Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aszkidi

NASZA-KLASA - KOMU Z WAS POPSUŁA PRYWATNE ŻYCIE

Polecane posty

Gość co prawda nie rozwaliła
Moj facet wczesniej nie utrzymywał kontaktu ze swoimi byłymi dopiero jak założyl konto na nk to się zaczęło więc czy to na pewno nie wina portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
Nie lam sie ja sobie dalam spokuj z ta strona bo jesli na nia zagladalam to tez mialal maile od tej dziwki i tylko niepotrzebnie sie denerwowalam , tak jej zalezalo na rozbiciu mojego malzenstwa ze przez to wszystko tylko sie klocilismy i dopiela swego. Teraz nie ma mnie na nk i mam swiety spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dobre i złe strony takich portali...najbezpieczniej jest miec jakis fikcyjny profil bez zdięc itp jśli koniecznie sie chce kogoś znaleść..bo wiadomo że decydując sie normalnie na profil na nk,gronie czy innych pulsach to wyzbywamy sie prywatności i anonimowości...\\ zawsze to jest ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza klasa, piosenka Szymona Wydy, plamy na słońcu i Illuminaci... Na wszystko wolicie zalić wine za swoje nieogarniecie życiowe, niedojrzałość. :D:D Ale cóż... Kumpel kupił sobie kabriolet... znalazł sobie dupe w miedzyczasie :D żona lamentuje, że... że to wszystko przez kabriolety :D:D bo przeciez nie przez to, że dawała mu dupy raz na kwartał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
Tak to prawda najlepiej miec fikcyjny profil jesli juz...moja znajoma tz. jej maz ja zostawil bo znalazlswoja bylom milosc na nk i postanowili byc razem zostawil zone po 12 latach szczesliwego malzenstwa bo zawsze tak uwazal i dwojke dzieci tez olal.. raptem gdy na nk znalazl swa ex milosc wszystko mu sie zmienilo zona przestala mu sie podobac... po 3 miesiacach fascynacja minela i ona juz nie byla taka slodka i piekna on chcial wrocic do zony , ale ona juz go nie chciala choc mowi ze go kocha. Ale taki numer po 12 latach jak tu zaufac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawie bardz bardzo
mnie odnalazł po 15 latach "chłopak", który zostawił mnie w liceum, po ukończeniu którego zniknął z miasta i wypytywał jak ułożyło mi się życie i wspominał wszystkie piękne chwile związane z nami ale najlepsze jest to, że jest księdzem i chyba myślał, że będzie miał kochankę na boku, bo cieszył się, że moje małżeństwo się rozpadło zlikwidowałam konto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze mogłoby się tak stać, gdyby tą swoją miłość spotkał na ulicy... To nie wina portalu, tylko ludzi z niego korzystających. Widocznie te wszystkie związki po prostu nie były tak udane, jakby się mogło wydawać. I tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze nie wszyscy umieja zrobic sobie profil bez foty ... niektórzy wola uprawiac lans i autoreklame ..:O a od tego własnie pozniej rodza sie frustracje ,ze ktos ma taki a nie inny wpis od tego i tamtego ....i koło sie nakreca :P z tym ze niektórzy ten portal traktuja jak istna wyrocznie i cel zyciowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ciekawie bardz bardzo mnie odnalazł po 15 latach "chłopak", który zostawił mnie w liceum, po ukończeniu którego zniknął z miasta i wypytywał jak ułożyło mi się życie i wspominał wszystkie piękne chwile związane z nami ale najlepsze jest to, że jest księdzem i chyba myślał, że będzie miał kochankę na boku, bo cieszył się, że moje małżeństwo się rozpadło zlikwidowałam konto! " Takich trzeba kastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
Zwiazek byl udany ale latwy dostep do informacji szukanie na sile ciekawosc i glupota to jest faktyczny problem , w realu ngdy by jej wiecej nie spotkal mieszkali 250km od siebie, .. a facetom to tylko dupy w glowie,, nie pamietaja jak to bylo na poczatku malzenstwa jak byli szczesliwi potem zamiast zadbac o zone wziac ja na spacer do kina , to im sie nie chce bo co za frajda z zona - pewne lepiej z obca tylko z ta obca jest tak samo na poczatku fajnie ciekawosc fascynacja i znowu sa potem znudzeni . O zwiazek trzeba dbac by nie bylo rutyny i nudy caly czas moze byc fajnie i ciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu majtki z drutu
