Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziecinkaaa

juz kazdy kogos ma a ja ciagle sama

Polecane posty

Gość dziecinkaaa

mam juz 26lat i poki co nie mam ani afceta ani pracy brat ma kgos mimo iz mlodszy znajome juz maja dawno kogospracuja maja rodziny ja mam ciagle pod gorke :O dostalam takiego dola ze nic mi sie nie chce i co gorsze nie wierze w zmiane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma 25 lat i nie mam ani dziewczyny ani pracy i po przeglądaniu, raz na jakiś czas, kilku portali z ofertami dochodzę do wniosku, że pracy to ja nie będę mieć nigdy... dziewczyny zresztą też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkmnjkmn
a z czego Ty żyjesz, a ja wygrałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mieszka z rodzicami :D? Ja pracowałam w Carfurze dorabiając sobie. Autorze tematu, a masz jakieś wykształcenie...? Może jesteś nieśmiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinkaaa
mam licencjat teraz robie mgr z ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla alla li
Jezeli sama uwazasz, ze niewiele jestes warta, nie wierzysz w zmiane i masz wszystkiego dosc to nie licz na to, ze ktos inny drametialnie odmieni twoje zycie. malo z tym. nie licz na to, ze ktos bedzie chcial byc z taka rozzalona osoba. Bo co ty drugiemu mozesz zaoferowac? nie wazne, ze kazdy jest z kims. Ty badz z sobą! zaprzyjaznij sie! ustal priorytety, zacznij zyc, a nie siedziec i sie martwic i zazdroscic innym, uzalajac sie nad swoim losem. Bedzie ciezko, ale innej rady nie ma. uwierz w siebie i do przodu! z czasem wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Po prostu mało ci zależy na czymkolwiek. Sama sobą nic nie reprezentujesz, nie masz potrzeb bycia z kimś a nawet jak je masz, to jesteś zbyt zakompleksiona żeby je zrealizować. Żeby coś mieć, coś osiągnąć, trzeba mieć zalążki tego, czyli potrzebę. Widocznie ci jest tak dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie mam roboty
i nawet nie szukam bo do niczego sie nie nadaje mam 2 lewe rece do wszystkiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze ;) Musi byc coś, co potrafisz robić idealnie :) Może gotujesz? Może jestes jedna niewielu kobiet, potrafiących biegac na szpilkach? Doceń nawet najmniejsze zalety :) I pamietaj, że każdy z nas jest wyjątkowy, nawet ten najgrubszy i najbrzydszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×