Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bieda.oj bieda..

co myslicie? jak radzicie sobie w takich sytuacjach ??

Polecane posty

Gość bieda.oj bieda..

dzis rano facet powiedzial ze mnie juz nie kocha.. i chociaz wiem ze jestem mloda , mam 20lat, ze przede mna cale zycie i ze swiat sie nie konczy na tym facecie to jedak mam wrazenie ze juz nikt nie pokocha mnie tak jak on i ze zaden facet nie bedzie we mnie tak wpatrzony nie bedzie sie mna tak zachwycal i nie bede dla faceta tak wazna..:( boje sie ze nie znajde faceta:( ze kazdego bede porownywala do Niego i ze bede o nim myslala caly czas.. zastanawiala sie gdzie jest co robi... i czy jest juz jakas na moim miejscuu ..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda.oj bieda..
ale ja mowie o takim zwiazku kilkuletnim i o milosci a nie o kims kto mi sie tylko podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazjaaa
Wiesz co.. chyba wiekszość dziewczyn tak ma. Bynajmiej ja tak mialaaam.. To strach. emocje i to wsyztsko co sie wydarzylo... Tyle uczuc w Tobie.. az powietrze pewnie jest elektryczne od emocji w Tobie.. ale spokojnie : ) weż pare oddechów i zajmij sie teraz sobą... realizuj sie i spelniaj swoje plany i marzenia. Zapewniam Cie ze spotkasz jeszzce tysiac facetow i ze bedziesz bardzo szczesliwa i zakochana. Lepiej jak coś co nie mialo byc wieczne skonczylo się póżno niż jeszcze pożniej... Bedzie dobrze zobaczysz. Daj czas sobie i czasowi.. Ulozy się : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpatrzony
No faktycznie--masz czego żałowac hihi--piszesz--że sie Tobą zachwycał i był w ciebie wpatrzony--chyba mu sie to przejadło--skoro powiedział,że Cie nie kocha.Faktycznie powinnaś byc załamana strata takiego chłopaka --a moze żałobe po nim bedziesz nosiła--no --zasługuje na to hihihihi--chyba peknę ze smiechu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
to zapewne maminsynek był.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda.oj bieda..
niedlugo skoncze 21 lat i tak sie zastanawiam czy znajdzie sie jeszcze taki facet ktory mnie pokocha i z ktorym stworze normalny zwiazek?:( czy bedzie jeszcze facet z ktorym wezme slub...:(( bo masz racje boje sie:( bardzo sie boje ale tez nie chce za wszelka cene miec kogos dlatego juz odpuszczam sobie tego faceta bo wiem ze nie jest on dla mnie :( i chociaz go kocham musze sie powstrzymac i usunac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda.oj bieda..
Wpatrzony -i tu sie mylisz . on zawsze byl we mnie zapatrzony i sie zachwycal .. i teraz sie nic nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×