Wg mnie to tylko kolejna okazja do pokazania prawdziwej natury. Dobry związek to taki, w którym ludzie potrafią oprzec się pokusie, a nie taki, w którym trzeba ich unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś czegoś szuka poza związkiem, to znaczy, że coś jest nie tak - i nie zrzucałabym winy na łatwy dostęp do informacji. Są ludzie, którzy mają konta na nk, takie ze zdjęciami i komentarzami, kontaktują się ze swoimi byłymi miłościami, a ich obecne związki wcale się nie rozpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
upupupu majtki z drutu jak przejdziesz coc co rozwali twoj zwiazek lub malzenstwo to co innego bedziesz mowic... Co do tego ksiedza dobrze ze dalas sobie z nim spokoj szkoda zycia marnowac na takie zwiazki bez przyszlosci,i byc dupa ksiedza nie do pomyslenia choc jest duzo takich dziewczyn pelno wpisow jest na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
Pewnie masz racje duzo zalezy od samej osoby i charakteru , ale wiele osob jest znudzonych w stalym zwiazku i maja okazje na cos innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dobry związek to taki, w którym ludzie potrafią oprzec się pokusie, a nie taki, w którym trzeba ich unikac.\" Niby tak, ale wielu ludzi jest jak Oskar Wilde, który mówił, że: \"potrafi się oprzeć wszystkiemu poza pokusą\" :D Tak już jest niestety, że ludzie są tylko ludźmi - i nie mówmy tu, że są tacy, którzy są święci i nigdy nie mają \"zdrożnych\" myśli - faktem jest, że pokusa KAŻDEMU może zagrażać, nawet tym niby ideałom. Jak to się mówi - to okazja czyni złodzieja - czyli lepiej żeby nie było takich okazji, niezaleznie jak cudowny byłby to związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz racje duzo zalezy od samej osoby i charakteru , ale wiele osob jest znudzonych w stalym zwiazku i maja okazje na cos innego ale za taki obrót sprawy nie mozna winic strony internetowej ... tylko człowieka .... który jest skory do zmiany partnera czy tez poflirtowania sobie z kims innym to jest to samo jak by winic GG za zdrady i inne excesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 3000 ty krakowska
dziouha jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
daria_daria zgadzam sie z toba , bo jesli tak by bylo i trzeba oprzec sie pokusie to puszczajmy swoich facetow badz dziewczyny same na zabawy do dyskotek pubow na spotkania z kolegami kolezankami i nie miejmy nic przeciwko, i napewno bedzie super w zwiazku jesli cos z nich zostanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za związek, w którym trzeba dbać nie o drugą osobą, tylko o to, żeby jej nic nie kusiło??? Jakbym miała pilnować, żeby ktoś nie założył sobie przypadkiem konta na nk, nie puścił komuś jakiegoś komentarza albo ktoś jemu, a może jeszcze - nie daj Boże - wszędzie z tym kimś łazić, żeby przypadkiem nie spotkał kogoś na ulicy albo w sklepie - bo do tego to prowadzi - to uważałabym swoje życie za zmarnowane. Bo związek nie polega na tym, że ja będę kogoś trzymać przy sobie na siłę, tylko na tym, że będziemy chcieli ze sobą być. A jeśli taka głupota jak nasza-klasa jest w stanie rozwalić związek... to w tym związku nie działo się dobrze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
brat_niedzwiedz Owsze masz racje w duzym stopniu, bo o wszystkim decyduje charakter, ale portal nk rozni sie od innych portali i to bardzo bo mozemy tam znalesc kazdego jest nie ograniczony dostep. Na gg czy tym podobne mamy kontakt ale najpierw znajduja sie na naszej klasie a potem moze gg czy tp.przez gg sie nie znajda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex poprzez NK odświeżył znajomość z koleżanką, która została jego kochanką. Ale obwiniać o to NK? To jak żal do noża, że popełniono nim morderstwo :o p.s. właśnie doceniam, jakie to szczęście, że ode mnie odszedł, choć niemal rok temu myślałam całkiem inaczej. Szkoda tylko, że 5 lat z nim zmarnowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
