Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość bart34
Bardzo orginalny prezent na walentynki? Feromony, afrodyzjaki, gry i akcesoria erotyczne i wiele innych ciekawych produktow - polecam! http://www.intymnosc.pl/aff/8505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalina-71
Jeśli Twój chłopak interesuje się futbolem i chociaz ty tego może nie cierpisz to jednak kup mu coś w sklepie www.fanclub24.pl , bedzie zadowolony i pochwali się kolegom , jeśli kupisz mu serduszko , ramkę na wasze zdjęcie lub bokserki w misie .... no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena29
Jestem z chłopakiem od roku chciałabym coś kupić na walentynki tylko nie piszcie o słodkich miśkach, zdjęciach,bokserkach...itp on tego nie znosi, uważa to za tandetne i oklepane lubi jakieś wyszukane rzeczy a ja nie mam pomysłu:( z kolei jest bardzo romantyczny i spokojny ciężko mu dogodzić, perfumy odpadają jest wybredny jeśli chodzi o te sprawy;/ dodam że interesuje się samolotami(ma tysiące modeli) czekam na jakies propozyjce, może ktoś doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowata5
To jest dla mnie temat rzeka i tak naprawde tutaj moim zdaniem prezent powinien byc smieszny , powinien byc pewnym zaskoczeniem... dlatego ja wybiore cos z tych rzeczy www.fotouslugi.pl/gadzety_ze_zdjeciem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się nad prezentem na walentynki dla mojego chłopaka i wymyśliłam, ze skoro chodzi na siłownie, to na pewno przyda mu sie dresik do ćwiczeń. Co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł, czy może zainwestować w coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda zona młodego męza
a ja kupiłam męzowi fatruszek do pracy w kuchni, a na nim manalowane są kobiece piesi ze sterczącymi sutkami. Mam nadzieję ze bedzie uzywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ósemka8
Dokładnie... taki fartuch jest super, zreszta jak inne podobne tego typu rzeczy ze swoja foteczka www.fotouslugi.pl/gadzety_ze_zdjeciem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokaina20
A ja w tym roku nie będę kupować żadnego prezentu dla niego, raczej pomyślałam o czymś co nam obojgu sprawi przyjemność. Chciałam kupić sexowną bieliznę i ładnie mu się zaprezentować, krótko mówiąc zrobić striptiz;) Albo na przykład kupić aromatyczne olejki i zrobić masaż erotyczny. Wydaje mi się, że jest to ciekawsze i przyjemniejsze dla mężczyzny niż jakieś tandetne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Jeżeli Wasza druga połówka nie będzie przy Was w trakcie święta zakochanych, a chcecie mu zrobić niespodziankę i przesłać prezencik, to wybierzcie w tym celu jakąś solidną firmę. Wiadomo jak to jest z naszą pocztą, a kurier to droga zabawa...ale ja niedawno znalazłam coś pośredniego - brokera kurierskiego. Tanie to i dobre, bo przesyłki dochodzą na czas. Gdybyście były zainteresowane, to polecam firmę AIN Kurier - ja korzystałam z ich usług i stawiam 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek18
Witajcie, tez sie zastanawiam co kupic chlopakowi na walentyki jestesmy w powaznym zwiazku, teraz spodziewamy sie dzidziusia w sierpniu:) Czytajac inne strony to w sumie wszedzie jest to samo wiec chyba wybiore sie na zakupy do sklepu z bielizna, jakies gatki mu kupie ladnie/smieszne ale bez przesady:) a do tego moze perfume bo przez przypadek mu stluklam:) i cos jeszcze...? hmm wlasnie nie wiem, moze cos z ciuchow? jakas bluza? przyda mu sie. Ps 13 lutego ide do lekarza moze poznam plec to wtedy bym mu kupia maly prenezcik np skarpetki z kolorze rozowym-coreczka niebieskim-synek :) no nie wiem pomozcie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AluskaA
