Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam do pogadania...

Nieszczęśliwe,zdradzone,zagubione,bez miłości,przyjaźni,zrozumienia

Polecane posty

Gość szukam do pogadania...

Czy jesteście z jakiegoś powodu nieszczęśliwe, samotne, macie jakieś problemy? W większości siła... zapraszam do pogadania, kto chce wyrzucić z siebie żale, złość, a może chce znaleźć bratnią duszę, która zrozumie, pocieszy, pogada...ja chcę! Może ktoś jeszcze? Zapraszam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak sie czuje ale nie wiem czemu:( jestem ladna zgrabna,madra,wiem ze poodbam sie facetom ale jakos nie umiem trafic na tego wlasciwego:( do tego doluje mnie szkola.robie mgr zaocznie,pracuje....... czuje ze zamykam sie w sobie.widze wszytsko w zlych barwach,nic mnie nie cieszy....caly czas mam negatywne mysli...wszystko mnie irytuje i drażni:(chce to zmienic....... a Ty dlaczego taka sie czujesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi no ja tak w skrócie
Blondi ja na przykład mam rodzinę, z boku raj... mąż dzieci, dom, pies :) ale co z tego jak w środku w tym domu nie jest już tak różowo jakbym chciała, jakoś się wszyscy mijamy, żyjemy jedynie obok siebie a nie ze sobą, jest mi z tym źle, nie chcę tak dłużej, czuję się okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina75...
a ja co mam powiedziec...maz łazi po portalach randkowych ,ocenia gole dupy w i pisze im teksty ;'rzuciłas mnie na kolana'' jejku a ja dalej z nim jestem...po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam do pogadania...
witaj w klubie.. napisz ile jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×