Nasza Klasa to nie jest tylko latwy dostep do informacji ale i tez jest sposob komunikacji dla ludzi ktore innaczej by nie kontaktowali sie ze soba. Czy ktorysz z was ktory pisze szybki komentarz do osoby z ktorym zgubiliscie kontakt lata temu potrafilby podniesc sluchawke i zaczac rozmowe z nimi, czy normalnie bylby wstyd i chamowanie i zastanowianie sie nad tym co sie robi. Wyslac email czy tekst jest za latwo. Moja zona tez miala nauczke, zaczela rozmawiac z kolega, nie widzieli sie juz 10 lat on mial zone to wszystko okay, nie ? Tak, bylem glupio zazdrosny, na co jej cos takiego potrzeby, znam facetow, wiem o co jemu chodzi, a ona, nie tak nie jest itd. w koncu po kilku tygodniach byla wiadomosc od kolegi, moja zona jedzie na urlop na 2 tygodnie, czy mozemy sie spotkac na kawe, i oczy otworzyla, a przed tym to ja bylem winny bo zazdrosny. Ciekawe ja nie mam potrzeby wpisac sie na nk, mam kolegow jak potrzebuje i mam normalne zajecia w zyciu, przepraszam ale cos jest nie tak z ludzmi ktore siedza na tym portalu i zdjecia laduja i licza sukces wedlug liczby kontaktow czy przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
Ja jestem zazdrosna a kiedys nie bylam ale jak facet zostawia cie sama w domu i woli sie bawic z kumlami, jezdzi na szkolenia zjazdy itd. to wiem ze flirtuje z innymi laskami i sie bawi swietnie. Wiem ze to zalezy od charakteru ale jesli jest taki facet no to sie nie ufa jesli jeszcze przychodza do niego smsy i siedzi na nk z bylymi kolezankami i sle buziaczki to wtedu wkurzaja mnie takie portale i taki latwy dostep dla kazdego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gg czy tym podobne mamy kontakt ale najpierw znajduja sie na naszej klasie a potem moze gg czy tp.przez gg sie nie znajda niekoniecznie ....:P moze odnowic tak samo znajomosci w realu czy poznac kogos np na fotka.pl i nawiazac kontakt po przez GG i wtedy ten komunikator bedzie oskarzany za rozpad małzenstwa czy tez zwiazku :P mozna gdybac tak w nieskonczonosc .... generalnie chodzi o to ze jesli sie nie przejawia checi zdrady to zadna Nk czy tez inny portal nie jest w stanie tego zakłócic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli jest taki facet no to sie nie ufa jesli jeszcze przychodza do niego smsy i siedzi na nk z bylymi kolezankami JESLI SIE NIE UFA TO SIE Z TAKIM CZłOWIEKEM NIE JEST !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję się pod Bratem Niedźwiedziem obiema rękami :) Bez zaufania nie ma związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoltana
Moja kolezanka znalazła na NK kochanke swojego faceta, byl niezły dym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
kazdy facet Fajny jestes szkoda ze moj facet tak nie mysli bo ja mu to samo mowie co ty zonie i to ze mna jest cos nie tak mi mowi jestem zbyt zazdrosna , ale to jego zapraszaja na kawki samego bo ze mna nie chce isc, myslicie ze powinnam sie martwic czy faktycznie jestem przewrazliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena..na
kalambaka Masz racje on mi ufa ale ja nie moge trudno zaufac jak juz raz ta osoba cie zdradzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
Magdalena, Ja nie mysle ze jestes "przewrazliwiona", ja tez tak myslalem, ze to ja, ze to cos ze mna, ale to nie, badz pewna siebie i swojego zdania, czujesz sie zle z tym bo cos zlego z siedzeniem przy stronie nk jest i masz prawo tak sie czuc. Powiedz i zaznacz jemu ze z tym sie nie zgadzasz i zostaw jego z tym, nie mozesz kontrolowac jego. Moze sam sie przekona moze nie. Tak naprawde to osoba ktora potrzebuje kontaktowac sie przez strona internetowa to ma problemy normalnie kontaktowac i komunikowac sie z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×