Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beeezhasllla

najlepsza kuchenka mikrofalowa

Polecane posty

Gość beeezhasllla

Za kilka tygodni ide na slub kuzynki. Podpytywalam ją no i wiem,ze przydalaby im sie kuchenka mikrofalowa.W sklepach jest tak duzy wybor,ze mozna sie pogubic. Prosze doradzcie mi na co powinnam zwracac uwage przy zakupie mikrofali i czy naprawde te wszystkie funkcje sa tam niezbedne? Tzn.czy te wszystkie funkcje sa uzywane czy nie zwracac na to uwagi i kupic taka najprostsza,bo reszat bedzie nieuzyteczna... Dodam,ze kuchenka ma byc dla trzyosobowej rodziny. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rastaa
Tak po prawdzie większość funkcji (tak jak i w zmywarkach) jest niepotrzebna, albo baaardzo rzadko się korzysta smutne, ale prawdziwe, polecam więc stosunkowo proste modele, mam http://www.ceneo.pl/428963 i zupełnie wystarcza, także nie ma po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to roznie bywa
ja mam lg ma funkce odmrazania-z kilkoma wariantami-wykorzystywana czesto podobnie przypieczenie na chrupko zapiekanek-funkcja grila gotowanie na parze,i kiedys kiedy nie mielismy piekarnika mikrofala pelnila nam wlasnie funkce owego piekarnika do dzisiaj uzywamy jej w calej jej funkcjonalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to roznie bywa
zwroc uwage na klase energetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Patrycji i Piotrka
Mam mikrofale Amici, działa bez zarzutów. Dużo funkcji z których i tak nie korzystam, i szybko działa. Czyli ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka252
Oj nie przesadzałabym z tą energooszczędnością przy lodówkach różnica między A+ a A w zużyciu energii jest niewielka, a trzeba dopłacać za ten plusik kilkaset złotych. Co do mikrofali warto żeby miała dużą pojemność (nie ma wtedy sytuacji, że coś się nie mieści) A co do ilości funkcji faktycznie zazwyczaj nie korzysta się z większości, u siebie w domu mam z mpmu, kupioną za koło 250 złotych, a drugi rok trzyma bez kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldii
Nom w przypadku mikrofali ta różnica jest jeszcze mniejsza (po prawdzie ile razy dziennie się z niej korzysta 4-5? ) więc ten czynnik bym pominął, a jeśli chodzi o samo urządzenie to tak przedmówczyni pisała brać możliwie prosty model i nie ma co kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy to prawda ze jedzenie sporzadzone w mikrofalowce jest pozbawione skadnikow odzywczych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==== = =
ja mam Samsunga - dla mnie najwazniejsza jest funkcja rozmrazania i funkcja z kilkoma wariantami odgrzewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
"czy to prawda ze jedzenie sporzadzone w mikrofalowce jest pozbawione skadnikow odzywczych??? " oczywiscie, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najwazniejsza funkcja,to wlasnie grill....mozesz syzbciutko zrobic tosty,zapiekanke,czy tam buleczki na niedzielny poranek...a nie rozgrzewac ogromny piekarnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z najwazniejszych fukncji to kilka programow rozmrazania no i grill. warto zeby pasowala do kuchni :d no i nie polecam firm takich jak mpm i innych z tanszej polki -sa nietrwale. samsunga kupilam siostrze i sprawdza sie dobrze prawie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ze stali nierdzewnej
niemieckiej firmy KUPPERSBUSCH rewelacja !!! ma wszystko co potrzeba i juz 5 lat działa bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka: a tutaj się nie zgodzę, akurat mam od nich mikrofalówkę od półtora roku i działa jak należy (koszt 270zł), nie zapominaj, że taka kuchenka to stosunkowo proste urządzenie więc jeśli przestudiowało się instrukcje to chodzi i chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innt
Kupiłam ostatnio kuchenkę mikrofalową marki beko w Otosklep24 i jestem z niej bardzo zadowolona. Zakupy w korzystnej cenie i sprzęt działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×