Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość Kine
Zachowujecie się jak zgorzkniałe stare baby. Niektóre chłopaki się cieszą z takich prezentów jak bokserki albo z bardziej romantycznych, jak np. kalendarz ze zdjęciem. Swoją głupią opinię o takich prezentach zatrzymajcie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonoratkaxD
hmmm.... Bambi24 sądzie, że ten pomysł jaki maollinka135 jest odpowiedni... Jakaś fajna kolacja przy świecach, szampan potem jakiś film (np. jakaś komedia romantyczna) wszystko zależy jeszcze od tego na jakim poziomi jesteście bo np. zamiast filmu może być właśnie wspólna kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomysł! Wiedziałam, że mogę na Was liczyć;-) postanowiłam kupić mu jakiś fajny film na dvd, który wręczę mu podczas samodzielnie przygotowanej kolacji. Jeżeli wszytko pójdzie po mojej myśli, wówczas będzie i wspólna kąpiel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonoratkaxD
Życzę powodzenia Bambi24 :) Trzymam kciuki za udana kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! A teraz powinnam założyć nowy temat pt. \"jaki film będzie odpowiednim prezentem?\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonoratkaxD
"Wszystko albo nic" Mike'a Leigh - jeden z faworytów festiwalu w Cannes - oraz "Solaris" Stevena Soderbergha na podstawie powieści Stanisława Lema wchodzą dzisiaj na ekrany kin. Oba filmy opowiadają o miłości. "Pamiętnik" Historia, jakie wszyscy kochamy. Miłość, która zwycięża czas, przestrzeń i chorobę. Kto by się nie wzruszył? Nick Cassavetes udowadnia, że starzy i młodzi mają takie same czerwone bijące serca. Bardzo znany "Titanic" Freudowska wariacja o rozkoszy. Wielki statek, ocean wody i eksplozja namiętności podana w bardzo drogich i gustownych dekoracjach. "Casablanca" Absolutna klasyka kina. Zbiór klisz i cytatów, które stworzyły nową jakość. A do tego Bogart i Ingrid Bergman w wielkiej, niespełnionej miłości. "To właśnie miłość" Kilka historii miłosnych, które układają się w niezwykły uczuciowy kolaż. Miłość ma wiele odcieni, ale tak naprawdę jest tylko jedna. Od razu mówię, że nie oglądałam tych filmów, ale znalazłam je w internecie. Pozdrawiam... Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoabcz to
Zobacz a taki zestaw do gry w karty nie będzie fajny. przynajmniej jest oryginalny i niedrogi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoabcz to
Na pewno mu się to spodoba zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aysha
ja mojemu wywolalam nasze wspolne zdjecie i do ramki dalamm ;DD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hOneey.
bransoletka? hę wątpię ;] spodobać może i się spodoba ale nie masz 100% pewności, że będzie to nosił, zależy jaki gust. Ja myślałam nad tą ramką i naszym wspólnym zdjęciem ;) może przereklamowane, ale fajne ;] zależy jeszcze kto jaki ma gust, do tego miaŁam dokupić jakieś perfumy, albo żel chłodzący po goleniu - fajna i praktyczna sprawa :) gatki - hehe też niezły pomysł, ale wstrzymam się jak narazie ;) co do kubków, jakiś scyzoryków czy innymi badziewiami, nie sądzę że będzie to odpowiedni prezent, moim zd. "walentynki" są niepotrzebne, codziennie możesz powiedzieć komuś, że go kochasz, itp. Jakoś nie kręcą mnie tego typu święta no ale cóż :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietzschego_sobie
Czytam te wasze wypowiedzi ,czytam i pusty śmiech mnie ogarnia. Większość z wymienionych prezentów(te poduszeczki ,rameczki,boksereczki w serduszka i rzeczy z podobiznami ) to przepiękne przykłady tandety. Naprawdę myślicie,że to ucieszy waszych partnerów? Wg mnie lepiej albo pomyśleć o prezentach związanych z zainteresowaniami partnera,albo zrezygnować z nich i zamiast tego pojść na kolację, na kabarety(w walentynki często są organizowane w większym miastach),albo zwyczajnie zrobić coś samemu Z SERCA(możesz nawet upiec /ugotowac coś oryginalnego albo zrobić fajny nastrój w sypialni ,jak juz jestescie na tym etapie). Powiem szczerze jako kobieta: mnie też nie cieszą jakies tam badziewia ,karteczki z napisem "kocham cię",czerwone róże(wolę inne kwiaty ,bo te kojarzą mi się ze schematycznością) kojarzy mi się to z myśleniem "kupię ,bo wszyscy tak robią i odbębnię swoje". Cieszy mnie włożone serce i niekonwencjonalne sposoby na spędzanie walentynek.Na szczęście mam partnera ,który ma głowę pełną pomysłów i dzięki temu spędzamy ten dzień miło ,ale inaczej. Możecie mnie teraz zjechać,ale szczerze mało mnie to obchodzi. Życzę wszystkim udanych walentynek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzioffet
macie ciekawe koszulki na www.rockmaniak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Electra2320
hmm jedyne co zostaje na zawsze to "wspomnienie" więc podaruj mu jakieś nie powtarzalne które zapamięta na zawsze. ułóż ogromniaste serce ze świeczek zapachowych na podłodze....włącz muzyke zrób nastrój Kup szampana i ogromniastego lizaka w kształcie serca usiądz z nim w tym serduszku razem z nim przytul go i powiedz mu jak bardzo mocno go kochasz i ile dla ciebie znaczy. wypijcie po kielonie a potem gorąca kompiel tam też postaw kilka swieczek wlej olejki zapachowe. I pamiętaj o zrobieniu zdjęcia albo w wannie albo w tym serduszku bys mogła póżniej mu je dać by patrząc na nie przypominał sobie najpiękniejsze chwile które mu podarowałaś. A jak już będzie wychodził daj mu lizaka mówiąc śpiji słodko kochanie ;) powodzenia i uwierz będzie zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa2
Mogę wam podac kilka pomysłów nad którymi się zastanawiałam. Ostatecznie wybrałam dla niego wizytę w salonie piękności dla mężczyzn :) zastanawiałam się nad kolacją: http://www.podarkinakartki.pl/p195_kolacja_dla_dwojga_w_jaskini_wierzchowskiej_krakow.html Lotem widokowym: http://www.podarkinakartki.pl/p150_lot_widokowy_motolotnia_dla_dwojga_kielce.html I oczywiście tym salonem: http://www.podarkinakartki.pl/p229_for_men_krakow.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HonoratkaxD
No i jak tam po walentynkach?? U mnie cudownie... Cieszył się jak dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, MAM DO SPRZEDANIA ŚLICZNE PERFUMY DAMSKIE I MĘSKIE. SĄ NIE DROGIE OD 33,50 DO 54,75 ZŁ I SĄ TRWAŁE. JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ZAINTERESOWANA ODPOWIEDZ NA TEGO MAILA. UDZIELĘ DODATKOWYCH INFORMACJI JAKIE POSIADAM ZAPACHY. NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka.
