Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no tak ale

W TAKI RAZIE PO CO SLUB?

Polecane posty

Gość no tak ale

zastanawiam sie po co jest ta cala szopka zwiazana ze slubem skoro wiekszosc tutaj piszacych uwaza ze zdrada to rzecz normalna a facet ktory nie zdradza jest nieudacznikiem i nie moze sobie znalesc kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udowodnij tezę
niby kto tak pisze? daj linki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż Pasionka
Gdyby nie bylo ślubów, nie byłoby zdrad i rozwodów. Ucierpiałyby urzędy stanu cywilnego, księża, restauratorzy, weselni grajkowie, adwokaci od rozwodów, sądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
to jest bez sensu. skoro ktos nie umie zyc tylko z jedna kobieta/mezczyzna i szuka wrazen to niech sobie bedzie singlem i bzyka sie z kim popadnie. po co ranic i oszukiwac partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
tak. ponad 90% tzw katolikow z czego moze 10% jest prawdziwych. ja nie jestem religijna ale nigdy nie zdradzilam i nie zamierzam tego robic bo mam takie zasady i juz a nie dlatego ze kk tak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż Pasionka
niektórzy chcieliby, żeby to był ten jeden jedyny, ale biologia bierze nad nimi górę. Szukają innych partnerów seksualnych, by wydać na świat potomstwo o jak największej zmienności genetycznej, czyli nawet podświadomie chcą mieć dzieci z różnymi kobietami/mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
nie jestesmy zwierzetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie - zdrada nie dotyczy tylko par po ślubie, par przed ślubem i par bez ślubu dotyczy również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale - tak. ponad 90% tzw katolikow z czego moze 10% jest prawdziwych. ja nie jestem religijna ale nigdy nie zdradzilam i nie zamierzam tego robic bo mam takie zasady i juz a nie dlatego ze kk tak uwaza bo wiernośc partnerowni nie zależy od wiary tylko od charakteru. czemu to w jakikolwiek sposób korelowac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×