Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

A co mi doradzicie w kwestii walentynkowego prezentu? Nie chcę kupować mu nic kiczowatego. Od razu piszę co odpada: -żadne elektroniczne rzeczy, on posiada wszystko co najnowsze.. -filmy i gry - to lubi, ale mając dobry internet on sam uważa za głupotę kupowanie tych rzeczy -odpadają wszystkie maskotki, no proszę was.. -kubek - i tak by z niego nie korzystał -poduszka z nadrukiem odpada, bo ja dostałam taką od niego -ramka odpada, chyba że elektroniczna, ale taka trochę kosztuje -czekoladki odpadają (dostał już ode mnie robione na zamówienie) -obrączki... bez komentarza, nigdzie nam się nie spieszy, -kosmetyki - nie widzę sensu kupowania mu perfum czy dezodorantu, jeżeli podobają mi się jego kosmetyki -bokserki - myślałam nad tym, ale kupować jedną parę to bez sensu, ale znowu kupić mu np. 7 (na każdy dzień tygodnia) oczywiście markowych to spory wydatek -myślałam nad męską bransoletką i wygrawerować coś na niej, ale taka co była naprawdę ładna kosztowała 85zł, a gdzie jeszcze wygrawerowanie.. -bielizna dla mnie - pomysł już wykorzystany Najchętniej zrobiłabym jakąś kolację przy świecach, ponieważ odkąd chodzimy próbuje się doprosić abym coś dla niego ugotowała, a ja po prostu nie lubię i nie umiem gotować, o czym wie, dlatego myślę, że doceniłby moje poświęcenie :)) ale nie mam warunków i przeraża mnie myśl, że miałabym coś ugotować, ale on lubi tylko ciepłe dania :) i odpada catering.. jeszcze by mu zasmakowało i chciałby żebym cały czas gotowała ;)). Dodam że jest baardzo wybredny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, pasek również odpada, ciuchy także, nie lubi jak ktoś mu kupuje ciuchy, portfel też odpada, ma dwa, z czego jeden za 140zł. Kajdanki także odpadają, już mamy ;). Hm i alkoholu też nie będę mu kupować, gdyby ktoś wpadł na taki pomysł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja na Walentynki Torcik z sercem! Przepis znajdziesz tu: www.abantonino.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButyJana.pl
Jeżeli chcesz kupić swojemu chłopakowi coś oryginalnego,to może dobrym rozwiązaniem będą nowe buty,szeroki wybór masz u nas www.ButyJana.pl zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikir
Fabryka Pomysłów „Fikir to jedyny sklep w Polsce, który oferuje Dopasowane Pomysły na Prezent. Nie masz pomysłu na prezent? A może nie masz czasu chodzić po sklepach ani szukać w sklepach internetowych? Pozostań oryginalny i zachowaj indywidualność w poszukiwaniach idealnego prezentu już dziś zamów Dopasowany Pomysł na Prezent! www.fikir.manualstudio.pl Oszczędzaj czas i pieniądze od teraz obdarujesz bliskich tylko udanymi prezentami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkiq
mam dylemat bo mój facet interesuje się motoryzacja i też tam jest fajny budzik felga. sama nie wiem ..............................nie umiem się zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadbla
ja kupiłam narazie zestaw do wina: korkociąg, nalewak i korek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkiq
Rano dostałam poduche i bokserki :) poducha słodka a bokserki odjechane i jeszcze kupiłam zakochany zestaw do wina przyda się na romantyczną kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteria-Magia.pl
Szeroki wybór prezentów z okazji Walentynek masz u nas www.Bizuteria-Magia.pl gdzie serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finezjowa
To ja polecam aromaterapeutyczne zestawy upominkowe - przepiękne, niezwykłe i z pewnością oryginalne. Znajdziesz je na stronie drbeta w sekcji zestawy upominkowe - mają nietuzinkową oprawę i kolorystykę nawiązującą do Walentynek. Z olejków można korzystać na wiele sposobów: podgrzewając je w ceramicznych kominkach na podgrzewacze czy przygotowując aromaterapeutyczną kąpiel :). Pamiętajmy o ich niezwykłych właściwościach: na przeziębienia i katar, jako afrodyzjaki, przeciwdepresyjne, pobudzające, na zaburzenia trawienne, na stres i napięcie, na bezsenność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaolcia
ja mam 16 mój chłopak 17 lat co mu kupić na walentynki ? ale oprócz bielizny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa 123
matko ! Pomysłu nie mam co kupić chłopakowi na walentynki. Myślałam nad miśkiem w kształcie serca ale to chyba troche dziecinne . A może bokserki i kondony tak dla łachu. W sumie to napewno będziemy się kochać także się przydadzą . Jak myślicie? Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×