Mam 17 lat a chłopak ma 21:) w sumie to nie wiem czy go mogę nazywać moim chłopakiem no ale walentynki najprawdopodobniej spędzimy razem:) nie chce mu dawać żadnych misiaczków poduszek czy innych badziewi bo po 1. to raczej głupio dać mu np poduszkę z napisem "kocham cie" skoro go nie kocham:) 2. chyba trochę już "za stary" na pierdółki takie:) po 3. to takie mało chłopskie i szkoda mi na to kasy:) Chłopak jest wielbiciele żelek wiec pomyślałam żeby mu kupić dużo , żeby było walentynkowo mogą być w kształcie serduszek:) Po za tym obiecał mi ze rzuci palenie wiec pomyślałam ze mogę mu kupić np gumy nicorette, tylko nie wiem czy wypada? I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Jak nie mam pomysłu na prezent dla chłopaka, to szukam jakiegoś gadżetu na www.electro.pl To taki spory sklep internetowy z rtv, agd itp. Tam się zawsze coś znajdzie ;) Zajrzyj na promocje i wyprzedaże, w sumie jest tam kilka ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowata5
jelsi juz tak sobie polecamy cos na walentynki to ja moge zaproponowac cos naprawde fajnego www.fotouslugi.pl/gadzety_ze_zdjeciem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maindude
Dobry artykuł w temacie prezentów: http://artpublika.pl/blog/37,walentynki-z-priorytetem-prezenty-w-ostatniej-chwili.html No i na samym portalu rzeczy raczej niebanalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maindude
Echh link nie działa, a drugiego nie wstawię bo antyspamer nie pozwoli. Artykuł jest na blogu na artpublika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja swojemu zamowilam
nasza wspolna karykature. Wsadze do antyramy i mam nadzieje ze mu sie spodoba bo jest napawrde smieszna hehe Ten odlew gipsowy dloni tez jes super, sama o tym myslalam. Jest to strasznie oryginalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgigusu9fgasogs
Pff, misie, kubki, bokserki :O co to ma być? Facet się niby z tego ma ucieszyć?? No z bokserek ok, ale jak ktoś napisał: oklepane... Ja robię swojemu kolację. Stawiam bardziej na deser niż danie główne :D I jakiś mały drobiazg mu do tego kupie... tylko nie wiem co. Ale coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_w
a co sądzicie o breloczku z ramką lcd, do której mozna wgrać wspólne zdjęcia? myślicie że może spodobać się facetowi, bo właśnie zastanawiam się nad jej kupnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi81
Ramka na zdjecia to raczej dla dziewczyny ;).Ja tez potrzebuje porady co mozna kupic chlopakowi na walentynki, zeby byl zadowolony i nie byl to niepotrzebny bzdet. Koniecznie prezent ma byc praktyczny. Mysle nad odtwarzaczem mp3 albo nawigacja do samochodu...tu jest kilka rzeczy: http://promo.vobis.pl/walentynki/prezenty-na-walentynki-dla-niego.html Moze macie ciekawsze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza....18
POMOCY otóż znam sie z chlopakiem juz dosc dlugo, ale tylko i wylacznie jako koledzy, mozna powiedziec ze prawie tylko na czesc, ostatnio zaprosilam go na impreze (brak partnera) od tego czasu piszemy smsy, pere razy bylismy gdzies na spacerze ale to nic zobowiazujacego, zadnych wyzann milosnych nie robimy. Jestem przekonana ze on wreczy mi jakis prezent na walentynki, chocby roze nie chce zeby bylo mu przykro kiedy ode mnie nie dostanie nic, ale nie chce tez kupowac jakis milosnych kubkow, poduszek, pluszaków itd. Co w tej sytuacji jest najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowata5
A ja mam pytanie czy kupujecie jeszcze walentynke dla rodziców ,albo przyjaciół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaaaaaaaa*
PŁAKAĆ sie Chce jak sie to czytam!! Jakby was chlopak KOCHAŁ to nawet by sie z Lizaka za 5 ZŁ ucieszył!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomciooooo
Aniu masz racje :D w 100% zgadzam sie z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanowaa
a ja sie zgadzam z tomkiem i Anią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×