Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllaaaa

Czy czerwone paznokcie na pierwszą randkę są ok??

Polecane posty

Gość olllaaaa

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
jesli czesto malujesz na czerwowno, albo randka jakas mega elegancka, moga byc. to zalezy od faceta. mojemu np sie w ogolne nie podobaja czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykładowca humanista
byle nie tipsy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaaa
kurde juz pomalowałam ale to chyba do mnie pasuje, cholera teraz cieżko bedzie zmyć żeby sladów nie było, ja to jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie, co najwyżej jakiś jasny lakier, albo francuski manicuire. Czerwone pazurki to ostatecznie mogą być do łóżka przy ładnych panokciach, na ostre rżnięcie, ale i tak nie przepadam za czerwonymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza lady
a ja znam dziewczyne która cały czas ma pomalowane na czerwono- i wyglada to dośc efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaaa
zmyłam, miałam bezbarwny - randka udana bardzo :) dziękuje za wszystkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czerwone pazurki to ostatecznie mogą być do łóżka przy ładnych panokciach, na ostre rżnięcie\" HAHAHAHAHA zaścianek \", ale i tak nie przepadam za czerwonymi\" - a kogo to obchodzi co jakiś durny fagas lubi?? :O Dodaj jeszcze , że generalnie na randki nie chodzisz bo nikt z takim lamusem o takich poglądach wśród ludzi się nie pokaże - MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ale wy durne jesteście - dla faceta wszystko - zmyłam bo jakiś wiochmen na kafe napisał , że czerwony to qrewski - szanujcie się laski - już nawet w tej kwestii własnego zdania nie macie?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×