Nie wiem jak to będzie z walentynkami, ale na gwiazdkę kupiłam mojemu chłopakowi książkę Macieja Pisuka "PAKTOFONIKA. PRZEWODNIK KRYTYKI POLITYCZNEJ", tylko oczywiście wiedziałam, że on tę książkę chce przeczytać, bo się interesuje itp ;) Wydaje mi się, że prezent zależy od charakteru chłopaka... Jeden będzie się cieszył z tandetnego wg mnie miśka, a drugi będzie przeszczęśliwy :D A co sądzicie o czymś takim?? ;) http://www.allegro.pl/item869843433_sliczne_statuetki_na_walentynki_nowosc.html Ładne i trwałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja zawsze kupuję mojemu chłopakowi jakieś fajne ciuchy. Np. na ekstrawagancko.pl są bardzo markowe, wysokiej jakości ciuchy. Taki t-shirt od Armaniego, albo Versace na pewno zaspokoi nawet najwybredniejszego chłopaka. Przynajmniej mi się tak wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paragraf
Zapraszam do sklepu http://www.rudegifts.pl tu wybierzesz coś dla was na walentynki na pewno spodoba mu się twój prezent... polecam zakochane kubeczki albo gorące serduszka które pokażą temperaturę twoich uczuć, a jeśli chcecie coś gorącego polecam czekoladę do malowania ciała.Doskonałe prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już opracowany patent. jako że misiek mój jest fanatykiem elektroniki i gadżetów, to jak już nie mam pomysłu na nic konkretnego, to włażę na electro.pl i jadę z nowościami, przecenami, wyprzedażami i zazwyczaj w 20-30 minut znajduję coś. Przesyłka jest u mnie tak ze dwa dni po zakupie. Jak do tej pory same strzały w dziesiątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyss
Emm... Dziewczyny poradźcie mi czy to dobry prezent... Jestem z chłopakiem pół roku. Fakt, to wariat dres.. Ale wyjatkowo czuły delikatny wrażliwy.. Zastanawiałam się co kupić. Wpadłam na pomysł, że sama coś zrobię, a że mam takowy talent plastyczny myślałam o namalowaniu portretu naszego i eleganckim oprawieniu go. Nie chce żeby to było duże, co najwyżej format a5, tak by postawił sobie przy łóżku i gdy będzie codziennie wstawał widział nasze zacieszające buzie ;) To dość dobry pomysł ? Czy zjedziecie mnie ? Wiem, praktyczny nie jest... Ale walentynki to romantyczność nie praktyczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boginii
jez$$ku jakie problemy, ja swojemu nic nie kupuje bo umowilismy sie na romantyyczna kolacje moze jednaj zegarek mu kupie..!milosci prezentami sie nie okazuje;|wy widocznie tak myslicie..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczna kolacja to najlepsze rozwiązanie. Tez jestem za takim rozwiazaniem :) Walentynki powinno się obchodzić dnia każdego a nie tylko 14 lutego, mam rację, tak? Oł yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PikseliPapier
Mąż ma bokserek na kopy, misiów też nie preferuje. W tym roku będzie portret nasz, a żeby nie było kolejne zdjęcie to będzie taki: http://artpublika.pl/items/133,prezent-na-walentynki-portret-pary-sylwetka-czarna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
No jak to co? Najlepiej będzie, jak mu dasz jakieś fajne perfumki i czekoladkę. Ja już nawet znalazłam pyszną czekoladę na a.pl. Myślę, że będzie zadowolony, ponieważ mój misiu uwielbia jeść słodycze. A walentynki to takie słodkie święto, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lailnda
znalazłam fajowski sklepik z obrazami, oferują takie wprost na w walentynki, http://galeria.es24.pl polecam zwłaszcza ten czerwony, sama bym kupiła ale trochę słabo u mnie z budżetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart34
Bardzo orginalny prezent na walentynki? Feromony, afrodyzjaki, gry i akcesoria erotyczne i wiele innych ciekawych produktow - polecam! http://www.intymnosc.pl/aff/8505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×