to nie moja sprawa ale troche mnie to dziwi:o i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaaaa
co się martwisz, jak ta dziewczyna jest naprawde pasożytem, to niech za nią płaci , nie rozchoruje się od tego i tak w końcu SAM przejrzy na oczy i potem będzie takich unikał, a ty sie w to nie mieszaj bo będziesz tylko wścibską siostrzyczka co rozwaliła "wielką miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×